Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Γ' Kατηγορία: 3ος Όμιλος

<< Γ' Kατηγορία: 2ος Όμιλος
Κατάταξη Γ΄κατ. - 1,2,3 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
SPORT CLUB - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/01/1010:30Ξιάρχου Α., Δημάκης Χ., Μάγουλας Γ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.00/00/0000:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - SPORT CLUBΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο23/01/1011:30Τσακαγιάννης Σ., Μανούχος Ε., Καχριμάνης Γ.2-4
Ρεπό: ΔΑΝΑΟΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SPORT CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΔΑΝΑΟΙΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή31/01/1010:30Δημάκης Χ., Τόσκας Χ., Βλάχος Ι.2-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο06/02/1011:30Ξιάρχος Δ., Καψάλης Π., Κλειάσος Ν.5-3
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - SPORT CLUBΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή07/02/1010:30Ξιάρχου Α., Ψαθάς Δ., Καχριμάνης Γ.2-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/02/1015:30Καραγιάννης Γ., Μανούχος Ε., Φιλιππόπουλος Γ.0-2
Ρεπό: SPORT CLUB

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΑΝΑΟΙ - SPORT CLUBΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή28/02/1015:30Ξιάρχος Δ., Λάμπας Ε., Μαγκλάρης Π.2-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
SPORT CLUB - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο13/03/1012:30Φιλιππόπουλος Γ., Μαύρος Ε., Νίκα Π.2-2
Ρεπό: ΔΑΝΑΟΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - SPORT CLUB00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΑΝΑΟΙ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/03/1013:30Ξιάρχος Δ., Καχριμάνης Γ., Κλειάσος Ν.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SPORT CLUB - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο20/03/1016:00Μελέτης Α., Χρόνης Δ., Μπούκουρα Μ.3-6
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΑΝΑΟΙΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/03/1011:00Καντζάβελος Γ., Αλεφραγκής Φ., Παπούλιας Κ.2-5
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΥΚυριακή28/03/1011:00Χριστόπουλος Ε., Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ.2-0
Ρεπό: SPORT CLUB