Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ2-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ0-2
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ0-4
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ1-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ0-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/10/1816:002-1
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή07/10/1816:007-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή07/10/1816:002-2
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή07/10/1816:001-0
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή07/10/1816:003-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή07/10/1816:002-0
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή07/10/1816:000-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή14/10/1816:001-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή14/10/1816:000-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή14/10/1816:000-4
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή14/10/1816:000-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή14/10/1816:002-2
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή14/10/1816:001-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/10/1816:001-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή21/10/1816:000-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή21/10/1816:002-0
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή21/10/1816:001-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή21/10/1816:003-0
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή21/10/1816:001-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή21/10/1816:000-2
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή21/10/1816:001-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΣάββατο27/10/1815:003-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΣάββατο27/10/1815:002-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΣάββατο27/10/1815:000-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/10/1815:000-0
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΣάββατο27/10/1815:003-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο27/10/1815:002-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή28/10/1815:000-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή04/11/1815:000-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή04/11/1815:001-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή04/11/1815:000-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή04/11/1815:000-5
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή04/11/1815:000-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή04/11/1815:004-0
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή04/11/1815:001-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή11/11/1815:003-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή11/11/1815:002-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/11/1815:001-1
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή11/11/1815:006-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή11/11/1815:002-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή11/11/1815:000-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή11/11/1815:002-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή18/11/1815:003-3
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή18/11/1815:00Διακόπηκε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/11/1815:001-1
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή18/11/1815:000-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή18/11/1815:000-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/12/1813:300-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠ. Ε.Π.Σ ΚΕΦ/ΝΙΑΣΣάββατο22/12/1814:000-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή25/11/1815:000-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή25/11/1815:004-1
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή25/11/1815:003-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή25/11/1815:003-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή25/11/1815:004-0
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή25/11/1815:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή25/11/1815:000-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1815:000-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή02/12/1815:002-4
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή02/12/1815:002-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:000-1
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή02/12/1815:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή02/12/1815:000-0
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή02/12/1815:000-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή09/12/1815:001-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή09/12/1815:002-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή09/12/1815:003-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή09/12/1815:002-1
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή09/12/1815:001-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή09/12/1815:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή09/12/1815:000-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή16/12/1815:002-3
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή16/12/1815:000-2
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/12/1815:002-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή16/12/1815:001-0
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή16/12/1815:002-1
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:000-0
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή16/12/1815:001-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή06/01/1912:001-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή06/01/1915:000-3
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή06/01/1915:000-4
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή06/01/1915:001-2
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή06/01/1915:001-3
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή06/01/1915:000-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή06/01/1915:000-5


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή13/01/1915:001-1
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή13/01/1915:00Αναβλήθηκε
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή13/01/1915:001-1
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή13/01/1915:001-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή13/01/1915:003-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/01/1915:002-0
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή13/01/1915:001-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή20/01/1915:000-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή20/01/1915:000-4
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή20/01/1915:000-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή20/01/1915:001-0
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή20/01/1915:002-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή20/01/1915:003-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή20/01/1915:003-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή27/01/1915:002-1
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή27/01/1915:000-0
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή27/01/1915:009-0
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή27/01/1915:003-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή27/01/1915:005-0
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή27/01/1915:002-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή27/01/1915:000-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή03/02/1915:001-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή03/02/1915:000-1
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή03/02/1915:002-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή03/02/1915:000-1
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή03/02/1915:003-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/02/1915:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή03/02/1915:004-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/02/1914:005-0
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή10/02/1915:003-1
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή10/02/1915:002-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή10/02/1915:002-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή10/02/1915:000-0
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή10/02/1915:000-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή10/02/1915:002-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή17/02/1915:000-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή17/02/1915:001-0
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή17/02/1915:004-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή17/02/1915:001-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή17/02/1915:003-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή17/02/1915:000-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή17/02/1915:002-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή24/02/1913:30Αναβλήθηκε
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή24/02/1915:001-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή24/02/1915:000-1
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή24/02/1915:000-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή24/02/1915:001-0
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή24/02/1915:00Αναβλήθηκε
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣάββατο09/03/1915:000-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή03/03/1913:307-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή03/03/1915:002-0
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/03/1915:001-0
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή03/03/1915:001-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή03/03/1915:001-2
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή03/03/1915:002-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή03/03/1915:000-4


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή17/03/1913:001-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/03/1915:000-1
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή17/03/1915:000-0
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή17/03/1915:000-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή17/03/1915:000-2
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή17/03/1915:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή17/03/1915:001-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή24/03/1915:001-2
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή24/03/1915:001-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή24/03/1915:001-1
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή24/03/1915:008-0
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή24/03/1915:001-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή24/03/1915:000-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή24/03/1915:002-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο30/03/1916:000-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή31/03/1913:302-0
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή31/03/1915:001-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή31/03/1915:002-6
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή31/03/1915:001-1
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή31/03/1915:005-0
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/03/1916:004-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή07/04/1916:002-5
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή07/04/1916:001-1
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή07/04/1916:001-3
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή07/04/1916:001-3
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή07/04/1916:000-3
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή07/04/1916:001-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή07/04/1916:000-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή14/04/1911:302-3
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή14/04/1911:302-1
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή14/04/1916:005-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή14/04/1916:004-0
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/04/1916:005-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή14/04/1916:004-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή14/04/1916:002-2