Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία - 1η φάση: 2ος Όμιλος
Β' Κατηγορία - 1η φάση: 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο08/10/1116:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μποβέρος Δ., Χριστόπουλος Ε.0-2
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/10/1111:00Δημάκης Γ., Δαρσινός Δ., Μπούκουρα Μ.4-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή09/10/1116:00Νενεκούμης Χ., Μποβέρος Δ., Στατεράς Π.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/10/1116:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Παπαθανασίου Χ.1-3
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο15/10/1116:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Πρασσάς Π.5-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/10/1116:003-0 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/10/1116:00Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Ε., Αργύρης Ι.3-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ Α.Α.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο22/10/1116:00Βλάχος Χ., Τσιλογιάννη Α., Στατεράς Π.8-0
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/10/1111:00Χριστόπουλος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παρασκευόπουλος Γ.0-5
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/10/1116:00Γεωργίου Κ., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.2-3
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΡΟΙΤΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο05/11/1115:00Μελέτης Α., Παπαθανασίου Χ., Τσιλογιάννη Α.1-7
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/11/1115:00Νενεκούμης Χ., Μπούκουρα Μ., Μπαλάσκας Κ.3-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/11/1115:00Βλάχος Χ., Μανούχος Ι., Κάτσουδας Π.7-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο12/11/1115:00Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ., Παρασκευόπουλος Γ.4-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/11/1111:00Βλάχος Χ., Νίκα Π., Καραμάνος Α.6-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/11/1115:00Χαρλάς Σ., Τσιλογιάννη Α., Σοφού Κ.2-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/11/1115:00Ψαθάς Δ., Τζούβελης Ι., Αργυρόπουλος Α.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/11/1115:00Ξιάρχος Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Βλάχος Χ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο19/11/1115:00Μελέτης Α., Καραμάνος Α., Καλεμάϊ Ι.3-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/11/1115:00Τσακαγιάννης Σ., Χριστόπουλος Ε., Μποβέρος Δ.2-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1111:00Μανούχος Π., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.1-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/11/1115:00Βλάχος Χ., Τσιλογιάννη Α., Καραμάνος Α.3-0
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1115:00Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.1-4
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/12/1115:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Τζούβελης Ι.4-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο03/12/1115:00Βλάχος Χ., Κορολής Β., Αργυρόπουλος Α.4-0
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/12/1111:00Μελέτης Α., Μπαλάσκας Κ., Καραμάνος Α.1-6
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/12/1115:00Ξιάρχος Δ., Τζούβελης Ι., Κάτσουδας Π.0-4
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/12/1111:00Γεωργίου Κ., Πρασσάς Π., Καραμάνος Α.0-6
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/12/1115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γρυπάρη Χ., Αργύρης Ι.1-0
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/12/1115:00Κουτσούκος Γ., Παπαθανασίου Χ., Νίκα Π.4-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/12/1115:00Βλάχος Χ., Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α.0-1
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/12/1115:00Δημάκης Γ., Νίκα Π., Καλεμάϊ Ι.0-3 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο07/01/1215:00Βλάχος Χ., Παπούλιας Κ., Καρύδας Κ.2-7
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/01/1210:30Τσακαγιάννης Σ., Γρυπάρη Χ., Τσιλογιάννη Α.0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή08/01/1215:00Κόλλιας Γ., Τζούβελης Ι., Πρασσάς Π.10-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ Α.Α.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ3-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/01/1215:00Βλάχος Χ., Μαντάς Ι., Νίκα Π.4-3
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΔΟΞΑ Α.Α.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/01/1215:00Κορολής Β., Αργυρόπουλος Α., Καραμάνος Α.0-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ0-3 α.α.
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/01/1215:00Σκιαδάς Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Καλεμάϊ Ι.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/01/1212:00Γεωργίου Κ., Αργυρόπουλος Α., Μαστορίκος Γ.6-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο28/01/1215:00Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ.0-0
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή29/01/1211:00Στατεράς Π., Μανούχος Ι., Μαστορίκος Γ.0-4
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή29/01/1215:00Γεωργίου Κ., Τζούβελης Ι., Καρύδας Ι.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/02/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσώνας Χ.1-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/02/1215:00Χριστόπουλος Α., Ρόντος Α., Παρασκευόπουλος Γ.5-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο11/02/1215:00Μανούχος Ε., Παπαθανασίου Χ., Αργυρόπουλος Α.4-4
ΔΟΞΑ Α.Α. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/02/1215:00Μανούχος Π., Μελέτης Α., Ελεφάντης Χ.9-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/02/1215:00Ξιάρχος Δ., Μπούκουρα Μ., Κατσώνας Χ.2-1
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ Α.Α. - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ3-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/02/1215:00Μανούχος Π., Πρασσάς Π., Ελεφάντης Χ.5-4
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/02/1215:00Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ., Καλεμάϊ Ι.2-4
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο03/03/1215:30Βλάχος Χ., Ψαθάς Δ., Μπαλάσκας Κ.1-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/03/1215:30Σκιαδάς Δ., Τζούβελης Ι., Αργυρόπουλος Α.3-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/03/1215:30Τσατσούλη Β., Καραμάνος Α., Τσιατάς Μ.11-0
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ