Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


BASHO VANGJEL

Πρώτο Προηγούμενο 56 από 11888 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: ΥΔΡΑ


Στατιστικά

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
5010901'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
180'-901'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
70401665'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
238'-416'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
190302288'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
120'-763'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
60101109'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
185'-1109'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001162'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1162'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑ14-10-181-190'
2.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-10-183-317'
3.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.11-11-184-4-
4.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ18-11-182-190'
5.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ02-12-185-2Γκολ!Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
6.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ09-12-181-3Γκολ!90'
7.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ16-12-181-090'
8.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ20-01-192-590'
9.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑ03-02-193-1Γκολ!90'
10.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ17-03-193-390'
11.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ31-03-192-174'
12.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ14-04-191-4Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
13.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ08-10-161-5Γκολ!90'
14.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ16-10-162-290'
15.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ23-10-161-190'
16.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ30-10-165-2Γκολ!90'
17.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-162-1Γκολ!90'
18.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ12-11-162-290'
19.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ19-11-168-4Γκολ!Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
20.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ27-11-162-290'
21.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ04-12-161-290'
22.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-12-164-1Γκολ!90'
23.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-0Κίτρινη Κάρτα 90'
24.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ29-01-173-2Κίτρινη Κάρτα 90'
25.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ12-02-171-190'
26.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ19-02-175-090'
27.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ05-03-172-4Κίτρινη Κάρτα 90'
28.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ12-03-171-190'
29.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ19-03-177-245'
30.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ02-04-173-090'
31.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ07-05-175-1Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
32.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ11-10-151-090'
33.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ18-10-150-3Γκολ!90'
34.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ25-10-153-059'
35.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ08-11-151-290'
36.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ15-11-153-1Γκολ!90'
37.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ17-11-153-190'
38.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.29-11-157-0Γκολ!Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
39.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ06-12-153-2Γκολ!90'
40.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 13-12-157-1Γκολ!Γκολ!Γκολ!69'
41.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-162-190'
42.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ17-01-160-7Γκολ!90'
43.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ23-01-161-090'
44.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ30-01-162-090'
45.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ07-02-165-190'
46.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ21-02-160-090'
47.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ28-02-160-390'
48.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ05-03-164-190'
49.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ20-03-163-2Γκολ!Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
50.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ27-03-164-090'
51.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ03-04-161-090'
52.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ13-04-166-090'
53.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ17-04-161-2Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
54.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ20-04-161-190'
55.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ24-04-160-190'
56.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ08-05-161-2Γκολ!Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
57.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ15-05-167-1Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
58.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΥΔΡΑ12-10-141-161'
59.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ19-10-140-4-
60.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ02-11-142-131'
61.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ08-11-142-333'
62.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ15-11-145-2Γκολ!59'
63.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ23-11-142-190'
64.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ29-11-145-036'
65.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ07-12-144-221'
66.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ13-12-143-1Γκολ!90'
67.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ03-01-153-1Γκολ!90'
68.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-151-1Γκολ!90'
69.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ17-01-151-1Κίτρινη Κάρτα 90'
70.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ08-02-154-159'
71.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ14-02-150-190'
72.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ21-02-150-290'
73.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ28-02-157-0Γκολ!34'
74.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑ07-03-151-455'
75.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 21-03-152-4Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
76.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ10-11-132-172'
77.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ17-11-133-189'
78.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ23-11-133-190'
79.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ08-12-135-0Γκολ!90'
80.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ14-12-135-359'
81.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-12-133-290'
82.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.12-01-140-380'
83.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ19-01-143-064'
84.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ26-01-140-390'
85.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑ02-02-143-090'
86.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ15-02-142-344'
87.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ22-02-142-191'
88.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ08-03-144-290'
89.ΚΑΤΑTAΞΗ Α2 - ΘΕΣΕΙΣ 17 - 18ΥΔΡΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ30-03-143-335'
90.ΚΑΤΑTAΞΗ Α2 - ΘΕΣΕΙΣ 17 - 18ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΥΔΡΑ03-05-141-289'