Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κατάταξη Β΄ κατ.- θέσεις 01-02 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΓΥΜΝΟΥΣάββατο11/10/1416:00Κατσώνας Χ., Τσατσούλης Ι., Στατεράς Π.0-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΚΛΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/10/1411:00Τσατσούλης Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-3 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/10/1411:00Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ.2-3
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/10/1418:00Τσατσούλη Β., Βαρελά Β., Νίκα Π.3-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 983-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/10/1416:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Λυκομήτρος Ε.1-3
ΚΛΕΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/10/1411:00Δρούζας Α., Παπαγεωργόπουλος Θ., Στατεράς Π.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/10/1416:00Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Νίκα Π.1-3
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/10/1411:00Κατσώνας Χ., Καραμάνος Α., Δαγρέ Μ.5-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΚΛΕΩΝΓΥΜΝΟΥΚυριακή26/10/1415:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Τσιλογιάννη Α.1-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/10/1415:00Δημάκης Γ., Μπουγιώτης Ε., Δαγρέ Μ.3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/11/1415:00Κατσώνας Χ., Πρασσάς Π., Σταυρόπουλος Θ.2-4
Ρεπό: ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/11/1411:00Πρασσάς Π., Ζώης Μ., Μπουγιώτης Ε.3-2
ΚΛΕΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/11/1412:00Δημάκης Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Στατεράς Π.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΚΑΡΥΑΣΚυριακή09/11/1414:00Δρούζας Α., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.0-9
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/11/1415:00Χαρλάς Σ., Θεοδώρου Α., Καψούρου Ε.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο15/11/1415:00Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.6-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/11/1411:00Τσατσούλης Ι., Καραγεώργος Α., Τσατσούλη Β.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή16/11/1415:00Ψαθάς Δ., Νίκα Π., Μπουγιώτης Ε.4-2
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 983-0 α.α.
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο22/11/1415:00Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΛΕΩΝΚΑΡΥΑΣΚυριακή23/11/1413:00Πρασσάς Π., Δημάκης Χ., Δημάκης Γ.0-3 α.α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/12/1415:00Βλάχος Χ., Πρέσβελου Γ., Δαγρέ Μ.3-4
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 9800/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο29/11/1415:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλης Ι., Δημάκης Γ.3-5
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/11/1411:00Τσατσούλης Ι., Γιώτης Χ., Μπουγιώτης Ε.8-1
ΚΛΕΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή30/11/1411:30Κουτσούκος Γ., Ψαθάς Δ., Στατεράς Π.2-1
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ0-3 α.α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή07/12/1412:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Μπουγιώτης Ε.5-4
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΚΛΕΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή07/12/1414:00Κατσώνας Χ., Πρασσάς Π., Στατεράς Π.5-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΥΜΝΟΥΚυριακή07/12/1414:00Ψαθάς Δ., Δημάκης Χ., Πρέσβελου Γ.3-2
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΚΛΕΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή14/12/1412:00Τσατσούλης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ., Νίκα Π.0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή14/12/1415:00Βλάχος Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπουγιώτης Ε.6-3
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/12/1415:00Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.1-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΓΥΜΝΟΥΚυριακή14/12/1415:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 983-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΤΟΞΟΤΗΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο03/01/1515:00Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Δαγρέ Μ.6-2
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/01/1511:00Τσατσούλης Ι., Νίκα Π., Καπετάνιος Αθ. Π.6-0
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/01/1515:00Πρασσάς Π., Καραμάνος Α., Μπουγιώτης Ε.3-0 α.α.
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/01/1511:00Πρασσάς Π., Αργυρόπουλος Α., Νίκα Π.2-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΥΜΝΟΥΚυριακή11/01/1515:00Τσατσούλης Ι., Καραμάνος Α., Μπουγιώτης Ε.1-4
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 983-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο17/01/1515:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Νίκα Π.1-1
ΚΛΕΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/01/1511:30Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Θανασουλας θ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή18/01/1515:00Τσατσούλης Ι., Καραμάνος Α., Στατεράς Π.6-0
Ρεπό: ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΓΕΑΣ0-3 α.α.
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο31/01/1515:00Ψαθάς Δ., Σταυρόπουλος Θ., Νίκα Π.1-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/02/1511:00Καραγεώργος Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπουγιώτης Ε.0-3 α.α.
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή01/02/1511:30Πρασσάς Π., Τσιτουρίδης Π., Θανασουλας θ.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 983-0 α.α.
ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/02/1518:00Κορολής Β., Μελέτης Α., Μπουγιώτης Ε.3-0 α.α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/02/1511:00Τσατσούλης Ι., Σταυρόπουλος Θ., Νίκα Π.0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΑΡΥΑΣΚυριακή08/02/1515:00Πρασσάς Π., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ0-3 α.α.
ΚΛΕΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/02/1511:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΓΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή15/02/1515:00Κορολής Β., Λυκομήτρος Ε., Θανασουλας θ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΝώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Αποστολόπουλος Δ.3-0 α.α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΚΑΡΥΑΣΚυριακή01/03/1511:00Πρασσάς Π., Στατεράς Π., Θανασουλας θ.9-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/03/1512:00Τσατσούλη Β., Γκουριώτης Κ., Δαγρέ Μ.0-7
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΚΛΕΩΝ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/03/1511:00Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/03/1511:00Κορολής Β., Βλάχος Χ., Θανασουλας θ.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή15/03/1515:30Θεοδώρου Α., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ0-3 α.α.
ΚΛΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ3-0 α.α.
ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΤΟΞΟΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο21/03/1515:30Πρασσάς Π., Στατεράς Π., Μπουγιώτης Ε.4-0
ΑΡΓΕΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/03/1511:30Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Δαγρέ Μ.2-2
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98