Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/11/1811:00Βλάχος Χ., Κόλλιας Δ., Παπαβασιλείου Θ.2-0
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΓΥΜΝΟΥΚυριακή04/11/1815:00Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.1-3
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣ0-3 α.α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Κυριακίδης Χ.
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΓΥΜΝΟΥΣάββατο17/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Σιαχάμη Α., Παπαβασιλείου Θ.
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΓΕΑΣ
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
Ρεπό: ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΓΕΑΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.