Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο08/10/1614:00Μαρινόπουλος Π., Δαρσινός Γ., Καραμάνος Α.1-5
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο08/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/10/1616:00Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α.2-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΣάββατο08/10/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α., Νίκα Π.4-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/10/1616:30Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Παπασαχόπουλος Δ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο15/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Σταυρόπουλος Θ., Ταμπουρατζή Ο.2-2
ΚΛΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο15/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Καρύκη Μ.1-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/10/1613:30Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Δημάκης (νέος) Γ.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή16/10/1615:00Κόλλιας Δ., Καραμάνος Α., Τούμπας Σ.4-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Κορολής Β.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο22/10/1616:00Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ., Νίκα Π.1-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Μπατάκος Κ.1-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Παπασαχόπουλος Δ., Τριανταφύλλου Ρ.1-1
ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή23/10/1613:00Ψαθάς Δ., Δαρσινός Γ., Ταμπουρατζή Ο.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή23/10/1616:00Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Θανασουλας θ.6-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο29/10/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παραράς Σ., Καρύκη Μ.5-0
ΚΛΕΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο29/10/1616:00Ζώης Μ., Μπατάκος Κ., Δαγρέ Μ.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο29/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α., Τριανταφύλλου Ρ.2-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή30/10/1614:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Μπατάκος Κ.5-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ρούσσης Σ., Καραμάνος Α., Νίκα Π.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο05/11/1614:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Ταμπουρατζή Ο.2-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο05/11/1614:30Θεοδώρου Α., Σταυρόπουλος Θ., Καρύκη Μ.5-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/11/1615:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.0-7
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο05/11/1615:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Πρέσβελου Γ.3-3
ΚΛΕΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.3-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΓΑΛΑΤΑΣάββατο12/11/1614:00Ψαθάς Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Παραράς Σ.2-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/11/1615:00Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.0-7
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/11/1611:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Παπασαχόπουλος Δ.6-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΛΕΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/11/1612:00Κόλλιας Δ., Κόλλιας Γ., Δημάκης (νέος) Γ.1-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπατάκος Κ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο19/11/1614:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Νίκα Π.8-4
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00Κορολής Β., Ελεφάντης Χ., Παραράς Σ.0-5
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/11/1615:00Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Καραμάνος Α.1-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Σταυρόπουλος Θ., Θανασουλας θ.1-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΚΛΕΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο26/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παραράς Σ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο26/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ταμπουρατζή Ο.3-0
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/11/1615:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ.5-1
ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/11/1611:30Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι., Δαρσινός Γ.2-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/11/1615:00Κόλλιας Δ., Θανασουλας θ., Νίκα Π.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/12/1615:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Σταυρόπουλος Θ.2-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/12/1615:00Νώτης Χ., Θανασουλας θ., Τούμπας Σ.1-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΚΛΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/12/1611:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.0-3
ΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή04/12/1614:00Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/12/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βλάχος Χ., Σιαχάμη Α.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο17/12/1614:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Σιαχάμη Α.4-1
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο17/12/1615:00Τσιτουρίδης Π., Θανασουλας θ., Σταυρόπουλος Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/12/1615:00Μαρινόπουλος Π., Ψαθάς Δ., Στατεράς Π.1-1
ΚΛΕΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/12/1611:30Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Νίκα Π.4-0
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00Κόλλιας Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.4-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/01/1714:00Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.4-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/01/1715:00Νενεκούμης Χ., Ελεφάντης Χ., Βαρελά Β.1-6
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/01/1715:00Σκιαδάς Δ., Νίκα Π., Μπατάκος Κ.4-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/01/1715:00Μαρινόπουλος Π., Τριανταφύλλου Ρ., Καρύδας Κ.2-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΚΙΟΥΣάββατο04/02/1715:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Παρασκευόπουλος Γ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο28/01/1715:00Μανούχος Ε., Κόλλιας Δ., Βαρελά Β.1-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο28/01/1715:00Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.3-1
ΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/01/1714:00Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β., Νίκα Π.3-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μελέτης Α., Παραράς Σ.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/01/1715:00Τσιτουρίδης Π., Τριανταφύλλου Ρ., Σιαχάμη Α.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο11/02/1715:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Θανασουλας θ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο11/02/1715:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.2-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/02/1715:00Βλάχος Χ., Ελεφάντης Χ., Νίκα Π.2-2
ΥΔΡΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/02/1714:00Κουτσούκος Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Θανασουλας θ.1-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή12/02/1715:00Κορολής Β., Βλάχος Χ., Καρύδας Κ.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/02/1715:15Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.0-4
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΛΕΩΝΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο18/02/1715:15Σκιαδάς Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Παραράς Σ.1-1
ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/02/1712:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.5-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/02/1715:15Κορολής Β., Θανασουλας θ., Καρύκη Μ.2-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/02/1715:15Ψαθάς Δ., Μπατάκος Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο04/03/1716:00Κόλλιας Δ., Παραράς Σ., Θανασουλας θ.4-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/03/1714:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νίκα Π., Παραράς Σ.2-4
ΚΛΕΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή05/03/1716:00Ψαθάς Δ., Βλάχος Χ., Στατεράς Π.1-3
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΝ.ΚΙΟΥΚυριακή05/03/1716:00Κορολής Β., Πρέσβελου Γ., Παπασαχόπουλος Δ.5-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή26/03/1717:00Κουτσούκος Γ., Βαρελά Β., Μελέτης Α.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο11/03/1716:00Μανούχος Ε., Καρύκη Μ., Παπαβασιλείου Θ.6-0
ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/03/1712:00Κόλλιας Γ., Ρούσσης Σ., Κόλλιας Δ.1-1
ΚΛΕΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/03/1712:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-4
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή12/03/1716:00Γκουριώτης Κ., Μπατάκος Κ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή12/03/1716:00Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Βαρελά Β.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο18/03/1716:00Ψαθάς Δ., Ελεφάντης Χ., Θανασουλας θ.2-1
ΚΛΕΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/03/1712:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργύρης Ι., Τούμπας Σ.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/03/1714:45Ζώης Μ., Στατεράς Π., Θανασουλας θ.7-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/03/1716:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.0-2
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/03/1716:00Βλάχος Χ., Σιαχάμη Α., Καρύδας Κ.1-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑ
ΚΛΕΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ