Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ZDRAVA NURI

Πρώτο Προηγούμενο 437 από 11578 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1995
Σωματείο: ΥΔΡΑ


Στατιστικά

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
6010900'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
150'-900'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
130001291'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
99'---

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
90101800'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
200'-1800'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000810'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ22-10-175-0Γκολ!90'
2.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ29-10-171-0Κίτρινη Κάρτα 90'
3.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣ11-11-170-190'
4.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ18-11-172-1Γκολ (με πέναλτυ)!90'
5.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ09-12-175-090'
6.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ30-12-174-1Γκολ!90'
7.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ21-01-183-2Γκολ!90'
8.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28-01-182-0Γκολ!90'
9.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ11-02-183-0Γκολ!90'
10.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑ16-02-181-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
11.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ16-10-162-2Γκολ!90'
12.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ30-10-165-290'
13.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ12-11-162-2Γκολ!90'
14.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ19-11-168-4Γκολ!90'
15.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ04-12-161-2Γκολ!90'
16.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-12-164-190'
17.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-0Γκολ!90'
18.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ29-01-173-2Γκολ!90'
19.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ12-02-171-1Γκολ!90'
20.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ19-02-175-0Γκολ!Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
21.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ05-03-172-4Γκολ!90'
22.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ12-03-171-176'
23.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ19-03-177-2Γκολ!90'
24.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ02-04-173-090'
25.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ07-05-175-145'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
26.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ11-10-151-090'
27.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ18-10-150-3Γκολ!90'
28.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ25-10-153-090'
29.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ15-11-153-190'
30.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-153-190'
31.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.29-11-157-0Γκολ!90'
32.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ06-12-153-290'
33.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 13-12-157-1Γκολ!90'
34.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-162-1Γκολ!Γκολ!90'
35.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ17-01-160-7Γκολ!Γκολ!90'
36.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ23-01-161-0Γκολ!90'
37.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ30-01-162-090'
38.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ07-02-165-190'
39.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ21-02-160-090'
40.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ28-02-160-390'
41.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ05-03-164-1Γκολ!90'
42.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ20-03-163-290'
43.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ27-03-164-090'
44.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ03-04-161-090'
45.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ13-04-166-0Κίτρινη Κάρτα 90'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
46.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ03-01-153-190'
47.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-151-190'
48.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ17-01-151-190'
49.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ08-02-154-190'
50.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ14-02-150-190'
51.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ21-02-150-290'
52.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ28-02-157-090'
53.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑ07-03-151-490'
54.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 21-03-152-490'