Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

<< Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/11/2215:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Ραφαηλίδη Σ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/11/2211:00Κουτσούκος Γ., Κάτσουδας Π., Μπατάκος Κ.0-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή06/11/2213:45Κόλλιας Δ., Γκουριώτης Κ., Φλεβάρης Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΙΜΝΩΝΚυριακή06/11/2215:00Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.3-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/11/2215:00Μπέγκος Α., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.8-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/11/2216:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Κοτσοβός Κ.5-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή13/11/2211:00Κόλλιας Δ., Βεργέτης Δ., Αργύρης Ι.2-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή13/11/2211:00Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π., Φιλιππόπουλος Κ.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/2215:00Τσατσούλη Β., Κοτσοβός Κ., Φιλιππόπουλος Κ.1-5
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή13/11/2215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Καζάς Ι.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/11/2211:00Μπέγκος Α., Βεργέτης Δ., Βλαντούσης Ν.1-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Ραφαηλίδη Σ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/11/2212:00Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Μπούκουρα Μ.2-3
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Ορφανός Β.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2215:00Μπέγκος Α., Μελέτης Α., Στατεράς Π.5-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Δαγρέ Μ.1-3
Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/11/2218:30Κόλλιας Δ., Κοτσοβός Κ., Κορολής Β.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Μπατάκος Κ.3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή27/11/2214:30Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Ορφανός Β.2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή27/11/2215:00Δρούζας Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Μελέτης Α.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/12/2218:30Κόλλιας Δ., Γκουριώτης Κ., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/12/2211:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Κορολής Β.2-5
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή04/12/2211:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/12/2211:30Μαρινόπουλος Π., Κάτσουδας Π., Κοτσοβός Κ.5-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/12/2215:00Μαρινόπουλος Π., Μελέτης Α., Δανοπούλου Α.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/12/2215:00
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο10/12/2215:00
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή11/12/2211:00
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/12/2211:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.Ν.ΚΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/12/2218:00
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/12/2211:00
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/2215:00
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/12/2215:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Γ.Ο.Ν.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Γ.Ο.Ν.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ