Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/11/1615:00Σιαχάμη Α., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.4-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/1611:30Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Νίκα Π.1-8
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Παπασαχόπουλος Δ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/11/1610:45Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Παπασαχόπουλος Δ.3-0
ΔΑΝΑΟΙ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/11/1611:30Δημάκης (νέος) Γ., Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Θ.3-1
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή27/11/1615:00Καρύκη Μ., Αργυρόπουλος Α., Τριανταφύλλου Ρ.3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/12/1615:00Κορολής Β., Μπατάκος Κ., Σιαχάμη Α.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΑΝΑΟΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/12/1611:30Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Θ., Παραράς Σ.2-0
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή11/12/1614:00Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΕΡΝΑΣΚαπετάνιος Εμ. Π., Καρύκη Μ., Ταμπουρατζή Ο.2-5
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΜανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Τσιτουρίδης Π.4-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο14/01/1715:00Μπατάκος Κ., Ψαθάς Δ., Ταμπουρατζή Ο.4-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/01/1715:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/01/1711:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή22/01/1715:00Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Σταυρόπουλος Θ.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΕΡΑΣΙΝΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ