Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ3-0 α.α.
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΝΙΚΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/11/1815:00Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Κουκουφιλίππου Ε.2-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/11/1811:30Σιαχάμη Α., Βλάχος Χ., Κουτσούκος Ι.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/11/1818:00Ρούσσης Σ., Κουκουφιλίππου Ε., Κουτσούκος Ι.2-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/11/1811:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.5-0
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Δημητρόπουλος Π.2-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/12/1815:00Κορολής Β., Τσατσούλη Β., Δημητρόπουλος Π.1-2
ΝΙΚΗ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/12/1811:30Κατσώνας Χ., Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Ι.0-4
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Ι., Κατσώνας Χ.2-1
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Κουτσούκος Γ., Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Ι.5-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/12/1815:00Μπατάκος Κ., Βλάχος Χ., Κουκουφιλίππου Ε.0-7
ΚΛΕΩΝ - ΝΙΚΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή16/12/1811:30Τσατσούλη Β., Στατεράς Π., Μελέτης Α.8-1
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/01/1911:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α.1-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Παπαβασιλείου Θ.7-9
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/01/1911:00Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Μελέτης Α.3-2
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ., Γεώργας Κ.0-6
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/01/1911:003-0 α.α.
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/01/1919:00Γκουριώτης Κ., Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ.2-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/02/1915:00Μανούχος Ε., Γεώργας Κ., Δημούλης Θ.1-3
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/02/1911:00Τριανταφύλλου Ρ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.3-1
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/02/1915:00Σκιαδάς Δ., Καρύκη Μ., Μυλωνόπουλος Ν.1-4
Ρεπό: ΑΡΑΧΝΑΙΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/02/1915:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.5-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/02/1911:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ.2-2
ΝΙΚΗ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/02/1911:00Μυλωνόπουλος Ν., Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Δημητρόπουλος Π.0-4
ΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μπέγκος Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΩΝ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ00/00/0000:00
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/03/1915:30Κορολής Β., Μελέτης Α., Κουτσούκος Γ.2-1
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/03/1912:30Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π., Αργυρόπουλος Α.5-1
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/03/1911:00
ΝΙΚΗ - ΚΛΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΚΛΕΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ
ΚΛΕΩΝ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΚΛΕΩΝ
Ρεπό: ΑΡΑΧΝΑΙΟ