Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 8595 από 11594 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1989
Σωματείο: ΥΔΡΑ


Στατιστικά

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0110589'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
-589'589'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1010603'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
603'-603'-

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000426'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΥΔΡΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000013'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ22-10-175-045'
2.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ29-10-171-0-
3.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-170-18'
4.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣ11-11-170-1Κίτρινη Κάρτα 76'
5.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ18-11-172-118'
6.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ26-11-171-0-
7.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ09-12-175-059'
8.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ30-12-174-113'
9.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ21-01-183-2-
10.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28-01-182-01'
11.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ11-02-183-02'
12.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑ16-02-181-2-
13.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ25-02-183-290'
14.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.04-03-184-245'
15.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ11-03-181-0-
16.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-03-181-152'
17.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 11-04-181-5Αυτογκολ!90'
18.Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑ15-04-184-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
19.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ08-10-161-557'
20.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ16-10-162-268'
21.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ23-10-161-127'
22.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ30-10-165-290'
23.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ05-11-162-15'
24.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑ19-11-168-431'
25.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ27-11-162-2-
26.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ04-12-161-21'
27.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ17-12-164-190'
28.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ15-01-174-016'
29.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ29-01-173-2-
30.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ12-02-171-1-
31.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ19-02-175-0-
32.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ05-03-172-4-
33.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ12-03-171-1-
34.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑ19-03-177-238'
35.Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ02-04-173-045'
36.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ30-04-171-3Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
37.Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 17-18ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ07-05-175-145'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
38.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ11-10-151-0-
39.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑ18-10-150-3-
40.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ06-12-153-2-
41.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ10-01-162-1-
42.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑ05-03-164-128'
43.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ27-03-164-0-
44.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ03-04-161-010'
45.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ13-04-166-090'
46.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ17-04-161-259'
47.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ20-04-161-190'
48.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ24-04-160-190'
49.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑ08-05-161-259'
50.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΥΔΡΑ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ15-05-167-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
51.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΥΔΡΑ12-10-141-1-
52.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ02-11-142-1-
53.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ07-12-144-2-
54.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ13-12-143-16'
55.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ03-01-153-1-
56.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ08-02-154-1-
57.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ14-02-150-1-
58.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ21-02-150-25'
59.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑ07-03-151-4-
60.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 21-03-152-42'