Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/10/1716:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.2-1
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή22/10/1714:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)5-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/10/1716:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Γ., Σταυρόπουλος Α.0-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β.Αναβλήθηκε
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/10/1716:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.6-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο28/10/1716:00
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή29/10/1714:00
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/10/1715:00
ΚΛΕΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/10/1715:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΛΕΩΝ
ΠΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΛΕΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑ
ΘΗΣΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΛΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΚΛΕΩΝ - ΠΟΡΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΛΕΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΟΡΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑ
ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΚΛΕΩΝ
ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΟΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΡΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΠΟΡΟΣ - ΚΛΕΩΝ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΗΣΕΑΣ
ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΡΟΣ
ΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΛΕΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ
ΠΟΡΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΛΕΩΝ