Δεσμοί Αίματος



Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΚΔΟΣΗ ΝΕΑΣ ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΟΣΗΣΕΙ ΑΠΟ COVID-19, 18/1/2022 13:44
  Για την προστασία της υγείας των ποδοσφαιριστών σύμφωνα με το Υγειονομικό Πρωτόκολλο Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου, για την επάνοδο στις αθλητικές δραστηριότητες αθλητή που νόσησε με COVID-19, χρειάζεται γνωμάτευση καρδιολόγου ότι μπορεί να αθληθεί κανονικά και έκδοση νέας Κάρτας Υγείας Αθλητή από ειδικευμένο ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ15 ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, 14/1/2022 22:35
 ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ  ΟΙ  ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ  2007-2008  ΟΠΩΣ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΛΟΥ (πλαστικό) ΤΗΝ  ΔΕΥΤΕΡΑ  17-1-2022 ΚΑΙ ΩΡΑ 15:00, ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ  ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ  ΤΗΣ  ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ  Κ15  ΤΗΣ  ΕΝΩΣΗΣ   ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΘΕΙ ΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ17 ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, 14/1/2022 22:30
ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ  ΟΙ  ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ  2005-2006 ΟΠΩΣ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ  ΣΤΟ  ΓΗΠΕΔΟ  ΤΟΛΟΥ (πλαστικό) ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ  18-1-2022 ΚΑΙ ΩΡΑ 15:00,  ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ  ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ  ΤΗΣ  ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ  Κ17 ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ  ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΘΕΙ ΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ Ε... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β Φάση 1ος Όμιλος (Α1)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη19/01/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Ρούσσης Σ.3-0
Β Φάση 3ος Όμιλος (A3)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη19/01/2215:00Μπέγκος Α., Κουτσούκος Γ., Αργύρης Ι.8-0
Β Φάση 4ος Όμιλος (Α4)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΜΕΘΑΝΩΝΤετάρτη19/01/2215:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Μακρής Ν.1-2
4.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη19/01/2215:00Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Βλάχος Α.0-4
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη19/01/2215:002-4
6.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤετάρτη19/01/2215:004-1
7.ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.Ο - ΣΚΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ Α.Π.ΣΤετάρτη19/01/2215:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο22/01/2215:00
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο22/01/2215:30
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΓΑΛΑΤΑΚυριακή23/01/2215:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/01/2215:00
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή23/01/2215:00
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή23/01/2215:00
8.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή23/01/2215:00
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο22/01/2215:000-3 α.α.
10.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή23/01/2209:45
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή23/01/2211:00
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο22/01/2215:00
13.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή23/01/2211:00
14.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή23/01/2215:00
15.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή23/01/2215:00
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο22/01/2215:00
17.ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή23/01/2200:003-0 α.α.
Β 1ος 2021-2022.
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή23/01/2211:00
19.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή23/01/2215:45
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή23/01/2211:00
21.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή23/01/2215:00
Β Φάση 1ος Όμιλος (Α1)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΤετάρτη26/01/2215:00
Β Φάση 3ος Όμιλος (A3)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη26/01/2215:00
Β Φάση 4ος Όμιλος (Α4)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη26/01/2215:00
25.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη26/01/2215:00
Α΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΦΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή23/01/2213:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Α.ΣΚυριακή23/01/2210:30
28.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΚΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ Α.Π.ΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή23/01/2215:00Αναβλήθηκε
29.ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.Ο - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή23/01/2215:00
30.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΚυριακή23/01/2215:00
31.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚυριακή23/01/2215:00
32.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.ΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη26/01/2215:00
33.ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Α.Σ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤετάρτη26/01/2215:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.