Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Β' Κατηγορία (1η φάση) - 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία (1η φάση) - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΤΡΑΧΕΙΑΣΚυριακή17/10/1016:00Δαρσινός Δ., Πάνου Γ., Λιακώνης Β.2-11
ΥΔΡΑ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή17/10/1016:00Φιλιππόπουλος Γ., Τζούβελης Ι., Βλάχος Χ.7-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή17/10/1016:00Μάγουλας Γ., Χρόνης Δ., Στατεράς Π.8-2
Ρεπό: Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο23/10/1015:00Δημάκης Χ., Μανούχος Ι., Βλάχος Χ.4-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή24/10/1011:00Τσακαγιάννης Σ., Ζώης Μ., Καραγεώργος Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή24/10/1015:00Πάνου Γ., Κώνστας Ε., Δαρσινός Δ.5-0
Ρεπό: ΚΑΡΑΤΖΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο30/10/1015:00Φιλιππόπουλος Γ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο30/10/1015:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.6-1
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΥΔΡΑΤΡΑΧΕΙΑΣΚυριακή31/10/1015:00Χειβιδόπουλος Β., Κατσαρός Β., Βλάχος Χ.1-4
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή21/11/1011:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.5-1
ΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΥΔΡΑΣΚυριακή21/11/1014:00Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Κρεμαστιώτης Γ.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή21/11/1015:00Δημάκης Χ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.1-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο27/11/1015:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.2-3
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή28/11/1010:30Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.3-0 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή28/11/1015:00Φιλιππόπουλος Γ., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.2-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΤΡΑΧΕΙΑΣΣάββατο04/12/1015:00Μάγουλας Γ., Στατεράς Π., Κάπλατζης Μ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΚΑΡΑΤΖΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή05/12/1015:00Δημάκης Χ., Βλάχος Χ., Κάπλατζης Μ.6-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή05/12/1015:00Μαύρος Ε., Δαρσινός Δ., Λιακώνης Β.1-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΤΡΑΧΕΙΑΣΣάββατο11/12/1015:00Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Βλάχος Χ.1-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΓΑΛΑΤΑΣάββατο11/12/1015:00Ξιάρχος Δ., Καραγιάννης Γ., Κρεμαστιώτης Γ.1-8
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή26/12/1015:00Φιλιππόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ., Τζούβελης Ι.2-0
Ρεπό: ΥΔΡΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή19/12/1011:00Μαύρος Ε., Δημάκης Γ., Βλάχος Χ.10-2
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/12/1011:00Χειβιδόπουλος Β., Μανούχος Ε., Στατεράς Π.1-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή02/01/1115:00Μελέτης Α., Καραγιάννης Γ., Ξιάρχου Α.4-3
Ρεπό: Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΤΡΑΧΕΙΑΣΣάββατο08/01/1115:00Στατεράς Π., Καρύδας Κ., Κάπλατζης Μ.1-5
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο08/01/1115:00Μάγουλας Γ., Ζαχαριάς Κ., Στατεράς Π.0-2
ΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή09/01/1114:00Δημάκης Χ., Μανούχος Ι., Καρύδας Κ.3-2
Ρεπό: ΚΑΡΑΤΖΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο15/01/1115:00Πάνου Γ., Δαρσινός Γ., Θεοδώρου Α.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο15/01/1115:00Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι., Κάπλατζης Μ.0-3
ΥΔΡΑ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή16/01/1114:00Κρεμαστιώτης Γ., Στατεράς Π., Καρύδας Ι.3-0 α.α.
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο22/01/1115:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.0-3
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο22/01/1115:00Φιλιππόπουλος Γ., Βλάχος Χ., Δημάκης Χ.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΥΔΡΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή23/01/1115:00Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Καρύδας Κ.4-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΤΡΑΧΕΙΑΣΣάββατο29/01/1115:00Μάγουλας Γ., Χρόνης Δ., Καρύδας Ι.3-0 α.α.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή30/01/1115:00Στατεράς Π., Κάπλατζης Μ., Βλάχος Χ.0-1
ΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή20/02/1114:00Μάγουλας Γ., Αργύρης Ι., Καραμάνος Α.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο05/02/1115:00Πάνου Γ., Δαρσινός Δ., Θεοδώρου Α.5-0
ΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή06/02/1114:00Δημάκης Χ., Καρύδας Ι., Καρύδας Κ.4-0
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ.Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή06/02/1115:00Κώνστας Ε., Πάνου Γ., Θεοδώρου Α.1-5
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο12/02/1115:00Μανούχος Π., Καρύδας Ι., Καραμάνος Α.3-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή13/02/1115:00Δημάκης Χ., Καρύδας Κ., Καραμάνος Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜ. - ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή13/02/1115:00Μάγουλας Γ., Καρύδας Ι., Μπούκουρα Μ.5-0
Ρεπό: ΥΔΡΑ