Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/11/1611:00Δημάκης (νέος) Γ., Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α.1-3
ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/11/1611:30Γκουριώτης Κ., Ρατσιάτος Ν., Κατσώνας Χ.0-6
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή06/11/1615:00Κόλλιας Δ., Παραράς Σ., Κορολής Β.3-5
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/1611:30Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Στατεράς Π.5-3
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/11/1611:30Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α., Θανασουλας θ.1-3
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/11/1618:00Τριανταφύλλου Ρ., Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α.0-3
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/11/1615:00Μπατάκος Κ., Νώτης Χ., Στατεράς Π.1-5
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Καρύδας Κ.2-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/11/1611:30Μπατάκος Κ., Δρούζας Χ., Θανασουλας θ.2-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/12/1611:00Μπατάκος Κ., Ελεφάντης Χ., Σταυρόπουλος Θ.1-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/1611:00Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Ταμπουρατζή Ο.1-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/12/1612:00Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Τριανταφύλλου Ρ.0-2
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/12/1615:00Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.1-0
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/12/1611:00Τριανταφύλλου Ρ., Μαρινόπουλος Π., Μελέτης Α.3-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/12/1615:00Μαρινόπουλος Π., Τριανταφύλλου Ρ., Μελέτης Α.6-0
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/01/1710:30Τριανταφύλλου Ρ., Θεοδώρου Α., Καρύδας Κ.0-6
Α.Γ.Ο.Ν. - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/01/1711:30Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Καρύκη Μ.5-4
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00Γκουριώτης Κ., Θανασουλας θ., Παραράς Σ.3-0
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/01/1710:30Μπατάκος Κ., Σκιαδάς Δ., Νίκα Π.1-5
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/01/1711:30Τριανταφύλλου Ρ., Μαρινόπουλος Π., Καρύδας Κ.3-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00Ρούσσης Σ., Ελεφάντης Χ., Παραράς Σ.2-1
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΤΟΞΟΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο28/01/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Τούμπας Σ.4-1
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/02/1715:00Ψαθάς Δ., Νίκα Π., Τούμπας Σ.3-0
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή05/02/1711:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Παπαβασιλείου Θ.3-0
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/02/1711:00Κατσώνας Χ., Καρύδας Κ., Παραράς Σ.0-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή26/02/1715:30Καπετάνιος Εμ. Π., Θανασουλας θ., Ταμπουρατζή Ο.2-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη22/03/1717:00Κατσώνας Χ., Πρέσβελου Γ., Καρύδας Κ.3-1
Ρεπό: Α.Γ.Ο.Ν.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΤΟΞΟΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/02/1711:30Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ., Καρύδας Κ.1-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/02/1715:15Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Καρύκη Μ.3-0
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/02/1715:15Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α., Νίκα Π.1-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/03/1716:00Σιαχάμη Α., Ελεφάντης Χ., Σταυρόπουλος Θ.4-5
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/03/1710:30Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.4-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/03/1716:00Τσιτουρίδης Π., Παραράς Σ., Στατεράς Π.0-0
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/03/1716:00Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Ταμπουρατζή Ο.2-3
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/03/1710:30Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.3-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή19/03/1712:00Μπατάκος Κ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαβασιλείου Θ.3-1
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/03/1716:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.2-2
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΚΑΔΙΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/03/1717:00Ρούσσης Σ., Γκουριώτης Κ., Παραράς Σ.2-4
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/03/1717:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.2-1
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο01/04/1717:00Καρύκη Μ., Στατεράς Π., Τριανταφύλλου Ρ.1-3
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή02/04/1711:00Ψαθάς Δ., Αργύρης Ι., Νώτης Χ.1-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/04/1712:00Θανασουλας θ., Καρύκη Μ., Νίκα Π.1-3
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ