Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Κ-12 και Κ-14, 07/2/2023 13:32
 Oι αγώνες των Παιδικών Πρωταθλημάτων κατ. Κ-12 και Κ-14 θα διεξαχθούν ΜΟΝΟ σε γήπεδα που υπάρχουν απιν... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΚΑΙ ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΩΝ Κ-14 Κ-16, 06/2/2023 09:55
 Η εμβόλιμη αγωνιστική(18η)  της Α1 θα διεξαχθεί την Τετάρτη 08/02/2023, λόγω αναβολής των αγώνων των Προεθνικών ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΜΒΟΛΙΜΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Α1(18η) ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 08/02/2023 , 04/2/2023 16:56
 ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΜΒΟΛΙΜΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Α1(18η)  ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 08/02/2023 ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΣΥΜΜΕΤ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο04/02/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Κοτσοβός Κ.6-0
2.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο04/02/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Μπούκουρα Μ.0-2
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Ορφανός Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
1-4
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/02/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ.3-2
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.0-0
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή05/02/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Θεοδώρου Α.1-2
7.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή05/02/2315:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Κουτσούκος Γ.4-0
18η αγωνιστική
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00Μαρινόπουλος Π., Μπατάκος Κ., Βλαντούσης Ν.2-0
9.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00Αθανασίου Ν., Κάτσουδας Π., Φλεβάρης Ι.1-1
10.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΤετάρτη08/02/2315:00Δρούζας Α., Παρασκευόπουλος Γ., Τσατσούλη Β.1-1
11.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Μακρής Ν.0-0
12.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη08/02/2315:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Κοτσοβός Κ.2-3
13.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Ρούσσης Σ.2-2
14.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΤΟΛΟΥΤετάρτη08/02/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ.2-1
Κ-16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΤετάρτη08/02/2314:30Αναβλήθηκε
16.ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΤετάρτη08/02/2314:30Αναβλήθηκε
Κ14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣΤετάρτη08/02/2312:00Αναβλήθηκε
18.ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΤετάρτη08/02/2312:00Αναβλήθηκε
Β Εθνική Γυναικών
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή05/02/2315:007-0
20.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή05/02/2315:000-2
21.ΦΕΙΔΩΝ - ΑΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή05/02/2315:000-1
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή05/02/2315:000-1
Γ Εθνική Ανδρών
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΣάββατο04/02/2315:001-3
24.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Σάββατο04/02/2315:000-3
25.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Σάββατο04/02/2315:001-1
26.ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Σάββατο04/02/2315:003-0
27.ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΣάββατο04/02/2315:000-0
28.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/02/2315:002-1
29.ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Σάββατο04/02/2315:003-0
13η αγωνιστική
30.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Τετάρτη08/02/2315:005-0
31.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη08/02/2315:004-0
32.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Τετάρτη08/02/2315:003-0
33.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΤετάρτη08/02/2315:00Αναβλήθηκε
34.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΤετάρτη08/02/2315:001-4
35.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:006-3
36.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Πέμπτη09/02/2315:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/02/2315:00
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή12/02/2315:00
7.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00
9.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/02/2311:00
10.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή12/02/2311:00
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/02/2315:00
12.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή12/02/2315:00
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο11/02/2315:00
14.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/02/2311:00
15.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΤΟΛΟΥΚυριακή12/02/2312:00
16.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή12/02/2315:30
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/02/2311:00
18.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή12/02/2311:00
19.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη15/02/2315:30
Κύπελλο
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ (A)ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη15/02/2314:30
21.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ (Β)Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη15/02/2314:30
Κ 12 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΜΕΘΑΝΑ - ΣΠΕΤΣΕΣΣάββατο11/02/2310:30
23.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΣάββατο11/02/2310:30
24.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο11/02/2310:30
Κ 12 2ος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣάββατο11/02/2310:30
26.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣάββατο11/02/2310:30
27.ΝΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΣάββατο11/02/2310:30
Κ 12 3ος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο11/02/2310:30
29.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΣάββατο11/02/2310:30
30.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣάββατο11/02/2310:30
Κ 14
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣάββατο11/02/2312:00
32.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2Σάββατο11/02/2312:00
33.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣάββατο11/02/2312:00
34.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΝΙΚΗΣάββατο11/02/2312:00
35.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣάββατο11/02/2312:00
Κ-16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΤετάρτη15/02/2300:00
37.ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη15/02/2300:00
Κ14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΤετάρτη15/02/2300:00
39.ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ - ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη15/02/2300:00
Β Εθνική Γυναικών
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή12/02/2315:00
41.ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΦΕΙΔΩΝΚυριακή12/02/2315:00
42.ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή12/02/2315:00
43.ΑΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣΚυριακή12/02/2315:00
Γ Εθνική Ανδρών
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/02/2311:00
45.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή12/02/2315:00
46.ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή12/02/2315:00
47.ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή12/02/2315:00
48.ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή12/02/2315:00
49.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή12/02/2315:00
50.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή12/02/2315:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.