Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο05/11/2215:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Δρούζας Α., Τούμπας Σ., Μπατάκος Κ.1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κυμπουρόπουλος Δ., Βλάχος Α.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Τσατσούλη Β., Δαγρέ Μ., Μελέτης Α.1-1
Ρεπό: ΥΔΡΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο12/11/2215:00Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ.9-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο12/11/2215:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.2-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/11/2211:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κορολής Β.5-3
ΥΔΡΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΥΔΡΑΣΚυριακή13/11/2214:00Ρούσσης Σ., Βλάχος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.4-3
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο19/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.1-0
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/2217:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κοτσοβός Κ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/11/2214:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ., Φλεβάρης Ι.8-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β., Βλάχος Α.1-2
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Μαρινόπουλος Π., Ραφαηλίδη Σ., Καραχάλιος Ι.7-0
ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή27/11/2214:00Μπέγκος Α., Κορολής Β., Κάτσουδας Π.
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Ραφαηλίδη Σ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.1-1
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο03/12/2215:00Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ.0-9
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή04/12/2211:00Θεοδώρου Α., Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ.2-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/2212:00Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Τόλιας Π.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή04/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Κορολής Β.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο10/12/2215:00
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/12/2215:00
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/2212:00
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/12/2215:00
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή18/12/2211:00
ΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή18/12/2212:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/2215:00
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΥΔΡΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
Ρεπό: ΥΔΡΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΥΔΡΑ
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΥΔΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ