Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2008-2009
Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος
Β' Κατηγορία: 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο04/10/0816:00Τσατσούλη Β., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ.2-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/10/0816:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Μακρής Γ.2-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή05/10/0810:30Γεωργίου Κ., Αλεφραγκής Φ., Ξιάρχου Α.2-5
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή05/10/0816:00Δημάκης Χ., Θεοδώρου Α., Κορολής Β.2-3
ΝΙΚΗ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή05/10/0816:00Γεωργίου Κ., Χρόνης Δ., Πλιάγκας Θ.2-6
ΤΣΕΛΟ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΣΙΝΗΣΚυριακή05/10/0816:00Μανούχος Π., Μελάς Ν., Στατεράς Π.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο11/10/0822:00Γκολέμης Γ., Χρόνης Δ., Φιλιππόπουλος Γ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/10/0810:30Δημάκης Γ., Γρυπάρη Χ., Μακρής Γ.1-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/10/0810:30Τσατσούλη Β., Καψάλης Π., Στατεράς Π.6-0
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή12/10/0816:00Κουτσούκος Γ., Δημάκης Γ., Τσακαγιάννης Σ.4-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΤΣΕΛΟΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/10/0816:00Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Στατεράς Π.3-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή12/10/0816:00Μπαλωμένος Γ., Μάγουλας Γ., Χριστόπουλος Ε.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο18/10/0816:00Μανούχος Π., Αλωνιστιώτης Δ., Χρόνης Δ.0-0
ΝΙΚΗ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή19/10/0810:30Κορολής Β., Καραγεώργος Α., Μανούχος Ι.2-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/10/0810:30Αθανασιάδης Ε., Ψαθάς Δ., Αλωνιστιώτης Δ.0-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/10/0816:00Δημάκης Χ., Μαύρος Ε., Κουτσούκος Γ.3-2
ΤΣΕΛΟ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή19/10/0816:00Μελέτης Α., Κορολής Β., Γαλάνης Ι.2-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΤΟΛΟΥΚυριακή19/10/0816:00Μανούχος Ε., Γρυπάρη Χ., Ξιάρχου Α.2-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΣΕΛΟΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/10/0815:30Χρήστου Δ., Τόσκας Χ., Παπούλιας Κ.0-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο25/10/0816:00Μανούχος Π., Μακρής Γ., Τζαρίμας Ε.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο25/10/0816:00Χαρλάς Σ., Ρόντος Α., Καψάλης Π.0-3 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/10/0810:30Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Καραγεώργος Α.0-0
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΝΙΚΗΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή26/10/0811:00Μελέτης Α., Αλωνιστιώτης Δ., Τόσκας Χ.6-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/10/0815:00Σμυρλής Α., Θεοδώρου Α., Ρόντος Α.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή02/11/0810:30Νενεκούμης Χ., Μανούχος Π., Αλεφραγκής Φ.4-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/11/0810:30Δημάκης Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Μακρής Γ.2-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή02/11/0811:00Κουτσούκος Γ., Καραγεώργος Α., Κορολής Β.2-1
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΝΙΚΗΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή02/11/0815:00Μάγουλας Γ., Στατεράς Π., Γαλάνης Ι.6-1
ΤΣΕΛΟ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΣΙΝΗΣΚυριακή02/11/0815:00Δημάκης Χ., Γεωργίου Κ., Μανούχος Ι.0-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Μελάς Ν., Τσακαγιάννης Σ.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο08/11/0815:00Μαύρος Ε., Μανούχος Ι.0-3
ΤΣΕΛΟ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή09/11/0810:30Γεωργίου Κ., Ξιάρχου Α., Γαλάνης Ι.2-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή09/11/0810:30Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Μυλωνόπουλος Ν.1-5
ΝΙΚΗ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή09/11/0815:00Μανούχος Π., Αλεφραγκής Φ., Παπούλιας Κ.2-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/11/0815:00Στατεράς Π., Αλωνιστιώτης Δ., Τσακαγιάννης Σ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/11/0815:00Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν., Μακρής Γ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο15/11/0815:00Κουτσούκος Γ., Μανούχος Π., Παπούλιας Κ.2-8
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή16/11/0810:30Καντζάβελος Γ., Αλεφραγκής Φ., Γεωργίου Κ.2-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/11/0810:30Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ., Ξιάρχου Α.2-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΣΕΛΟΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Ρόντος Α., Θεοδώρου Α.2-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή16/11/0815:00Μάγουλας Γ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Γ.6-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή16/11/0815:00Τσατσούλη Β., Μανούχος Π., Καντζάβελος Γ.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο22/11/0815:00Σμυρλής Α., Χρόνης Δ., Μανούχος Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο22/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Δημάκης Χ., Στατεράς Π.2-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή23/11/0815:00Δημάκης Χ., Μελάς Ν.1-1
ΤΣΕΛΟ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΑΣΙΝΗΣΚυριακή23/11/0815:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Τόσκας Χ.0-3
ΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή23/11/0815:00Χρόνης Δ., Στατεράς Π., Γαλάνης Ι.3-2
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή23/11/0815:00Θεοδώρου Α., Μακρής Γ., Μανούχος Ι.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο29/11/0815:00Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Καραγεώργος Α.0-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΝΙΚΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/11/0815:00Τσατσούλη Β., Μανούχος Π., Παπούλιας Κ.2-4
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή30/11/0810:30Νενεκούμης Χ., Χρόνης Δ., Γαλάνης Ι.2-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή30/11/0810:30Γεωργίου Κ., Σμυρλής Α., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή30/11/0815:00Πλιάγκας Θ., Αλωνιστιώτης Δ., Τσακαγιάννης Σ.1-3
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή30/11/0815:00Ψαθάς Δ., Αλεφραγκής Φ., Μακρής Γ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο06/12/0815:00Χαρλάς Σ., Χριστόπουλος Ε., Στατεράς Π.6-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο06/12/0815:00Τσιτουρίδης Π., Μαύρος Ε., Παπούλιας Κ.5-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο06/12/0815:00Δημάκης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Μακρής Γ.1-1
ΤΣΕΛΟ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΣΙΝΗΣΣάββατο06/12/0815:00Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Γ., Τσακαγιάννης Σ.2-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή07/12/0815:00Γονεής Α., Χρόνης Δ., Μανούχος Ι.3-1
ΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή07/12/0815:00Δημάκης Χ., Μακρής Γ., Παπούλιας Κ.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο13/12/0815:00Ξιάρχος Δ., Ρόντος Α., Μανούχος Ι.0-2
ΝΙΚΗ - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο13/12/0815:00Χαρλάς Σ., Καραγιάννης Γ., Τόσκας Χ.1-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή14/12/0810:30Νενεκούμης Χ., Γαλάνης Ι., Μακρής Γ.2-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή14/12/0810:30Δημάκης Χ., Σμυρλής Α., Κορολής Β.1-0
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή14/12/0815:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Τσακαγιάννης Σ.0-2
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΔΑΜΙΟΥΤετάρτη07/01/0915:00Ζώης Μ., Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν.3-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο20/12/0815:00Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Τσακαγιάννης Σ.2-4
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/12/0815:00Στατεράς Π., Τόσκας Χ., Παπούλιας Κ.2-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή21/12/0810:30Τσατσούλη Β., Ξιάρχου Α., Μυλωνόπουλος Ν.3-10
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή21/12/0815:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Ξιάρχου Α.2-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΝΙΚΗΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/12/0815:00Μαύρος Ε., Στατεράς Π.7-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΤΣΕΛΟΤΟΛΟΥΚυριακή21/12/0815:00Δημάκης Χ., Καραγεώργος Α., Παπούλιας Κ.6-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο03/01/0915:00Τσατσούλη Β., Θεοδώρου Α., Στατεράς Π.7-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/01/0915:00Σμυρλής Α., Γεωργίου Κ., Μανούχος Ι.1-4
ΤΣΕΛΟ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο03/01/0915:00Γκολέμης Γ., Κορολής Β., Στατεράς Π.0-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/01/0915:00Χρήστου Δ., Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ.2-0
ΝΙΚΗ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή04/01/0910:30Αθανασιάδης Ε., Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ.1-6
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή04/01/0915:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Μαύρος Ε.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/01/0915:00Σμυρλής Α., Θεοδώρου Α., Καραγιάννης Γ.5-0
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο10/01/0915:00Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Γαλάνης Ι.3-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή11/01/0910:30Καντζάβελος Γ., Ζώης Μ., Μάγουλας Γ.3-2
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/01/0910:30Νενεκούμης Χ., Χριστόπουλος Α., Φιλιππόπουλος Γ.6-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/01/0910:30Ρατσιάτος Ν., Μελέτης Α., Γρυπάρη Χ.2-2
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή11/01/0915:00Ξιάρχος Δ., Τσακαγιάννης Σ., Μακρής Γ.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο17/01/0915:00Κόλλιας Γ., Μαύρος Ε., Μανούχος Ι.0-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΤΟΞΟΤΗΣΤΟΛΟΥΣάββατο17/01/0915:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν.3-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/01/0915:00Καντζάβελος Γ., Τόσκας Χ., Παπούλιας Κ.7-0
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή18/01/0915:00Στατεράς Π., Τόσκας Χ., Γαλάνης Ι.1-2
ΤΣΕΛΟ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή18/01/0915:00Χρήστου Δ., Μακρής Γ., Παπούλιας Κ.1-4
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/01/0915:00Τσιτουρίδης Π., Χρόνης Δ., Χειβιδόπουλος Β.3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο24/01/0915:00Ξιάρχος Δ., Μαύρος Ε., Καραγεώργος Α.0-4
ΝΙΚΗ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή25/01/0910:30Αθανασιάδης Ε., Καραγιάννης Γ., Γρυπάρη Χ.1-3
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/01/0910:30Μελέτης Α., Καραγεώργος Α., Κορολής Β.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή25/01/0911:00Κόλλιας Γ., Σμυρλής Α., Φιλιππόπουλος Γ.1-3
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή25/01/0915:00Σμυρλής Α., Θεοδώρου Α., Κορολής Β.1-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή25/01/0915:00Χαρλάς Σ., Μανούχος Ι., Τσακαγιάννης Σ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΝΙΚΗΤΟΛΟΥΣάββατο31/01/0915:30Μανούχος Π., Καραγεώργος Α., Τσακαγιάννης Σ.2-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο31/01/0915:30Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Μακρής Γ.5-0
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΤΣΕΛΟΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή01/02/0915:30Τσατσούλη Β., Στατεράς Π., Καραγιάννης Γ.2-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/02/0915:30Ξιάρχος Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσακαγιάννης Σ.4-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή01/02/0915:30Δημάκης Χ., Αλεφραγκής Φ.4-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/02/0915:30Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Κορολής Β.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/02/0915:30Δημάκης Χ., Καραγιάννης Γ., Μυλωνόπουλος Ν.5-2
ΝΙΚΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή08/02/0910:30Μελέτης Α., Μάγουλας Γ., Καραγιάννης Γ.1-4
ΤΣΕΛΟ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή08/02/0912:00Αθανασιάδης Ε., Χειβιδόπουλος Β., Αλεφραγκής Φ.3-4
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή08/02/0915:30Καντζάβελος Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/02/0915:30Αθανασιάδης Ε., Μανούχος Π., Γρυπάρη Χ.1-3
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή08/02/0915:30Τσατσούλη Β., Καραγιάννης Γ., Θεοδώρου Α.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο14/02/0915:30Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Χ., Καντζάβελος Γ.1-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/02/0911:00Δημάκης Χ., Θεοδώρου Α., Παπούλιας Κ.3-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/02/0911:00Μανούχος Ε., Φιλιππόπουλος Γ., Τόσκας Χ.3-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή15/02/0912:30Νενεκούμης Χ., Ψαθάς Δ., Καραγιάννης Γ.1-3
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή15/02/0915:30Μανούχος Π., Αλωνιστιώτης Δ., Μαντάς Ι.4-2
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/02/0915:30Ψαθάς Δ., Καραγιάννης Γ., Χρόνης Δ.6-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΤΟΛΟΥΣάββατο21/02/0915:30Χρήστου Δ., Τόσκας Χ., Μακρής Γ.3-0
ΤΣΕΛΟ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή22/02/0910:30Μανούχος Ε., Στατεράς Π., Χριστόπουλος Α.2-4
ΝΙΚΗ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή22/02/0912:00Τζαρίμας Σ., Καραγεώργος Α., Γρυπάρη Χ.1-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/02/0912:00Δημάκης Χ., Κορολής Β., Γαλάνης Ι.3-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή22/02/0915:30Μελέτης Α., Μαύρος Ε.4-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/02/0915:30Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Τσακαγιάννης Σ.1-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο07/03/0916:00Ξιάρχος Δ., Χρόνης Δ., Μανούχος Ι.1-5
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/03/0916:00Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ.2-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΣΕΛΟΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή08/03/0910:30Νενεκούμης Χ., Μελέτης Α., Στατεράς Π.1-3
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ Α.Α.ΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή08/03/0916:00Ξιάρχος Δ., Χρόνης Δ., Χριστόπουλος Ε.3-3
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή08/03/0916:00Γεωργίου Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ.1-5
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/03/0916:00Μπαλωμένος Γ., Αλεφραγκής Φ., Μακρής Γ.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΣΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο14/03/0916:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Γαλάνης Ι.3-1
ΤΣΕΛΟ - ΝΙΚΗΑΣΙΝΗΣΣάββατο14/03/0916:00Αθανασόπουλος Β., Καντζάβελος Γ., Καραγεώργος Α.1-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή15/03/0910:30Ψαθάς Δ., Χρόνης Δ., Καραγιάννης Γ.1-1
ΔΟΞΑ Α.Α. - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/03/0911:00Νενεκούμης Χ., Μαύρος Ε., Φιλιππόπουλος Γ.5-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/03/0916:00Ξιάρχος Δ., Καραγιάννης Γ., Αλεφραγκής Φ.1-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/03/0916:00Τσιτουρίδης Π., Γαλάνης Ι., Τόσκας Χ.6-0