Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο19/10/1916:00Τσιτουρίδης Π., Νώτης Χ., Κυριακίδης Χ.4-5
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/10/1911:00Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ., Μελέτης Α.0-2
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00Νώτης Χ., Γεώργας Κ., Πρέσβελου Γ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή20/10/1916:00Δρούζας Χ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/10/1918:30Αντωνόπουλος Σ., Αθανασόπουλος Β., Δημητρόπουλος Π.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥ00/00/0000:00Αναβλήθηκε
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο26/10/1916:00Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Μελέτης Α.1-1
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο26/10/1916:00Κουτσούκος Γ., Βαρελά Β., Κουτσούκος Ι.4-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/10/1915:00Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.4-1
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:15Κατσώνας Χ., Κάτσουδας Π., Αντωνόπουλος Σ.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο02/11/1915:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Μελέτης Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ., Δημούλης Θ.1-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Ρούσσης Σ., Γκουριώτης Κ., Σκιαδάς Δ.0-4
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μαντάς Ι., Κουτσούκος Ι.1-4
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/11/1918:00Αντωνόπουλος Σ., Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο09/11/1915:30Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Κουτσούκος Ι.1-4
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:30Τσιτουρίδης Π., Κυριακίδης Χ., Μελέτης Α.2-3
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/11/1915:30Νώτης Χ., Μαρινόπουλος Π., Μπατάκος Κ.2-0
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/11/1911:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/11/1916:30Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Κουκουφιλίππου Ι.5-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/11/1915:00
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/11/1911:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή17/11/1915:00
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/11/1915:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/11/1916:30


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ