Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΡΟΙΤΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 366 από 392 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/10/1816:001-3
2.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/10/1816:001-5
3.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/11/1818:003-1
4.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/11/1811:305-0
5.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/11/1816:001-1
6.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/11/1814:000-1
7.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο01/12/1815:004-2
8.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/12/1810:304-4
9.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/12/1815:000-3
10.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/01/1915:005-1
11.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/01/1915:004-1
12.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/01/1915:001-1
13.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο02/02/1915:001-1
14.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/02/1915:001-0
15.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή17/02/1914:004-1
16.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/03/1915:304-1
17.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/03/1916:001-0
18.Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/03/1916:304-3
19.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22-24 (2η αγ.)ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/04/1917:002-1
20.ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22-24 (3η αγ.)Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο20/04/1917:000-3