Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β΄κατηγορία - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.00/00/0000:000-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΚΑΡΥΑΣΣάββατο17/10/1516:30Καπετάνιος Αθ. Π., Νίκα Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή18/10/1516:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Κουτούζος Ν.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο24/10/1516:00Λέκκας Χ., Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ.6-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΥΜΝΟΥΚυριακή25/10/1515:00Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Βασιλόπουλος Γ.3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή25/10/1515:00Λέκκας Χ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή01/11/1511:00Ρούσσης Σ., Δημάκης Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή01/11/1513:00Βλάχος Χ., Παπασαχόπουλος Δ., Βασιλόπουλος Γ.5-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή01/11/1515:00Καπετάνιος Αθ. Π., Πρέσβελου Γ., Σιαχάμη Α.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή08/11/1515:00Χασάπης Ι., Τσούκας Π., Γεωργόπουλος Ν.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή08/11/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ00/00/0000:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚυριακή15/11/1515:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.3-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή15/11/1515:00Μελέτης Α., Δημάκης Γ., Τσουρδίνης Α.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ00/00/0000:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΣάββατο21/11/1515:00Κόλλιας Δ., Μπουγιώτης Ε., Νίκα Π.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/11/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Καρκαλάτου Ε.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/11/1511:00Ρούσσης Σ., Σταυρόπουλος Θ., Ταμπουρατζή Ο.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΑΡΥΑΣΚυριακή29/11/1511:00Κορολής Β., Καραμάνος Α., Τσουρδίνης Α.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚΑΡΥΑΣΚυριακή06/12/1511:00Μελέτης Α., Κόλλιας Δ., Νίκα Π.1-4
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΓΥΜΝΟΥΚυριακή06/12/1515:00Αποστολόπουλος Δ., Βασιλόπουλος Γ., Καρκαλάτου Ε.0-3 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή13/12/1511:00Ζώης Μ., Ελεφάντης Χ., Τσουρδίνης Α.2-3
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΥΜΝΟΥΚυριακή13/12/1515:00Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Παπασαχόπουλος Δ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/01/1611:00Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Καρκαλάτου Ε.1-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή10/01/1612:00Ρούσσης Σ., Κόλλιας Δ., Παπασαχόπουλος Δ.0-3