Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2008-2009
Β' Κατηγορία: 3ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος
Β' Κατηγορία: 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΧΩΝΙΚΑΣάββατο04/10/0816:00Στατεράς Π., Μανούχος Ι., Γαλάνης Ι.0-2
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή05/10/0810:15Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν.1-2
ΜΥΛΟΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή05/10/0810:30Χαρλάς Σ., Κορολής Β., Γρυπάρη Χ.4-3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή05/10/0816:00Κουτσούκος Γ., Χριστόπουλος Ε.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή05/10/0816:00Μελέτης Α., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ.3-4
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο11/10/0816:00Χαρλάς Σ., Μανούχος Π., Αλωνιστιώτης Δ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή12/10/0810:30Αθανασιάδης Ε., Δημάκης Χ., Αλωνιστιώτης Δ.6-0
- ΜΥΛΟΙΧΩΝΙΚΑΚυριακή12/10/0812:30Γεωργίου Κ., Καντζάβελος Γ., Αλεφραγκής Φ.1-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΦΕΙΔΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή12/10/0816:00Μανούχος Π., Στατεράς Π., Γρυπάρη Χ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή12/10/0816:00Καντζάβελος Γ., Αλεφραγκής Φ., Μανούχος Ι.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο18/10/0816:00Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Μακρής Γ.1-1
ΦΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο18/10/0816:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Χ., Μανούχος Ι.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή19/10/0811:00Στατεράς Π., Μαύρος Ε., Αλεφραγκής Φ.3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΜΥΛΟΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/10/0816:00Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Χριστόπουλος Ε.0-7
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή19/10/0816:00Γονεής Α., Στατεράς Π., Τόσκας Χ.2-5
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΠΟΛΛΩΝΧΩΝΙΚΑΣάββατο25/10/0816:00Τσατσούλη Β., Αλωνιστιώτης Δ., Μανούχος Ι.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο25/10/0816:00Δημάκης Χ., Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π.3-0
ΜΥΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/10/0810:30Τσατσούλη Β., Ξιάρχου Α., Γρυπάρη Χ.3-3
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή26/10/0811:30Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Ε.2-7
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή26/10/0815:00Ξιάρχος Δ., Χριστόπουλος Ε., Μελάς Ν.5-0
Ρεπό: ΦΕΙΔΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΥΛΟΙΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο01/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Δημάκης Χ., Κουτσούκος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-1
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή02/11/0810:30Γεωργίου Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Μάγουλας Γ.0-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/11/0810:30Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ.3-2
ΦΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή02/11/0815:00Καντζάβελος Γ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή02/11/0815:00Μελέτης Α., Δημάκης Γ., Τόσκας Χ.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο08/11/0815:00Μάγουλας Γ., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ.5-1
ΜΥΛΟΙ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/11/0815:00Κουτσούκος Γ., Μακρής Γ., Γαλάνης Ι.3-1
- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο08/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Μελάς Ν.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή09/11/0810:30Τσιτουρίδης Π., Μαύρος Ε., Φιλιππόπουλος Γ.1-1
ΦΕΙΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή09/11/0812:30Μαύρος Ε., Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Γ.3-0
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΥΛΟΙΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο15/11/0815:00Χρήστου Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Στατεράς Π.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή16/11/0810:30Μανούχος Ε., Κουτσούκος Γ., Αλωνιστιώτης Δ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή16/11/0815:00Γονεής Α., Αλωνιστιώτης Δ.4-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΦΕΙΔΩΝΜΑΝΕΣΙΟΥΚυριακή16/11/0815:00Γεωργίου Κ., Αλεφραγκής Φ., Χρόνης Δ.3-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΤετάρτη26/11/0815:00Μάγουλας Γ., Κορολής Β., Τσατσούλη Β.4-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο22/11/0815:00Μανούχος Π., Τσακαγιάννης Σ., Γαλάνης Ι.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο22/11/0815:00Μελέτης Α., Κουτσούκος Γ., Παπούλιας Κ.1-0
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή23/11/0812:15Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Αλεφραγκής Φ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή23/11/0815:00Μελέτης Α., Αλεφραγκής Φ., Τσακαγιάννης Σ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη10/12/0815:15Χαρλάς Σ., Καντζάβελος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.2-2
Ρεπό: ΜΥΛΟΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο29/11/0815:00Μανούχος Ε., Ρόντος Α., Τόσκας Χ.4-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή30/11/0810:30Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ., Ξιάρχου Α.3-1
- ΦΕΙΔΩΝΧΩΝΙΚΑΚυριακή30/11/0815:00Μαμμωνάς Γ., Γαλάνης Ι., Μανούχος Ι.1-2
ΜΥΛΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή30/11/0815:00Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.2-4
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΤετάρτη28/01/0915:00Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι.1-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή07/12/0810:30Χρόνης Δ., Αλεφραγκής Φ., Τόσκας Χ.2-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή07/12/0811:00Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.6-0
ΦΕΙΔΩΝ - ΜΥΛΟΙΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή07/12/0812:15Καντζάβελος Γ., Μαύρος Ε., Μανούχος Ε.2-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή07/12/0815:00Κουτσούκος Γ., Αλεφραγκής Φ., Φιλιππόπουλος Γ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή07/12/0815:00Μανούχος Ε., Μαύρος Ε., Καντζάβελος Γ.1-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/12/0815:00Μαύρος Ε., Τσακαγιάννης Σ.3-0
- ΑΡΙΣΤΕΑΣΧΩΝΙΚΑΚυριακή14/12/0810:30Γεωργίου Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Αλωνιστιώτης Δ.0-4
ΜΥΛΟΙ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/12/0812:00Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Γ., Τσακαγιάννης Σ.4-7
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΠΟΛΛΩΝΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή14/12/0815:00Γιαννόπουλος Κ., Πρόκολος Ι., Βεργέτης Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΦΕΙΔΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή14/12/0815:00Μαύρος Ε., Αλωνιστιώτης Δ., Παπούλιας Κ.1-1
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο20/12/0815:00Πλιάγκας Θ., Καραγιάννης Γ., Μανούχος Ι.1-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή21/12/0810:30Ψαθάς Δ., Αθανασιάδης Ε., Καραγεώργος Α.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΕΙΔΩΝΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή21/12/0811:30Νενεκούμης Χ., Σμυρλής Α., Γρυπάρη Χ.1-1
- ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/12/0815:00Μάγουλας Γ., Στατεράς Π.3-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΤρίτη06/01/0915:00Αθανασόπουλος Β., Γεωργίου Κ., Μυλωνόπουλος Ν.3-1
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΛΟΙ - ΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/01/0915:00Μάγουλας Γ., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Γ.8-1
ΦΕΙΔΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή04/01/0912:00Κουτσούκος Γ., Καντζάβελος Γ., Αλωνιστιώτης Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή04/01/0915:00Ξιάρχος Δ., Καραγιάννης Γ., Μανούχος Ι.1-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/01/0915:00Ψαθάς Δ., Κορολής Β., Τσακαγιάννης Σ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη21/01/0915:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ.0-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΛΟΙ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/01/0915:00Μαύρος Ε., Μάγουλας Γ., Μανούχος Ι.7-1
- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΧΩΝΙΚΑΣάββατο10/01/0915:00Χρήστου Δ., Τόσκας Χ., Μακρής Γ.1-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή11/01/0911:30Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΕΙΔΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή11/01/0915:00Μανούχος Ε., Μαντάς Ι., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή11/01/0915:00Μανούχος Π., Τόσκας Χ., Μανούχος Ι.4-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜΑΝΕΣΙΟΥΣάββατο17/01/0915:00Σμυρλής Α., Μανούχος Π., Χρόνης Δ.1-4
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/01/0910:30Κορολής Β., Χρόνης Δ., Καραγιάννης Γ.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή18/01/0911:30Ξιάρχος Δ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.9-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή18/01/0912:00Αθανασιάδης Ε., Φιλιππόπουλος Γ., Γρυπάρη Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΛΟΙΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή18/01/0915:00Ξιάρχος Δ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.5-0
Ρεπό: ΦΕΙΔΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΧΩΝΙΚΑΣάββατο24/01/0915:00Στατεράς Π., Μανούχος Ι., Μακρής Γ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΦΕΙΔΩΝΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή25/01/0911:30Τσατσούλη Β., Στατεράς Π., Μακρής Γ.6-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή25/01/0911:30Μακρής Α., Ξιάρχου Α., Τσακαγιάννης Σ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή25/01/0915:00Χρόνης Δ., Μαύρος Ε., Τόσκας Χ.10-0
ΜΥΛΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/01/0915:00Κουτσόπουλος Α., Στατεράς Π., Μακρής Γ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΦΕΙΔΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο31/01/0915:30Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο31/01/0915:30Χρήστου Δ., Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο31/01/0915:30Ξιάρχος Δ., Παπούλιας Κ.6-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/02/0911:00Χρήστου Δ., Χειβιδόπουλος Β., Αλεφραγκής Φ.0-5
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΜΥΛΟΙΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή01/02/0913:00Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Καντζάβελος Γ.3-2
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΕΙΔΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο07/02/0915:30Μαύρος Ε., Μάγουλας Γ., Ρόντος Α.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή08/02/0910:30Ξιάρχος Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Γρυπάρη Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή08/02/0912:00Μανούχος Π., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ.1-4
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/02/0912:30Κουτσούκος Γ., Μαύρος Ε., Τσακαγιάννης Σ.2-2
ΜΥΛΟΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/02/0915:30Χρήστου Δ., Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν.4-5
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο14/02/0915:30Τσιτουρίδης Π., Καραγιάννης Γ., Αλωνιστιώτης Δ.5-1
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/02/0911:00Χρόνης Δ., Ρόντος Α.0-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή15/02/0912:00Ξιάρχος Δ., Αλωνιστιώτης Δ.2-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΦΕΙΔΩΝΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή15/02/0912:00Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α., Στατεράς Π.4-0
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΧΩΝΙΚΑΚυριακή15/02/0915:30Δημάκης Γ., Αλεφραγκής Φ., Μανούχος Ι.1-2
Ρεπό: ΜΥΛΟΙ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΣάββατο21/02/0915:30Φιλιππόπουλος Γ., Ρόντος Α., Παπούλιας Κ.7-0
ΦΕΙΔΩΝ - ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο21/02/0915:30Κουτσούκος Γ., Καντζάβελος Γ., Αλωνιστιώτης Δ.1-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/02/0910:30Αθανασιάδης Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή22/02/0912:00Ρατσιάτος Ν., Καραγιάννης Γ., Μαντάς Ι.4-8
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΜΥΛΟΙΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή22/02/0915:30Αθανασόπουλος Β., Μαντάς Ι., Μακρής Γ.3-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο07/03/0916:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Γ.4-1
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/03/0910:30Κορολής Β., Μανούχος Ι., Τσακαγιάννης Σ.0-6
- Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΧΩΝΙΚΑΚυριακή08/03/0910:30Ψαθάς Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.3-0
ΜΥΛΟΙ - ΦΕΙΔΩΝΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή08/03/0913:00Μάγουλας Γ., Μανούχος Π., Ξιάρχου Α.6-2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή08/03/0916:00Μανούχος Π., Μάγουλας Γ., Ξιάρχου Α.3-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜΥΛΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/03/0916:00Μανούχος Π., Χρόνης Δ., Τόσκας Χ.1-0
ΦΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο14/03/0916:00Ξιάρχος Δ., Τσατσούλη Β., Γεωργίου Κ.0-5
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή15/03/0911:00Τσατσούλη Β., Ξιάρχου Α., Γρυπάρη Χ.8-0
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/03/0912:00Μελέτης Α., Τόσκας Χ., Γαλάνης Ι.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή15/03/0912:00Καντζάβελος Γ., Ζώης Μ., Αλεφραγκής Φ.2-2
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ