Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Εθνική 7ος Όμιλος


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή01/10/1716:003-0
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/10/1716:000-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΚυριακή01/10/1716:001-2
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΚυριακή01/10/1716:003-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή01/10/1716:000-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΚυριακή08/10/1716:002-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή08/10/1716:000-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΚυριακή08/10/1716:004-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚυριακή08/10/1716:002-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΚυριακή08/10/1716:000-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή15/10/1712:300-0
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΚυριακή15/10/1716:001-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή15/10/1716:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή15/10/1716:001-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚυριακή15/10/1716:002-1
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή22/10/1716:003-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή22/10/1716:001-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή22/10/1716:001-0
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΚυριακή22/10/1716:002-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΚυριακή22/10/1716:000-0
Ρεπό: Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή05/11/1714:000-0
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή05/11/1715:001-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή05/11/1715:000-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή05/11/1715:001-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΣΠΑΤΑΚυριακή05/11/1715:001-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΡΑΦΗΝΑΚυριακή12/11/1715:002-2
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΘΗΡΑΣΚυριακή12/11/1715:002-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή12/11/1715:000-0
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή12/11/1715:000-3
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή12/11/1715:000-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣAΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή19/11/1715:001-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/11/1715:001-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή19/11/1715:001-0
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή19/11/1715:003-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΠΑΤΑΚυριακή19/11/1715:002-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ
Ρεπό: ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΙΔΑ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Ρεπό: ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ