Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/10/1916:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι.3-3
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/10/1913:00Τσιτουρίδης Π., Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β.3-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00Αθανασόπουλος Β., Αντωνόπουλος Σ., Δημητρόπουλος Π.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/10/1916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Κυριακίδης Χ.1-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή20/10/1916:00Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/10/1916:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κυριακίδης Χ., Δαγρέ Μ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/10/1910:30Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Σιαχάμη Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/10/1913:00Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α.3-2
ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή27/10/1914:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.3-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/10/1915:30Σιαχάμη Α., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/11/1915:00Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Δαγρέ Μ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/11/1911:00Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Εμ. Π., Μπέγκος Α.0-5
ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/11/1914:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.5-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Νώτης Χ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.1-4
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΥΔΡΑΣΣάββατο09/11/1914:00Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/11/1911:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Μαρινόπουλος Π., Γκουριώτης Κ., Λέκκας Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α., Πρέσβελου Γ.6-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/11/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/11/1911:00
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή17/11/1915:00
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/11/1915:00
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/11/1915:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΥΔΡΑ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ
ΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΕΘΑΝΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
ΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑ