Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2008-2009
Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο11/10/0816:00Ξιάρχος Δ., Θεοδώρου Α., Στατεράς Π.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή12/10/0816:00Ξιάρχος Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Γ.0-2
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/10/0816:00Μελέτης Α., Μελάς Ν., Τόσκας Χ.1-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/10/0816:00Χαρλάς Σ., Ξιάρχου Α., Παπούλιας Κ.2-0
ΥΔΡΑ - ΣΑΡΩΝΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή02/11/0815:00Μανούχος Π., Νενεκούμης Χ., Αλεφραγκής Φ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/10/0816:00Μανούχος Ε., Φιλιππόπουλος Γ., Γαλάνης Ι.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο18/10/0816:00Κόλλιας Γ., Καψάλης Π., Στατεράς Π.8-3
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/10/0812:00Δημάκης Γ., Γκολέμης Γ., Τσακαγιάννης Σ.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/10/0816:00Γκολέμης Γ., Δημάκης Γ., Τσακαγιάννης Σ.2-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΔΗΜΑΙΝΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/10/0816:00Γεωργίου Κ., Μακρής Γ., Στατεράς Π.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/10/0810:30Κορολής Β., Δημάκης Χ., Στατεράς Π.4-1
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή26/10/0810:30Μανούχος Π., Μελάς Ν., Καψάλης Π.1-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή26/10/0810:30Μαύρος Ε., Δημάκης Γ., Φιλιππόπουλος Γ.2-1
ΥΔΡΑ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΥΔΡΑΣΚυριακή26/10/0815:00Δημάκης Χ., Κορολής Β., Στατεράς Π.4-0
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή26/10/0815:00Δημάκης Γ., Γκολέμης Γ., Φιλιππόπουλος Γ.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο08/11/0815:00Γονεής Α., Καψάλης Π., Στατεράς Π.3-0
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή09/11/0810:30Σμυρλής Α., Μαμμωνάς Γ., Στατεράς Π.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔΗΜΑΙΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή09/11/0815:00Κορολής Β., Ρόντος Α., Γαλάνης Ι.4-2
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή09/11/0815:00Μαμμωνάς Γ., Σμυρλής Α., Στατεράς Π.1-0
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΥΔΡΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή09/11/0815:00Γεωργίου Κ., Καψάλης Π., Μανούχος Ι.0-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο15/11/0815:00Δημάκης Γ., Γρυπάρη Χ., Φιλιππόπουλος Γ.5-0
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή16/11/0810:30Μελέτης Α., Αθανασιάδης Ε., Μανούχος Ι.1-0
ΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή16/11/0815:00Αθανασιάδης Ε., Μελέτης Α., Μανούχος Ι.1-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή16/11/0815:00Δημάκης Χ., Μελάς Ν., Στατεράς Π.6-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή16/11/0815:00Μανούχος Ε., Καψάλης Π., Τσακαγιάννης Σ.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο22/11/0815:00Θεοδώρου Α., Μακρής Γ., Τόσκας Χ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή23/11/0810:30Δημάκης Γ., Μανούχος Π., Ρόντος Α.1-1
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή23/11/0815:00Μανούχος Π., Δημάκης Γ., Ρόντος Α.4-1
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΥΔΡΑΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή23/11/0815:00Σμυρλής Α., Τσατσούλη Β., Παπούλιας Κ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/12/0815:00Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ., Τόσκας Χ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο29/11/0815:00Στατεράς Π., Θεοδώρου Α., Ξιάρχου Α.7-0
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο29/11/0815:00Γονεής Α., Γεωργίου Κ., Γρυπάρη Χ.2-2
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο29/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Γαλάνης Ι.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο29/11/0815:00Τσιτουρίδης Π., Χειβιδόπουλος Β., Μακρής Γ.3-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή30/11/0815:00Νενεκούμης Χ., Χρόνης Δ., Τόσκας Χ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο06/12/0815:00Κόλλιας Γ., Ρόντος Α., Μανούχος Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)0-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή07/12/0810:30Γεωργίου Κ., Μάγουλας Γ., Τσακαγιάννης Σ.1-2
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΣΑΡΩΝΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή07/12/0811:30Αθανασιάδης Ε., Κορολής Β., Στατεράς Π.1-0
ΥΔΡΑ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή07/12/0815:00Μάγουλας Γ., Γεωργίου Κ., Τσακαγιάννης Σ.2-0
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή07/12/0815:00Κορολής Β., Αθανασιάδης Ε., Στατεράς Π.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο13/12/0815:00Καντζάβελος Γ., Θεοδώρου Α., Μελάς Ν.3-0
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή14/12/0810:30Θεοδώρου Α., Καντζάβελος Γ., Τόσκας Χ.2-1
ΥΔΡΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή14/12/0815:00Χρήστου Δ., Καραγιάννης Γ., Μακρής Γ.4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή14/12/0815:00Σμυρλής Α., Δημάκης Χ., Κορολής Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-1
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΔΗΜΑΙΝΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή14/12/0815:00Καντζάβελος Γ., Θεοδώρου Α., Τόσκας Χ.5-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο03/01/0915:00Μαύρος Ε., Καραγιάννης Γ., Τόσκας Χ.5-1
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΘΗΣΕΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΣάββατο03/01/0915:00Καντζάβελος Γ., Ρόντος Α., Μαντάς Ι.3-1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/01/0911:30Γεωργίου Κ., Γκολέμης Γ., Θεοδώρου Α.0-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΥΔΡΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή04/01/0915:00Γκολέμης Γ., Γεωργίου Κ., Θεοδώρου Α.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή04/01/0915:00Χαρλάς Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΣΑΡΩΝΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο10/01/0915:00Ζώης Μ., Φιλιππόπουλος Γ., Στατεράς Π.2-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/01/0910:30Σμυρλής Α., Μαύρος Ε., Αλεφραγκής Φ.3-4
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/01/0910:30Στατεράς Π., Κορολής Β., Γαλάνης Ι.1-4
ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή11/01/0915:00Σμυρλής Α., Μαύρος Ε., Αλεφραγκής Φ.3-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΜΕΘΑΝΑΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή11/01/0915:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Στατεράς Π.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/01/0910:30Τσατσούλη Β., Ζώης Μ., Μανούχος Ι.4-0
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΥΔΡΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή18/01/0911:00Αθανασόπουλος Β., Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α.0-0
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή18/01/0911:00Μανούχος Ε., Σμυρλής Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή18/01/0915:00Μαύρος Ε., Κορολής Β., Τσακαγιάννης Σ.4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/01/0915:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Μανούχος Ι.0-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο24/01/0915:00Μανούχος Ε., Φιλιππόπουλος Γ., Τόσκας Χ.0-2
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο24/01/0915:00Καντζάβελος Γ., Χρόνης Δ., Τσακαγιάννης Σ.2-0
ΜΕΘΑΝΑ - ΣΑΡΩΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή25/01/0911:00Δημάκης Χ., Καντζάβελος Γ., Παπούλιας Κ.2-1
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή25/01/0915:00Ξιάρχος Δ., Μελάς Ν., Αλεφραγκής Φ.2-4
ΥΔΡΑ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή25/01/0915:00Καντζάβελος Γ., Δημάκης Χ., Παπούλιας Κ.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο31/01/0915:30Αθανασιάδης Ε., Καραγιάννης Γ., Τόσκας Χ.4-1
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΜΕΘΑΝΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο31/01/0915:30Μακρής Α., Χριστόπουλος Α., Χειβιδόπουλος Β.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή01/02/0915:30Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Ξιάρχου Α.1-4
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή01/02/0915:30Μάγουλας Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Φιλιππόπουλος Γ.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή01/02/0915:30Τζαρίμας Σ., Γρυπάρη Χ., Μακρής Γ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο14/02/0915:30Φιλιππόπουλος Γ., Τόσκας Χ., Παπούλιας Κ.6-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/02/0910:30Γεωργίου Κ., Μάγουλας Γ., Τσακαγιάννης Σ.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/02/0915:30Θεοδώρου Α., Τόσκας Χ., Στατεράς Π.3-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΗΣΕΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή15/02/0915:30Μάγουλας Γ., Γεωργίου Κ., Τσακαγιάννης Σ.3-2
ΥΔΡΑ - ΔΗΜΑΙΝΑΥΔΡΑΣΚυριακή15/02/0915:30Σμυρλής Α., Κορολής Β., Γρυπάρη Χ.6-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΣάββατο21/02/0915:30Ξιάρχος Δ., Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π.4-0
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/02/0915:30Κορολής Β., Αλεφραγκής Φ., Στατεράς Π.1-2
ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑΥΔΡΑΣΚυριακή22/02/0915:30Μπαλωμένος Γ., Χριστόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)3-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/02/0915:30Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή22/02/0916:00Μανούχος Π., Ρόντος Α.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο07/03/0916:00Χρήστου Δ., Τόσκας Χ., Στατεράς Π.4-1
ΚΑΡΑΤΖΑΣ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή08/03/0916:00Νενεκούμης Χ., Στατεράς Π., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΘΕΡΜΗΣΙΑ - ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή08/03/0916:00Μαύρος Ε., Κορολής Β., Τσακαγιάννης Σ.4-0
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή08/03/0916:00Δημάκης Χ., Θεοδώρου Α., Στατεράς Π.3-0 α.α.
ΜΕΘΑΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή08/03/0916:00Μανούχος Ε., Ζώης Μ., Αλωνιστιώτης Δ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΘΕΡΜΗΣΙΑΔΗΜΑΙΝΑΣΣάββατο14/03/0916:00Χρήστου Δ., Καραγιάννης Γ., Ρόντος Α.3-0
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/03/0916:00Σμυρλής Α., Μαύρος Ε., Μανούχος Ι.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΥΔΡΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/03/0916:00Μακρής Α., Τσατσούλη Β., Ζώης Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)0-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή15/03/0916:00Κουτσόπουλος Α., Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ.3-0
ΑΙΑΣ ΤΡΑΧΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/03/0916:00Χρόνης Δ., Κορολής Β., Χριστόπουλος Ε.0-4