Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ Κ-14 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/10/1809:30Τσατσούλη Β.1-4
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/10/1809:301-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο20/10/1812:000-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο20/10/1816:007-1
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/10/1809:300-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΑναβλήθηκε
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥ0-4
ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑναβλήθηκε
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/11/1811:30Κουτσούκος Ι.4-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή04/11/1811:003-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1811:00Αναβλήθηκε
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΟΡΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/11/1811:00Αναβλήθηκε
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/11/1813:00Αποστολόπουλος Δ.6-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/11/1818:00Τσατσούλη Β.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤρίτη13/11/1820:30Τριανταφύλλου Ρ.4-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο24/11/1811:003-0 α.α.
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο24/11/1811:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/11/1811:30Κουτσούκος Ι.4-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο24/11/1812:00Τσατσούλη Β.1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη28/11/1816:30Τσατσούλη Β.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο01/12/1811:303-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/12/1812:00
ΠΟΡΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο01/12/1812:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο01/12/1815:00Δρούζας Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤρίτη04/12/1820:00Τσατσούλη Β.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/12/1810:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΟΡΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/12/1812:00
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο08/12/1812:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/12/1812:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/12/1812:30Νώτης Χ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/12/1811:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/12/1812:00
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο15/12/1812:00
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο15/12/1812:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή16/12/1814:30Δρούζας Χ.6-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/01/1909:30
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/01/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/01/1912:00
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο19/01/1912:00
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/01/1911:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/01/1910:30
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/01/1911:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/01/1911:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΡΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/01/1911:00
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο26/01/1912:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΠΟΡΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ