Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΚΙΒΕΡΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ00/00/0000:00Αναβλήθηκε α.α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/10/1916:00Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α., Κουτσούκος Γ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/10/1918:00Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι.3-3
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/10/1916:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Μελέτης Α.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔΑΝΑΟΙ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/10/1916:00Νώτης Χ., Δημητρόπουλος Π., Κόλλιας Δ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/10/1912:30Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.6-0
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Πρέσβελου Γ.2-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/10/1915:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.4-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/11/1918:00Ζώης Μ., Κυριακίδης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή03/11/1911:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.5-4
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή03/11/1915:00Δρούζας Χ., Κουτσούκος Γ., Κυριακίδης Χ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/11/1915:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/11/1915:00Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-2
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/11/1912:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/11/1915:00
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή17/11/1915:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΔΑΝΑΟΙ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΔΑΝΑΟΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ