Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/10/1716:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.2-1
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή22/10/1714:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)5-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/10/1716:00Σκιαδάς Δ., Δημάκης Γ., Σταυρόπουλος Α.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/10/1716:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.6-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη01/11/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/10/1711:00Κόλλιας Δ., Κόλλιας Γ., Σιαχάμη Α.2-3
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή29/10/1714:00Μπατάκος Κ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/10/1715:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-4
ΚΛΕΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Μαρινόπουλος Π., Δαρσινός Γ., Κορολής Β.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/10/1715:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Πρέσβελου Γ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΛΕΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο04/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.2-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή05/11/1714:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.0-1
ΠΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Λέκκας Χ., Κουκουφιλίππου Ε.5-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/11/1715:00Κατσώνας Χ., Σιαχάμη Α., Σταυρόπουλος Θ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/11/1715:30Ρούσσης Σ., Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣΥΔΡΑΣΣάββατο11/11/1714:00Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ., Γκουριώτης Κ.0-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο11/11/1715:00Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/11/1715:00Κουτσούκος Γ., Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π.2-0
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/11/1715:00Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο18/11/1714:00Μανούχος Ε., Δημάκης Γ., Παπαβασιλείου Θ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/11/1716:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Λυκομήτρος Ε.4-0
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/11/1714:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-0
ΘΗΣΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/11/1715:00Θεοδώρου Α., Μυλωνόπουλος Ν., Κουκουφιλίππου Ε.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/11/1715:00Κόλλιας Γ., Κορολής Β., Σταυρόπουλος Θ.4-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/11/1715:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Τριανταφύλλου Ρ.3-0 α.α.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.2-2
ΠΟΡΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο25/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή26/11/1714:00Νώτης Χ., Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/11/1718:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΠΟΡΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο02/12/1715:00Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κουτσούκος Γ.0-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΓΑΛΑΤΑΣάββατο02/12/1715:00Ρατσιάτος Ν., Τούμπας Σ., Γκουριώτης Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/12/1715:00Νενεκούμης Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Βαρελά Β.0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Τριανταφύλλου Ρ.0-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/12/1714:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/12/1713:30Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Παπαβασιλείου Θ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΗΣΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο09/12/1715:000-3 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο09/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Κατσώνας Χ.2-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Κόλλιας Δ., Λυκομήτρος Ε., Καρύκη Μ.3-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/12/1715:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.1-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ3-0 α.α.
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΟΡΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/12/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.0-5
ΚΛΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή17/12/1711:00Νενεκούμης Χ., Δημάκης Γ., Αργυρόπουλος Α.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μελέτης Α.1-2
ΥΔΡΑ - ΘΗΣΕΑΣΥΔΡΑΣΣάββατο30/12/1714:00Καπετάνιος Αθ. Π., Καρύκη Μ., Τριανταφύλλου Ρ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑ0-3 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο13/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Μπούκουρα Μ., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/01/1818:00Δημάκης Γ., Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β.2-1
ΠΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή14/01/1812:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/01/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Καρύκη Μ., Κορολής Β.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ3-0 α.α.
ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο20/01/1815:00Νενεκούμης Χ., Μπατάκος Κ., Καπετάνιος Αθ. Π.2-0
Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/01/1814:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/01/1818:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.5-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΟΡΟΣ0-3 α.α.
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο27/01/1815:00Δημάκης Γ., Ελεφάντης Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-2
ΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΥΔΡΑΣΚυριακή28/01/1814:00Αθανασόπουλος Β., Στατεράς Π., Μπατάκος Κ.2-0
ΚΛΕΩΝ - ΘΗΣΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/01/1815:00Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/01/1815:00Νώτης Χ., Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ3-0 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο03/02/1815:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/02/1818:00Μαρινόπουλος Π., Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Κ.5-1
ΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΠαρασκευή16/02/1814:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Στατεράς Π.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ0-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Σιαχάμη Α., Κουκουφιλίππου Ε.0-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΡΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο10/02/1815:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ.0-0
ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή11/02/1814:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/02/1818:00Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α.3-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/02/1815:30Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Στατεράς Π.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο24/02/1815:30Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/02/1814:00Τριανταφύλλου Ρ., Κουτσούκος Γ., Παπαβασιλείου Θ.
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή25/02/1815:30Δημάκης Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΠΟΡΟΣ - ΚΛΕΩΝ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΗΣΕΑΣ
ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΡΟΣ
ΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΛΕΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑ
ΠΟΡΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΛΕΩΝ