Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-14 ΤΗΣ Ε.Π.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ Ε.Π.Σ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024, 20/2/2024 13:00
  1  ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  2011      2   ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   2010      3   ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-16 ΤΗΣ Ε.Π.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ Ε.Π.Σ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024, 20/2/2024 12:48
  1  ΛΑΥΡΕΝΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  2008      2   ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   2008      3   ΛΑΧΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ Κ-16 ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/02/2024 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΛΟΥ ΩΡΑ 16:30,, 16/2/2024 12:48
  1  ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  2009      2   ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   2008      3   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κόλλιας Γ., Μακρής Ν., Τσάμης Μ.2-0
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
3-2
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κόλλιας Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κοτσοβός Κ.1-2
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή18/02/2415:00Δρούζας Χ., Γεώργας Κ., Αργύρης Ι.1-1
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/02/2415:00Κόλλιας Γ., Ορφανός Β., Κοτσοβός Κ.2-0
6.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/02/2415:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσάμης Μ., Δαγρέ Μ.2-1
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/02/2415:00Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Θεοδώρου Α.6-1
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΗΣΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/02/2415:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β.2-1
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/02/2415:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Λειβαδίτης Β.Αναβλήθηκε
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Δανοπούλου Α.5-2
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/02/2411:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β., Κασκαφέτος Α.1-2
12.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.5-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κατσάνης Ι., Ορφανός Β., Βασιλόπουλος Μ.1-3
14.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή18/02/2413:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Κατσάνης Α.3-3
15.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/02/2415:00Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κασκαφέτος Α.9-0
16.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/02/2415:30Κόλλιας Δ., Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ.1-3
17.Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/02/2418:30Ζώης Μ., Κυμπουρόπουλος Δ., Λειβαδίτης Β.0-1
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/02/2410:15Ρούσσης Σ., Κατσάνης Α., Ραφαηλίδη Σ.2-5
19.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/02/2411:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Δανοπούλου Α.1-0
20.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/02/2412:30Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ., Ραφαηλίδη Σ.3-4
Κύπελλο: Προημιτελικά
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ (Α)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤρίτη20/02/2415:30Τριανταφύλλου Ρ., Μακρής Ν., Βασιλόπουλος Μ.0-3
Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΘΛΗΣΙΣΚαλτάκη-ΜεφσούτΣάββατο17/02/2410:00Βασιλόπουλος Μ.0-0
23.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚαλτάκη-ΜεφσούτΣάββατο17/02/2412:30Βασιλόπουλος Μ.2-0
24.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΔευτέρα19/02/2419:30Βασιλόπουλος Μ.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΤΟΛΟΥΣάββατο17/02/2417:30Λειβαδίτης Β.1-3
26.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔημόπουλουΣάββατο17/02/2418:00Κατσάνης Ι.Αναβλήθηκε
27.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΤΟΛΟΥΣάββατο17/02/2418:30Λειβαδίτης Β.2-0
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ.2023-2024
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΡΑΝΙΔΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣΣάββατο17/02/2409:45Δρούζας Χ.2-0
29.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/02/2410:30Αποστολόπουλος Δ.0-2
30.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/02/2411:30Μαρινόπουλος Π.0-2
Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/02/2410:30Κατσάνης Ι.Αναβλήθηκε
32.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/02/2411:00Τσάμης Μ.2-0
33.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΘΛΗΣΙΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/02/2412:00Αργυρόπουλος Α.4-2
Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο17/02/2411:300-3 α.α.
35.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/02/2411:30Αποστολόπουλος Δ.3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 ΠΕΡ.2023-2024
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΤετάρτη21/02/2415:004-0
37.ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΑ.Ε.Κ..ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη21/02/2415:001-0
ΠΑΝΕΛΛΗΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 ΠΕΡ. 2023-2024
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΤετάρτη21/02/2412:005-0
39.ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΑ.Ε.Κ..ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη21/02/2412:000-4
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2023-2024
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή18/02/2415:003-0
41.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΦΕΙΔΩΝΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ <Κ.ΖΑΡΡΚυριακή18/02/2415:002-3
42.ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ.ΓΗΠ. ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή18/02/2415:001-4
43.ΤΙΓΡΕΙΣ ΑΠΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟΚυριακή18/02/2415:001-0
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΑΔ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ Α.Ο - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΗΜ. ΠΛΑΤΑΝΟΥΚυριακή18/02/2415:004-1
45.ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή18/02/2415:000-0
46.Π.Α.Σ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΗΠ. ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή18/02/2415:004-0
Γ Εθνική
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή18/02/2400:001-1
48.ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή18/02/2415:005-1
49.ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή18/02/2415:001-0
50.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή18/02/2415:001-1
51.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή18/02/2415:000-0
52.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή18/02/2415:002-1
53.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή18/02/2415:002-0
54.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή18/02/2415:002-1
55.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή18/02/2415:003-0
19η αγωνιστική
56.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΜΑΡΚΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΤετάρτη21/02/2415:003-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/02/2415:30Δρούζας Χ., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο24/02/2415:30Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι.
3.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή25/02/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Τούμπας Σ.
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30Τριανταφύλλου Ρ., Τσάμης Μ., Μπούκουρα Μ.
5.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή25/02/2415:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Ορφανός Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.
7.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30Δρούζας Χ., Μακρής Ν., Ραφαηλίδη Σ.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο24/02/2415:30Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Δανοπούλου Α.
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/02/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Κατσάνης Α.
10.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή25/02/2411:00Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.
11.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή25/02/2411:00Δρούζας Χ., Μακρής Ν., Ραφαηλίδη Σ.
12.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή25/02/2411:00Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.
14.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/02/2411:00Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Τσάμης Μ.
15.ΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή25/02/2413:00Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α., Δανοπούλου Α.
16.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή25/02/2415:30Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Κασκαφέτος Α.
17.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/02/2415:30Ρούσσης Σ., Λειβαδίτης Β., Φιλιππόπουλος Κ.
13η αγωνιστική
18.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη28/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βασιλόπουλος Μ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/02/2410:15Αναβλήθηκε
20.ΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/02/2411:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Κοτσοβός Κ.
21.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/02/2412:30Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ., Κοτσοβός Κ.
Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο24/02/2410:00Βασιλόπουλος Μ.
Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΛΗΣΙΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο24/02/2412:00Βασιλόπουλος Μ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 ΠΕΡ.2023-2024
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΤετάρτη28/02/2415:00
25.ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΙΛΙΚΩΝΤετάρτη28/02/2415:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 ΠΕΡ. 2023-2024
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΤετάρτη28/02/2412:00
27.ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΙΛΙΚΩΝΤετάρτη28/02/2412:00
Γ Εθνική
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/2412:30
29.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή25/02/2413:00
30.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή25/02/2415:00
31.ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή25/02/2415:00
32.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή25/02/2415:00
33.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή25/02/2415:00
34.ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή25/02/2415:00
35.ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή25/02/2415:00
36.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή25/02/2415:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.