Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο21/10/1716:00Μπατάκος Κ., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.1-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/1718:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Κορολής Β.3-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/10/1712:00Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/10/1716:00Βλάχος Χ., Νώτης Χ., Καρύκη Μ.5-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή22/10/1716:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο28/10/1716:00Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ., Κουκουφιλίππου Ε.0-4
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/10/1716:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Καρύκη Μ.3-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο28/10/1716:00Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β., Σταυρόπουλος Α.0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο28/10/1716:00Κουτσούκος Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/11/1715:00Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Α.7-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α., Τούμπας Σ.3-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/11/1715:00Δημάκης Γ., Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή05/11/1715:00Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κορολής Β.2-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή05/11/1715:30Καπετάνιος Αθ. Π., Μαρινόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/11/1715:00Θεοδώρου Α., Ελεφάντης Χ., Σκιαδάς Δ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο11/11/1715:00Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.5-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/11/1714:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Γ., Καρύκη Μ.2-5
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/11/1718:00Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/11/1715:00Κατσώνας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/11/1715:00Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κορολής Β.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/11/1710:30Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ.1-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00Ζώης Μ., Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ.1-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΕΡΝΑΣΤετάρτη29/11/1716:003-0 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/11/1715:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο25/11/1715:00Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-1
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/11/1711:30Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαβασιλείου Θ.1-3
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή26/11/1715:00Κορολής Β., Μελέτης Α., Κουκουφιλίππου Ε.0-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή26/11/1715:00Γκριτζέπης Γ., Παπαγεωργίου Μ., Κόκκος Θ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00Νώτης Χ., Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.4-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/12/1711:303-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/12/1715:00Καρακάσης Γ., Τάγκαλης Ε., Μπαλλιού Δ.1-5
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-8


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/12/1715:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Κουκουφιλίππου Ε.0-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/12/1715:00Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΩΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/12/1710:30Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Ελεφάντης Χ.4-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/12/1712:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.0-3 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/12/1715:00
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/1711:30
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/12/1715:00
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή17/12/1715:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ