Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Β΄- ΘΕΣΕΙΣ 1 - 2 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο12/10/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Καραμάνος Α., Δαρσινός Γ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο12/10/1316:003-0 α.α.
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/10/1313:00Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.3-1
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/10/1313:30Χαρλάς Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Δρούζας Α.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/10/1316:00Νενεκούμης Χ., Γιώτης Χ., Βαρελά Β.0-1
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/10/1312:00Θεοδώρου Α., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.1-1
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή20/10/1316:00Χειβιδόπουλος Β., Βασιλόπουλος Μ., Τσατσούλης Ι.2-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΛΕΩΝΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο26/10/1316:00Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-1
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/10/1316:00Χαρλάς Σ., Δρούζας Α., Τσιλιμίγκρας Κ.4-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/10/1315:00Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.5-2
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/11/1311:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.2-2
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/11/1311:00Μελέτης Α., Καραμάνος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-3
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/11/1315:00Κουτσούκος Γ., Δαρσινός Γ., Αποστολόπουλος Δ.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/11/1315:00Ψαθάς Δ., Καψούρου Ε., Δρούζας Α.1-2
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ0-3 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/11/1318:00Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Τσιλιμίγκρας Κ.1-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/11/1311:00Σκιαδάς Δ., Κάτσουδας Π., Τσατσούλης Ι.2-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή10/11/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Μ.1-2
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο16/11/1315:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Βαρελά Β.3-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή17/11/1311:00Βλάχος Χ., Καραγεώργος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-4
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΚΛΕΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/11/1312:30Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.6-3
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ0-3 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/11/1311:00Τσακαγιάννης Σ., Δημάκης Χ., Νίκα Π.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/11/1315:00Δημάκης Χ., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.1-3
ΚΛΕΩΝ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/12/1312:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΤΟΞΟΤΗΣ3-0 α.α.
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΚΛΕΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή01/12/1311:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/01/1415:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.3-4
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/01/1415:00Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.1-2
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΚΛΕΩΝ0-3 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο07/12/1315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δαρσινός Γ., Λέκκας Χ.4-1
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή08/12/1315:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Λέκκας Χ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/12/1315:00Κατσώνας Χ., Καψούρου Ε., Δρούζας Α.2-3
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/12/1311:00Τσακαγιάννης Σ., Νώτης Χ., Τσιλιμίγκρας Κ.2-0
ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/12/1312:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.0-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/12/1315:00Χειβιδόπουλος Β., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο11/01/1415:00Κάτσουδας Π., Καραμάνος Α., Πρέσβελου Γ.1-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/01/1411:00Ψαθάς Δ., Δρούζας Α., Στατεράς Π.4-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/01/1415:00Βλάχος Χ., Δημάκης Χ., Βαρελά Β.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο18/01/1415:00Δαρσινός Δ., Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ.3-0 α.α.
ΚΛΕΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/01/1412:00Θεοδώρου Α., Στατεράς Π., Δαρσινός Γ.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/01/1415:00Δημάκης Χ., Σταυρόπουλος Θ., Τσατσούλης Ι.0-3
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο25/01/1415:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.2-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/01/1411:00Δαρσινός Δ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.2-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/01/1412:00Ψαθάς Δ., Στατεράς Π., Νίκα Π.6-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00Κουτσούκος Γ., Ψαθάς Δ., Καραμάνος Α.4-3
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο01/02/1415:00Κάτσουδας Π., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.0-1
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/02/1411:00Δημάκης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Γιώτης Χ.2-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/02/1415:00Κάτσουδας Π., Αποστολόπουλος Δ., Σταυρόπουλος Θ.0-3
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0-3 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο08/02/1415:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλης Ι., Βαρελά Β.2-2
ΚΛΕΩΝ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή09/02/1412:00Δημάκης Γ., Καραμάνος Α., Πρέσβελου Γ.3-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/02/1415:00Φωτόπουλος Α., Κουτσούκος Γ., Δρούζας Α.2-2
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ3-0
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/02/1410:30Ψαθάς Δ., Λέκκας Χ., Πρέσβελου Γ.1-5
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/02/1411:00Τσιτουρίδης Π., Δαρσινός Γ., Καραμάνος Α.4-1
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή23/02/1415:30Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Σταυρόπουλος Θ.4-2
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.0-3 α.α.
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο08/03/1415:30Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.4-3
ΚΛΕΩΝ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή09/03/1411:30Ζώης Μ., Πρέσβελου Γ., Τζιάβας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/03/1415:30Φωτόπουλος Α., Βαρελά Β., Πεθεριώτης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-5
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/03/1415:30Ψαθάς Δ., Γεώργας Θ., Καχριμάνης Δ.1-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/03/1412:00Τσατσούλη Β., Σταυρόπουλος Θ., Λυκομήτρος Ε.3-0 α.α.
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/03/1412:00Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ., Θεοδώρου Α.6-1
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.