Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Σιαχάμη Α., Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ.1-2
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή05/11/1711:00Γκουριώτης Κ., Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Α.3-3
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή05/11/1711:30Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.4-2
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/11/1715:00Καρύκη Μ., Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/11/1711:00Κόλλιας Δ., Μελέτης Α., Τσατσούλη Β.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/11/1715:15Ρούσσης Σ., Νώτης Χ., Σιαχάμη Α.3-0
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/12/1715:00Δημάκης Γ., Καρύκη Μ., Φιλιππόπουλος Κ.0-0
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/12/1711:30Κορολής Β., Μελέτης Α., Κουτσούκος Γ.1-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/12/1715:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Κορολής Β.3-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Στατεράς Π., Κουκουφιλίππου Ε.1-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Δαγρές Δ.4-5
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/12/1711:30Κατσώνας Χ., Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι.2-5
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/01/1811:30Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.1-0
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/01/1815:00Κουτσούκος Γ., Κατσώνας Χ., Κουκουφιλίππου Ε.2-1
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00Τσατσούλη Β., Δαγρέ Μ., Δαγρές Δ.0-4
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000Ν.ΚΙΟΥΚυριακή21/01/1811:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ., Κουκουφιλίππου Ε.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/01/1815:00Μπατάκος Κ., Τούμπας Σ., Μελέτης Α.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/01/1811:00Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.3-4
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή28/01/1815:00Κατσώνας Χ., Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ.4-0
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/02/1816:30Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Φιλιππόπουλος Κ.4-1
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/02/1815:00Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Φιλιππόπουλος Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/02/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Μπέγκος Α.2-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/02/1811:00Κορολής Β., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.2-7
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/02/1811:30Αποστολόπουλος Δ., Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β.5-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/02/1813:00Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κορολής Β.0-1
ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/03/1817:00Γκουριώτης Κ., Θεοδώρου Α., Κουκουφιλίππου Ε.0-5
Ρεπό: Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/03/1815:30Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.0-2
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/03/1815:30Τσατσούλη Β., Νώτης Χ., Δαγρές Δ.3-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/03/1811:30Θεοδώρου Α., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.2-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/03/1816:00Ρούσσης Σ., Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ.0-5
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/03/1811:00Σιαχάμη Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Κουκουφιλίππου Ε.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/03/1811:00Κορολής Β., Τσατσούλη Β., Δαγρές Δ.4-1
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Δαγρές Δ.3-2
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/03/1811:00Θεοδώρου Α., Κουτσούκος Γ., Παπαβασιλείου Θ.1-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/03/1816:45Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Κουκουφιλίππου Ε.1-2
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο31/03/1817:00Κατσώνας Χ., Αθανασόπουλος Β., Φιλιππόπουλος Κ.7-1
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/04/1814:00Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι.2-4
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/04/1817:00Αργύρης Ι., Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή15/04/1811:300-3 α.α.
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/04/1811:30Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Ι., Παπαβασιλείου Θ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/04/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ