Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο21/10/1716:00Μπατάκος Κ., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/1718:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Κορολής Β.3-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/10/1712:00Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/10/1716:00Βλάχος Χ., Νώτης Χ., Καρύκη Μ.5-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή22/10/1716:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο28/10/1716:00
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/10/1716:00
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο28/10/1716:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο28/10/1716:00
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΥΓΚΕΥΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΩΤΕΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ