Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/10/1816:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Παπαβασιλείου Θ.1-2
ΔΑΝΑΟΙ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/10/1812:00Μαρινόπουλος Π., Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α.4-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή14/10/1814:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Στατεράς Π., Κουκουφιλίππου Ε.1-1
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/10/1816:00Δημάκης Γ., Καρύκη Μ., Τούμπας Σ.1-3
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/10/1816:00Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ελεφάντης Χ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/10/1816:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Μπατάκος Κ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/10/1810:30Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π.5-0
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή21/10/1814:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.3-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/10/1816:00Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ., Κάτσουδας Π.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/10/1816:30Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο03/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/11/1818:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/11/1810:30Κόλλιας Γ., Καρύκη Μ., Μελέτης Α.1-1
ΔΑΝΑΟΙ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/11/1814:00Κόλλιας Δ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.0-3
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Ι.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο10/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι.5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1818:00Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κυριακίδης Χ.1-1
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/11/1811:30Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Κυριακίδης Χ.5-0
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΥΔΡΑΣΚυριακή11/11/1814:00Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ.4-4
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/11/1815:00Ρούσσης Σ., Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/11/1815:00Τσατσούλη Β., Τούμπας Σ., Δαγρέ Μ.1-1
ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή18/11/1814:00Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.2-1
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1815:30Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/11/1816:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Ελεφάντης Χ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο24/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι.1-1
Α.Γ.Ο.Ν. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/11/1815:00Βλάχος Χ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/11/1818:30Ρούσσης Σ., Βλάχος Χ., Κουκουφιλίππου Ε.0-3
ΔΑΝΑΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/11/1810:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ.0-3
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/11/1814:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Κυριακίδης Χ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο01/12/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ.4-2
ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή02/12/1814:00Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Γεώργας Κ.5-2
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/12/1815:00Μαρινόπουλος Π., Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1815:00Δημάκης Γ., Κάτσουδας Π., Κόλλιας Δ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/12/1818:15Αντωνόπουλος Σ., Μαρινόπουλος Π., Ρούσσης Σ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/12/1810:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιτουρίδης Π., Τούμπας Σ.4-4
Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/12/1814:00Κόλλιας Δ., Τσατσούλη Β., Παπαβασιλείου Θ.1-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/12/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.2-0
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή09/12/1815:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κυριακίδης Χ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/12/1810:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/12/1814:00
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/12/1815:00
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/12/1815:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΔΑΝΑΟΙ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΥΔΡΑ - ΔΑΝΑΟΙ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ
ΔΑΝΑΟΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΔΑΝΑΟΙ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΙΤΟΣ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ
ΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ