Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ2-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ0-2
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ0-4
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ1-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ0-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/10/1816:002-1
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή07/10/1816:007-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή07/10/1816:002-2
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή07/10/1816:001-0
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή07/10/1816:003-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή07/10/1816:002-0
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή07/10/1816:000-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή14/10/1816:001-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή14/10/1816:000-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή14/10/1816:000-4
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή14/10/1816:000-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή14/10/1816:002-2
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή14/10/1816:001-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/10/1816:001-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή21/10/1816:000-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή21/10/1816:002-0
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή21/10/1816:001-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή21/10/1816:003-0
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή21/10/1816:001-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή21/10/1816:000-2
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή21/10/1816:001-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΣάββατο27/10/1815:003-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΣάββατο27/10/1815:002-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΣάββατο27/10/1815:000-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/10/1815:000-0
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΣάββατο27/10/1815:003-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο27/10/1815:002-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή28/10/1815:000-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή04/11/1815:000-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή04/11/1815:001-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή04/11/1815:000-2
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή04/11/1815:000-5
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή04/11/1815:000-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή04/11/1815:004-0
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή04/11/1815:001-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή11/11/1815:003-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή11/11/1815:002-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/11/1815:001-1
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή11/11/1815:006-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή11/11/1815:002-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή11/11/1815:000-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή11/11/1815:002-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή18/11/1815:003-3
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή18/11/1815:00Διακόπηκε
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/11/1815:001-1
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή18/11/1815:000-0
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή18/11/1815:000-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/12/1815:00
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΣάββατο22/12/1815:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή25/11/1815:000-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή25/11/1815:004-1
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή25/11/1815:003-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή25/11/1815:003-0
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή25/11/1815:004-0
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή25/11/1815:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή25/11/1815:000-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1815:000-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή02/12/1815:002-4
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή02/12/1815:002-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:000-1
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή02/12/1815:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή02/12/1815:000-0
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή02/12/1815:000-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή09/12/1815:001-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή09/12/1815:002-1
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή09/12/1815:003-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΚυριακή09/12/1815:002-1
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή09/12/1815:001-1
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή09/12/1815:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή09/12/1815:000-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΜΙΣΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ