Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΚΑΡΥΑΣΣάββατο12/10/1316:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλης Ι., Πρέσβελου Γ.5-4
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/10/1316:00Βλάχος Χ., Καψούρου Ε., Στατεράς Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/10/1310:30Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Γιώτης Χ.1-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/10/1316:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.0-1
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/10/1312:00Χαρλάς Σ., Τσιλιμίγκρας Κ., Δρούζας Α.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/10/1316:00Κουτσούκος Γ., Μποβέρος Δ., Σταυρόπουλος Θ.3-0 α.α.
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΓΥΜΝΟΥΚυριακή20/10/1316:00Βλάχος Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καψούρου Ε.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/10/1316:00Χαρλάς Σ., Μελέτης Α., Πρέσβελου Γ.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο26/10/1316:00Χειβιδόπουλος Β., Καραμάνος Α., Βαρελά Β.11-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/10/1316:00Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε., Πρέσβελου Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/10/1311:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.0-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/10/1315:00Δημάκης Γ., Μελέτης Α., Τσατσούλης Ι.4-2
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/11/1311:00Χειβιδόπουλος Β., Γιώτης Χ., Πρέσβελου Γ.4-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΓΥΜΝΟΥΚυριακή03/11/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Σταυρόπουλος Θ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή03/11/1315:00Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Τσατσούλης Ι.3-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/11/1315:00Χαρλάς Σ., Τσιλιμίγκρας Κ., Βαρελά Β.0-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο09/11/1315:00Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α., Βαρελά Β.6-0
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/11/1311:00Δημάκης Γ., Νίκα Π., Δρούζας Α.0-3
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/11/1311:00Μελέτης Α., Δημάκης Χ., Πρέσβελου Γ.1-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/11/1311:00Χειβιδόπουλος Β., Καραμάνος Α., Σταυρόπουλος Θ.2-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΓΥΜΝΟΥΣάββατο16/11/1315:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/11/1315:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Πρέσβελου Γ.1-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/11/1311:00Δημάκης Γ., Νίκα Π., Σταυρόπουλος Θ.3-0
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/11/1311:00Χαρλάς Σ., Δρούζας Α., Τσιλιμίγκρας Κ.2-3
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚΑΡΥΑΣΣάββατο23/11/1315:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Σταυρόπουλος Θ.2-3
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/11/1311:00Δαρσινός Δ., Δαρσινός Γ., Πρέσβελου Γ.0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/11/1311:30Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δρούζας Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή24/11/1315:00Μελέτης Α., Τσατσούλης Ι., Λιαγκριδώνης Δ.2-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο30/11/1315:00Ζώης Μ., Δρούζας Α., Τσιλιμίγκρας Κ.3-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο30/11/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Καψούρου Ε., Βαρελά Β.0-0
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή01/12/1312:00Μελέτης Α., Θεοδώρου Α., Δαρσινός Γ.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΠΟΛΛΩΝ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΚΑΡΥΑΣΚυριακή08/12/1312:00Χειβιδόπουλος Β., Γιώτης Χ., Λιαγκριδώνης Δ.1-6
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΥΜΝΟΥΚυριακή08/12/1315:00Τσακαγιάννης Σ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/12/1315:00Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α., Βαρελά Β.3-3
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο14/12/1315:00Κατσώνας Χ., Δρούζας Α., Νώτης Χ.4-2
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο14/12/1315:00Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/12/1311:30Βλάχος Χ., Στατεράς Π., Βασιλόπουλος Μ.4-2
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.3-0 α.α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/01/1411:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Σταυρόπουλος Θ.2-3
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/01/1415:00Χαρλάς Σ., Τσιλιμίγκρας Κ., Τσατσούλης Ι.1-9
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΚΑΡΥΑΣΚυριακή12/01/1415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γιώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-6
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ0-3 α.α.
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο18/01/1415:00Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/01/1415:00Ζώης Μ., Ελεφάντης Χ., Μποβέρος Δ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή19/01/1415:00Κουτσούκος Γ., Δρούζας Α., Πρέσβελου Γ.2-1
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/01/1412:00Δημάκης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή26/01/1415:00Χαρλάς Σ., Πλιάκας Α., Μποβέρος Δ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/01/1415:00Χειβιδόπουλος Β., Παπαγεωργόπουλος Θ., Σταυρόπουλος Θ.6-0
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/01/1415:00Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β., Τσιλιμίγκρας Κ.3-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/02/1411:00Τσατσούλη Β., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/02/1412:00Κουτσούκος Γ., Νίκα Π., Καραμάνος Α.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΑΡΥΑΣΚυριακή02/02/1415:00Σκιαδάς Δ., Δαρσινός Γ., Παρασκευόπουλος Γ.3-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ0-3
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 20003-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο08/02/1415:00Πλιάγκας Θ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Νίκα Π.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/02/1412:00Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή23/02/1415:30Χειβιδόπουλος Β., Τσιλιμίγκρας Κ., Αποστολόπουλος Δ.1-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΥΜΝΟΥΚυριακή23/02/1415:30Τσατσούλη Β., Βαρελά Β., Νίκα Π.3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/02/1415:30Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ., Δρούζας Α.1-5
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 20003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΑΡΓΕΑΣ0-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΑΡΥΑΣΣάββατο08/03/1415:30Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α., Νίκα Π.3-0 α.α.
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΓΥΜΝΟΥΚυριακή09/03/1415:30Τσατσούλης Ι., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο15/03/1415:30Ζώης Μ., Καραμάνος Α., Τσατσούλης Ι.0-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/03/1418:00Σκιαδάς Δ., Τσιλιμίγκρας Κ., Γκουριώτης Κ.0-2
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ