Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α1 Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο21/09/1917:00Αθανασόπουλος Β., Κάτσουδας Π., Παρασκευόπουλος Γ.8-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/09/1917:00Μανούχος Ε., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.2-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο21/09/1917:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Λέκκας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/09/1917:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο21/09/1917:00Αντωνόπουλος Σ., Τούμπας Σ., Γεώργας Κ.5-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή22/09/1917:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Δημητρόπουλος Π.3-0
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΣΠΕΤΣΕΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/09/1917:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη16/10/1916:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Νώτης Χ.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο28/09/1916:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο28/09/1916:30Σιαχάμη Α., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο28/09/1916:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Μπούκουρα Μ.3-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή29/09/1916:30Αντωνόπουλος Σ., Θεοδώρου Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή29/09/1916:30Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.0-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή29/09/1916:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Γεώργας Κ.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/09/1916:30Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Σκιαδάς Δ.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή29/09/1916:30Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΓΑΛΑΤΑΣάββατο05/10/1916:00Αθανασόπουλος Β., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.6-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/10/1916:00Σιαχάμη Α., Δημητρόπουλος Π., Κυριακίδης Χ.2-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο05/10/1916:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/10/1916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Γεώργας Κ.1-6
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/10/1916:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/10/1916:00Κόλλιας Γ., Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ.1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/10/1916:00Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/10/1916:00Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο12/10/1916:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο12/10/1916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ.3-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/10/1916:00Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.1-4
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή13/10/1916:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δημητρόπουλος Π.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή13/10/1916:000-3 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/10/1916:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή13/10/1916:00Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Κουτσούκος Γ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.3-0 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/10/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο19/10/1916:00Μανούχος Ε., Τσιλογιάννη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/10/1916:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Γεώργας Κ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α.4-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/10/1916:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή20/10/1916:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.0-0
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/10/1916:15Μανούχος Ε., Τσιτουρίδης Π., Βλάχος Χ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/10/1916:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Σκιαδάς Δ.3-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00Αθανασόπουλος Β., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/10/1916:00Μανούχος Ε., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Γκουριώτης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Τσιτουρίδης Π., Νώτης Χ., Δημητρόπουλος Π.3-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/10/1915:00Κόλλιας Δ., Μπέγκος Α., Δαγρέ Μ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο02/11/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Νώτης Χ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Τούμπας Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-3
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/11/1915:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Μελέτης Α.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/11/1915:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/11/1915:00Μανούχος Ε., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/11/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Γεώργας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/11/1915:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ.1-1
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο09/11/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ., Γεώργας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Μπούκουρα Μ., Θεοδώρου Α.0-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/11/1915:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Καπετάνιος Αθ. Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/11/1915:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.3-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/11/1915:00Δρούζας Χ., Νώτης Χ., Θεοδώρου Α.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/11/1915:00Μανούχος Ε., Σιαχάμη Α., Δαγρέ Μ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή17/11/1915:00Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Μπατάκος Κ.
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/11/1915:00Δρούζας Χ., Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00Χονδρόπουλος Π., Τσολάκης Ν., Τσολάκης Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Βαρελά Β.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00Μπόζνος Γ., Λουκάς Ν., Λουκάς Γ.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015