Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 5986 από 10952 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1993
Σωματείο: ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


Στατιστικά

ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000443'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ., αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000206'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΡΩΤΕΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2010609'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
305'-609'-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000540'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
540'---

ΛΥΓΚΕΥΣ , αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010329'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--329'-

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2008-2009

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000159'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ06-11-223-290'
2.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ20-11-223-190'
3.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ26-11-221-364'
4.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ04-12-222-569'
5.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ10-12-223-045'
6.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ15-01-236-066'
7.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ22-01-230-019'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
8.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.14-11-211-234'
9.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΩΤΕΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.21-11-211-5-
10.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.05-12-210-4-
11.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.23-01-220-59'
12.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ30-01-221-140'
13.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΙΤΟΣ06-02-221-133'
14.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΩΤΕΑΣ13-02-222-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
15.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ20-10-190-2-
16.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ27-10-194-190'
17.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ03-11-192-1Γκολ!90'
18.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ10-11-193-1Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
19.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ16-11-196-137'
20.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ24-11-190-590'
21.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ08-12-196-090'
22.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ15-12-194-3-
23.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ12-01-200-090'
24.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ16-02-200-2-
25.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ23-02-206-032'
26.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ08-03-201-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
27.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 04-11-180-590'
28.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ11-11-184-590'
29.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ25-11-186-1-
30.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ28-11-181-290'
31.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ02-12-181-1Γκολ!90'
32.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ09-12-182-190'
33.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ16-12-185-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
34.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ22-10-173-0-
35.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 28-10-173-4Κίτρινη Κάρτα 57'
36.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ05-11-172-116'
37.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 12-11-170-258'
38.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΥΓΚΕΥΣ 19-11-171-1-
39.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ26-11-171-024'
40.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 03-12-171-519'
41.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ17-12-170-22'
42.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 14-01-180-521'
43.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ21-01-185-330'
44.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ 28-01-181-49'
45.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ04-02-184-029'
46.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ 25-02-183-164'
47.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ 17-03-184-0-
48.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 11-04-181-5-
Αγωνιστική Περίοδος 2008-2009
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
49.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ24-01-093-1-
50.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ08-02-091-2-
51.Β' Κατηγορία: 4ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ07-03-093-269'
52.Β' Κατηγορία: 4ος Όμιλος - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ15-03-090-390'
53.Β' Κατηγορία: Αγώνες κατάταξης 9-12Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ28-03-093-2-