Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Β' Κατηγορία: 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία: 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΕΛΟ - ΝΙΚΗΑΣΙΝΗΣΣάββατο10/10/0916:00Ξιάρχος Δ., Γαλάνης Ι., Τσιλογιάννη Α.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/10/0916:00Μαμμωνάς Γ., Τόσκας Χ., Τσακαγιάννης Σ.2-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο10/10/0916:00Γκολέμης Γ., Αλωνιστιώτης Δ., Μπούκουρα Μ.2-3
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο10/10/0916:00Πλιάγκας Θ., Μάγουλας Γ., Παπούλιας Κ.0-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/10/0916:00Μανούχος Π., Φιλιππόπουλος Γ., Στατεράς Π.2-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/10/0916:00Χρήστου Δ., Γκολέμης Γ., Σαμπαριώτης Ε.1-4
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΣΕΛΟΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο17/10/0916:00Γεωργίου Κ., Στατεράς Π., Μαύρος Ε.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο17/10/0916:00Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Γκολέμης Γ.0-4
ΝΙΚΗ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή18/10/0916:00Μελέτης Α., Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ.2-2
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή18/10/0916:00Δημάκης Χ., Τσιλογιάννη Α., Καχριμάνης Γ.6-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/10/0916:00Κόλλιας Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Τόσκας Χ.2-0
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΤΟΛΟΥΤετάρτη18/11/0915:00Χρήστου Δ., Μαμμωνάς Γ., Φιλιππόπουλος Γ.0-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΕΛΟ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο24/10/0916:00Δημάκης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Βλάχος Ι.3-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΤΟΞΟΤΗΣΤΟΛΟΥΣάββατο24/10/0916:00Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ., Καψάλης Π.8-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο24/10/0916:00Τσατσούλη Β., Νίκα Π., Καχριμάνης Γ.3-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή25/10/0915:00Κόλλιας Γ., Τόσκας Χ., Στατεράς Π.2-5
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή25/10/0915:00Χρήστου Δ., Μαμμωνάς Γ., Παπούλιας Κ.2-2
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή25/10/0915:00Δημάκης Γ., Σμυρλής Α., Κατσαρός Β.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο31/10/0915:00Τσατσούλη Β., Ψαθάς Δ., Φιλιππόπουλος Γ.4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο31/10/0915:00Ξιάρχος Δ., Γκολέμης Γ., Τόσκας Χ.2-1
ΝΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο31/10/0915:00Μανούχος Ε., Καντζάβελος Γ., Κατσαρός Β.2-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΤΟΛΟΥΣάββατο31/10/0915:00Γεωργίου Κ., Στατεράς Π., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/11/0915:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Εμ. Π., Τσακαγιάννης Σ.0-4
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή01/11/0915:00Ψαθάς Δ., Ξιάρχος Δ., Κορολής Β.2-5
Ρεπό: ΤΣΕΛΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΝΙΚΗΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο07/11/0915:00Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Κατσαρός Β.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο07/11/0915:00Ξιάρχος Δ., Παπούλιας Κ., Τόσκας Χ.6-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΤΟΛΟΥΣάββατο07/11/0915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Φιλιππόπουλος Γ., Νίκα Π.1-3
ΤΣΕΛΟ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή08/11/0910:30Μελέτης Α., Μαμμωνάς Γ., Φιλιππόπουλος Γ.1-4
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή08/11/0911:00Δημάκης Γ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.2-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή08/11/0915:00Μάγουλας Γ., Νίκα Π., Παπούλιας Κ.3-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΣΕΛΟΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο14/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Νίκα Π., Κατσαρός Β.1-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο14/11/0915:00Γεωργίου Κ., Δημάκης Χ., Τσιλογιάννη Α.2-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο14/11/0915:00Μάγουλας Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Στατεράς Π.1-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΗΜΑΙΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/11/0910:30Κουτσόπουλος Α., Χρήστου Δ., Αλεφραγκής Φ.3-2
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/11/0915:00Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Κορολής Β.4-6
ΝΙΚΗ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή15/11/0915:00Αθανασιάδης Ε., Νίκα Π., Στατεράς Π.0-2
Ρεπό: ΛΕΥΚΑΚΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΕΛΟ - ΣΑΡΩΝΑΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο21/11/0915:00Ξιάρχος Δ., Νίκα Π., Λάμπας Ε.2-3
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο21/11/0915:00Φιλιππόπουλος Γ., Μαύρος Ε., Καχριμάνης Γ.0-1
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή22/11/0910:30Γεωργίου Κ., Ζώης Μ., Φιλιππόπουλος Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/11/0910:30Δημάκης Γ., Αλεφραγκής Φ., Τόσκας Χ.3-2
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή22/11/0915:00Μαμμωνάς Γ., Κατσαρός Β., Μπούκουρα Μ.2-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/11/0915:00Δημάκης Χ., Μαύρος Ε., Λάμπας Ε.4-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο28/11/0915:00Μανούχος Π., Νίκα Π., Φιλιππόπουλος Γ.0-4
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο28/11/0915:00Μελέτης Α., Μάγουλας Γ., Κατσαρός Β.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΝΙΚΗΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο28/11/0915:00Χειβιδόπουλος Β., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.2-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή29/11/0910:30Καντζάβελος Γ., Χρήστου Δ., Μάγουλας Γ.0-4
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/11/0911:00Ζώης Μ., Χειβιδόπουλος Β., Μανούχος Ε.2-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΤΣΕΛΟΤΟΛΟΥΚυριακή29/11/0915:00Τσιτουρίδης Π., Ρόντος Α., Κορολής Β.4-4
Ρεπό: ΔΗΜΑΙΝΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΕΛΟ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο05/12/0915:00Μανούχος Ε., Χρήστου Δ., Σαμπαριώτης Ε.1-3
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο05/12/0915:00Κορολής Β., Μαύρος Ε., Μελέτης Α.0-3
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/12/0915:00Τσιτουρίδης Π., Ρόντος Α., Νίκα Π.2-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο05/12/0915:00Ψαθάς Δ., Μάγουλας Γ., Μυλωνόπουλος Ν.1-4
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή06/12/0910:30Τσατσούλη Β., Τσακαγιάννης Σ., Κατσαρός Β.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή06/12/0915:30Δημάκης Χ., Καντζάβελος Γ., Παπούλιας Κ.4-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΣΕΛΟΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο12/12/0915:00Γεωργίου Κ., Στατεράς Π., Τσιλογιάννη Α.4-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔΗΜΑΙΝΑΤΟΛΟΥΣάββατο12/12/0915:00Ξιάρχος Δ., Δημάκης Χ., Χρόνης Δ.4-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο12/12/0915:00Μάγουλας Γ., Νίκα Π., Τόσκας Χ.3-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο12/12/0915:00Κουτσούκος Γ., Γκολέμης Γ., Χριστόπουλος Ε.1-3
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΝΙΚΗΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή13/12/0915:00Δημάκης Χ., Νίκα Π., Στατεράς Π.3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη23/12/0915:00Γεωργίου Κ., Μάγουλας Γ., Μπούκουρα Μ.5-0
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΕΛΟ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΣΙΝΗΣΣάββατο19/12/0915:00Καντζάβελος Γ., Μάγουλας Γ., Τσιλογιάννη Α.4-0
ΝΙΚΗ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο19/12/0915:00Ζώης Μ., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο19/12/0915:00Τσιτουρίδης Π., Τόσκας Χ., Σαμπαριώτης Ε.1-4
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/12/0910:30Μανούχος Ε., Ζώης Μ., Γκολέμης Γ.0-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή20/12/0911:00Μελέτης Α., Δημάκης Χ., Τσακαγιάννης Σ.1-2
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΗΜΑΙΝΑΣΤετάρτη06/01/1016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Χ., Τσακαγιάννης Σ.1-3
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΤΟΛΟΥΣάββατο02/01/1015:00Μανούχος Π., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΝΙΚΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο02/01/1015:00Στατεράς Π., Τόσκας Χ., Μπούκουρα Μ.6-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο02/01/1015:00Ρατσιάτος Ν., Χειβιδόπουλος Β., Χριστόπουλος Α.2-0
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο02/01/1015:00Μανούχος Ε., Ρόντος Α., Στατεράς Π.2-2
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΤΣΕΛΟΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή03/01/1015:00Μαμμωνάς Γ., Χρόνης Δ., Στατεράς Π.3-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή03/01/1015:00Μανούχος Π., Δημάκης Χ., Κατσαρός Β.7-1
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/01/1015:00Γεωργίου Κ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.2-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/01/1015:00Ζώης Μ., Γκολέμης Γ., Τσιλογιάννη Α.3-4
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο09/01/1015:00Ψαθάς Δ., Φιλιππόπουλος Γ., Κατσαρός Β.2-1
ΝΙΚΗ - ΔΗΜΑΙΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή10/01/1010:30Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α., Φιλιππόπουλος Γ.0-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/01/1011:30Κορολής Β., Μανούχος Π., Ρόντος Α.4-0
ΤΣΕΛΟ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΣΙΝΗΣΚυριακή10/01/1015:00Σμυρλής Α., Κατσαρός Β., Σαμπαριώτης Ε.3-0
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο16/01/1015:00Δημάκης Χ., Πλιάγκας Θ., Φιλιππόπουλος Γ.5-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΣΑΡΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο16/01/1015:00Τσιτουρίδης Π., Χρόνης Δ., Νενεκούμης Χ.0-1
ΝΙΚΗ - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή17/01/1015:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Μελέτης Α.2-3
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/01/1015:00Κορολής Β., Νενεκούμης Χ., Αλεφραγκής Φ.2-1
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή17/01/1015:00Δημάκης Χ., Ψαθάς Δ., Σαμπαριώτης Ε.1-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη17/02/1015:30Γεωργίου Κ., Μάγουλας Γ., Νίκα Π.5-1
Ρεπό: ΤΟΞΟΤΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο23/01/1015:00Δημάκης Χ., Γκολέμης Γ., Νίκα Π.1-1
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο23/01/1015:00Νενεκούμης Χ., Κατσαρός Β., Σαμπαριώτης Ε.2-3
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΝΙΚΗΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή24/01/1010:30Δημάκης Γ., Αλεφραγκής Φ., Αλωνιστιώτης Δ.2-3
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή24/01/1010:30Καντζάβελος Γ., Μελέτης Α., Μυλωνόπουλος Ν.3-3
ΤΣΕΛΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή24/01/1011:00Μάγουλας Γ., Γκολέμης Γ., Τσακαγιάννης Σ.1-3
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή24/01/1015:00Ξιάρχος Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Νίκα Π.2-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΣΕΛΟΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο30/01/1015:00Ξιάρχος Δ., Μελέτης Α., Ρόντος Α.1-1
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο30/01/1015:00Σμυρλής Α., Μάγουλας Γ., Καντζάβελος Γ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο30/01/1015:00Ιωαννίδης Κ., Χειβιδόπουλος Β., Παπούλιας Κ.5-1
ΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή31/01/1010:30Μανούχος Ε., Κορολής Β., Καραγιάννης Γ.0-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΣΑΡΩΝΑΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή31/01/1015:00Μανούχος Π., Ρόντος Α., Μπούκουρα Μ.1-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΤΟΛΟΥΚυριακή31/01/1015:00Γκολέμης Γ., Γονεής Α., Καψάλης Π.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο06/02/1015:30Καπετάνιος Εμ. Π., Γκολέμης Γ., Μπούκουρα Μ.1-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΝΙΚΗΓΑΛΑΤΑΣάββατο06/02/1015:30Καντζάβελος Γ., Στατεράς Π., Μελάς Ν.5-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο06/02/1015:30Κόλλιας Γ., Ρόντος Α., Βλάχος Ι.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο06/02/1015:30Φιλιππόπουλος Γ., Χριστόπουλος Ε., Τσιλογιάννη Α.4-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή07/02/1010:30Κουτσούκος Γ., Αλεφραγκής Φ., Γαλάνης Ι.2-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή07/02/1015:30Τσιτουρίδης Π., Ξιάρχου Α., Φιλιππόπουλος Γ.2-0
Ρεπό: ΤΣΕΛΟ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο20/02/1015:30Σμυρλής Α., Γαλάνης Ι., Παπούλιας Κ.3-2
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή21/02/1011:00Γεωργίου Κ., Γκολέμης Γ., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή21/02/1015:30Δημάκης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπούλιας Κ.1-4
ΝΙΚΗ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή21/02/1015:30Ψαθάς Δ., Αλεφραγκής Φ., Ξιάρχου Α.0-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/02/1015:30Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Τσακαγιάννης Σ.0-6
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή21/02/1015:30Καντζάβελος Γ., Μελέτης Α., Κατσαρός Β.2-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/02/1011:00Καντζάβελος Γ., Φιλιππόπουλος Γ., Αλεφραγκής Φ.5-0
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΝΙΚΗΤΟΛΟΥΚυριακή28/02/1011:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
ΤΣΕΛΟ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΑΣΙΝΗΣΚυριακή28/02/1015:30Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Καψάλης Π.1-2
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή28/02/1015:30Φιλιππόπουλος Γ., Καντζάβελος Γ., Αλεφραγκής Φ.6-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή28/02/1015:30Δημάκης Χ., Τσακαγιάννης Σ., Στατεράς Π.3-0
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή28/02/1015:30Γεωργίου Κ., Χριστόπουλος Ε., Κλειάσος Ν.6-0
Ρεπό: ΛΕΥΚΑΚΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο06/03/1015:30Γεωργίου Κ., Μαύρος Ε., Δημάκης Χ.0-0
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο06/03/1015:30Αθανασιάδης Ε., Καντζάβελος Γ., Σαμπαριώτης Ε.0-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔΗΜΑΙΝΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο06/03/1015:30Σμυρλής Α., Μάγουλας Γ., Τόσκας Χ.1-1
ΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή07/03/1011:30Δημάκης Γ., Καραγιάννης Γ., Αλεφραγκής Φ.2-2
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΤΣΕΛΟΓΑΛΑΤΑΚυριακή07/03/1015:30Μάγουλας Γ., Νίκα Π., Μπούκουρα Μ.12-0
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή07/03/1015:30Δημάκης Χ., Ψαθάς Δ., Φιλιππόπουλος Γ.5-3
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο13/03/1016:00Μάγουλας Γ., Καραγιάννης Γ., Μπούκουρα Μ.2-0
ΝΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο13/03/1016:00Ξιάρχος Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Κατσαρός Β.3-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΤΟΛΟΥΚυριακή14/03/1011:00Ζώης Μ., Δημάκης Γ., Γρυπάρη Χ.2-2
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/03/1011:30Ψαθάς Δ., Γεωργίου Κ., Μυλωνόπουλος Ν.1-1
ΤΣΕΛΟ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΣΙΝΗΣΚυριακή14/03/1016:00Πάνου Γ., Χρόνης Δ., Μπούκουρα Μ.2-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/03/1016:00Τσιτουρίδης Π., Γαλάνης Ι., Παπούλιας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-1
Ρεπό: ΔΗΜΑΙΝΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΤΟΛΟΥΣάββατο20/03/1016:00Μανούχος Π., Καραγιάννης Γ., Αλωνιστιώτης Δ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο20/03/1016:00Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Ρόντος Α.1-1
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΔΗΜΑΙΝΑΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή21/03/1011:00Γεωργίου Κ., Φιλιππόπουλος Γ., Αλωνιστιώτης Δ.4-3
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή21/03/1011:00Δημάκης Γ., Μάγουλας Γ., Καραγεώργος Α.2-3
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή21/03/1015:00Φιλιππόπουλος Γ., Γεωργίου Κ., Αλωνιστιώτης Δ.5-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΣΕΛΟΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή21/03/1016:00Μαμμωνάς Γ., Καραγιάννης Γ., Τόσκας Χ.5-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΗΜΑΙΝΑΣΣάββατο27/03/1016:00Ψαθάς Δ., Μαύρος Ε., Μπούκουρα Μ.3-5
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο27/03/1016:00Μανούχος Π., Τσατσούλη Β., Κατσαρός Β.2-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο27/03/1016:00Φιλιππόπουλος Γ., Χρόνης Δ., Στατεράς Π.6-1
ΤΣΕΛΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΣΙΝΗΣΚυριακή28/03/1016:00Τσιτουρίδης Π., Ψαθάς Δ., Τσακαγιάννης Σ.3-2
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή28/03/1016:00Αθανασιάδης Ε., Χρόνης Δ., Παπούλιας Κ.0-4
ΝΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή28/03/1016:00Δημάκης Γ., Μανούχος Π., Σαμπαριώτης Ε.1-2
Ρεπό: ΑΡΚΑΔΙΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/04/1017:00Γεωργίου Κ., Μανούχος Π., Νίκα Π.5-1
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΤΣΕΛΟΑΣΙΝΗΣΚυριακή11/04/1017:00Ξιάρχος Δ., Καραγιάννης Γ., Ζαχαριάς Κ.2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΔΗΜΑΙΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/04/1017:00Μανούχος Ε., Τόσκας Χ., Κρεμαστιώτης Γ.6-0
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΝΙΚΗΤΟΛΟΥΚυριακή11/04/1017:00Στατεράς Π., Χρήστου Δ., Νίκα Π.4-1
ΣΑΡΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/04/1017:00Μάγουλας Γ., Μαύρος Ε., Στατεράς Π.3-0
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΑΔΑΜΙΟΥΚυριακή11/04/1017:00Δημάκης Χ., Μαμμωνάς Γ., Τσακαγιάννης Σ.3-1
Ρεπό: ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο17/04/1017:00Ζώης Μ., Δημάκης Χ., Ρόντος Α.3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο17/04/1017:00Ξιάρχος Δ., Μαμμωνάς Γ., Παπούλιας Κ.1-4
ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/04/1017:00Κορολής Β., Μπούκουρα Μ., Αργύρης Ι.4-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/04/1010:30Φιλιππόπουλος Γ., Αλεφραγκής Φ., Κρεμαστιώτης Γ.2-0
ΤΣΕΛΟ - ΔΗΜΑΙΝΑΑΣΙΝΗΣΚυριακή18/04/1017:00Χειβιδόπουλος Β., Μανούχος Π., Τόσκας Χ.1-4
ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή18/04/1017:00Ξιάρχος Δ., Δημάκης Γ., Τζούβελης Ι.1-5
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΞΟΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο24/04/1015:00Στατεράς Π., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Γ.2-3
ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΑΣΑΔΑΜΙΟΥΣάββατο24/04/1017:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Ρόντος Α.2-3
ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΤΟΛΟΥΣάββατο24/04/1017:30Μελέτης Α., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΤΣΕΛΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/04/1011:00Καντζάβελος Γ., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α.7-3
ΔΗΜΑΙΝΑ - ΝΙΚΗΔΗΜΑΙΝΑΣΚυριακή25/04/1017:00Ξιάρχος Δ., Χρόνης Δ., Αλεφραγκής Φ.5-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή25/04/1017:00Τσακαγιάννης Σ., Σμυρλής Α., Αλωνιστιώτης Δ.9-0
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ