Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΕΙΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9071 από 11269 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1987
Σωματείο: Α.Γ.Ο.Ν.


Στατιστικά

Α.Γ.Ο.Ν., αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000154'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Α.Γ.Ο.Ν., αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010520'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--520'-

Α.Γ.Ο.Ν., αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000129'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Α.Γ.Ο.Ν., αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1001458'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
458'--458'

Α.Γ.Ο.Ν., αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00411047'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--262'1047'

Α.Γ.Ο.Ν., αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0010540'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--540'-


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.16-11-191-290'
2.Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΑΧΝΑΙΟ - Α.Γ.Ο.Ν.05-01-200-4-
3.Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Γ.Ο.Ν.11-01-201-336'
4.Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.15-02-200-421'
5.Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.22-02-203-04'
6.Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ08-03-201-13'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΝΑΟΙ - Α.Γ.Ο.Ν.14-10-184-154'
8.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Γ.Ο.Ν.21-10-185-045'
9.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ04-11-180-1-
10.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.11-11-185-059'
11.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ17-11-181-136'
12.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ24-11-182-290'
13.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.02-12-182-131'
14.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑ09-12-181-337'
15.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.16-12-182-1Κίτρινη Κάρτα 28'
16.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΔΑΝΑΟΙ13-01-191-3-
17.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.20-01-191-2-
18.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.26-01-190-119'
19.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.09-02-190-190'
20.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.17-02-193-330'
21.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ03-03-191-01'
22.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ31-03-194-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
23.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΚΛΕΩΝ21-10-172-15'
24.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.29-10-172-0-
25.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.05-11-173-041'
26.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ12-11-170-3-
27.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΗΣΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.19-11-172-031'
28.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.09-12-173-114'
29.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΟΡΟΣ16-12-170-5-
30.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.14-01-184-0-
31.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ20-01-180-112'
32.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ27-01-181-226'
33.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.04-02-185-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
34.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.06-11-160-645'
35.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣ19-11-162-190'
36.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΚΑΔΙΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.04-12-161-2Γκολ!67'
37.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.10-12-161-064'
38.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ15-01-175-415'
39.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Γ.Ο.Ν.22-01-171-5-
40.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΤΟΞΟΤΗΣ28-01-174-164'
41.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.18-02-171-072'
42.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΚΑΔΙΟΣ12-03-170-021'
43.Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ18-03-172-3Κόκκινη Κάρτα 19'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
44.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.11-10-154-159'
45.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ17-10-150-545'
46.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Γ.Ο.Ν.24-10-151-045'
47.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ01-11-150-2-
48.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.15-11-155-090'
49.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ22-11-150-445'
50.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.29-11-157-090'
51.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ20-12-150-690'
52.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.09-01-163-0Κίτρινη Κάρτα 60'
53.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΛΥΓΚΕΥΣ 17-01-161-390'
54.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.24-01-161-1Κίτρινη Κάρτα 21'
55.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.31-01-161-3-
56.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ06-02-160-2Κόκκινη Κάρτα -
57.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ19-03-162-2Κίτρινη Κάρτα 72'
58.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.26-03-162-053'
59.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ02-04-162-1-
60.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.10-04-165-190'
61.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ16-04-161-290'
62.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.20-04-166-0-
63.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΑ.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ24-04-161-3Κίτρινη Κάρτα 51'
64.Α2-ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.08-05-160-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
65.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟ.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.01-02-156-090'
66.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.08-02-155-090'
67.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Γ.Ο.Ν.01-03-154-190'
68.Α2 Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Γ.Ο.Ν. - ΛΕΥΚΑΚΙΑ22-03-150-690'
69.Κατάταξη Α2-θέσεις 17-18ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.29-03-152-290'
70.Κατάταξη Α2-θέσεις 17-18Α.Γ.Ο.Ν. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ19-04-152-0Κίτρινη Κάρτα 90'