Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Γ' Kατηγορία: 2ος Όμιλος

<< Γ' Kατηγορία: 1ος Όμιλος
Γ' Kατηγορία: 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή17/01/1010:30Γκολέμης Γ., Χριστόπουλος Ε., Χρόνης Δ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή17/01/1015:00Χρόνης Δ., Γονεής Α., Καψάλης Π.3-0 α.α.
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΙΡΙΩΝΚυριακή17/01/1015:00Χριστόπουλος Ε., Καχριμάνης Γ., Μακρής Γ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο23/01/1015:00Φιλιππόπουλος Γ., Τόσκας Χ., Καψάλης Π.4-7
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο23/01/1015:00Χρόνης Δ., Μαύρος Ε., Χριστόπουλος Ε.0-0
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/01/1013:00Ψαθάς Δ., Ξιάρχου Α., Καχριμάνης Γ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - 00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο30/01/1015:00Χριστόπουλος Ε., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ.2-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΔΙΟΜΗΔΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο30/01/1015:00Μαύρος Ε., Μανούχος Π., Τσιλογιάννη Α.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΙΟΜΗΔΗΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή07/02/1010:30Φιλιππόπουλος Γ., Βουρνάζος Ι., Καψάλης Π.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή07/02/1012:00Μαύρος Ε., Μελέτης Α., Μελάς Ν.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΓΟΛΙΔΑ 200000/00/0000:000-3 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/02/1011:00Τσακαγιάννης Σ., Ψαθάς Δ., Νίκα Π.2-2
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.ΙΡΙΩΝΚυριακή21/02/1011:00Χειβιδόπουλος Β., Δημάκης Χ., Κατσαρός Β.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΑΡΑΧΝΑΙΟΥΚυριακή28/02/1011:00Χριστόπουλος Ε., Μανούχος Ε., Καχριμάνης Γ.3-0 α.α.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΔΙΟΜΗΔΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή28/02/1015:30Τσιτουρίδης Π., Μακρής Γ., Τζαρίμας Ε.5-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - 00/00/0000:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή07/03/1015:30Κουτσούκος Γ., Καχριμάνης Γ., Κλειάσος Ν.2-1
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΙΟΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη14/04/1018:00Χριστόπουλος Ε., Καψάλης Π., Κλειάσος Ν.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/03/1011:00Στατεράς Π., Μελάς Ν., Μαγκλάρης Π.0-3
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη17/03/1016:00Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΜΗΔΗΣ - 00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ.ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο20/03/1016:00Τσακαγιάννης Σ., Φιλιππόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.1-8
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/03/1011:00Ρόντος Α., Μανούχος Ε., Μπούκουρα Μ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - 00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 9800/00/0000:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΡ. - ΔΙΟΜΗΔΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΤετάρτη07/04/1016:30Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π., Παπούλιας Κ.6-7