Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Πρόσκληση Μικτής Παίδων, 30/9/2016 18:58
 Ο ΕΝΩΣΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ Ε.Π.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΦΡΟΣ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗN ΤΡΙΤΗ 4-10-2016 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥΣ) ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2003-2004 ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 3:45 μ.μ  1.ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΑ... περισσότερα...
Πρόσληση Μικτής Νέων, 30/9/2016 18:35
 Ο ΕΝΩΣΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ Ε.Π.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΦΡΟΣ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗN ΤΕΤΑΡΤΗ 5-10-2016 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥΣ) ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2001-2002 ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 3:45 μ.μ  1.ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤ... περισσότερα...
ΓΙΑΤΡΟΙ-ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ, 27/9/2016 13:31
 ΓΙΑΤΡΟΙ:α) Στο τηλέφωνο 27510-20000-01  β) Κόκκινος Σπύρος τηλ.27520-21511 κιν.  γ) Μακρής Ευάγγελος (Ορθοπεδικός χειρουργός) τηλ.6944780257  δ) Στεφανόπουλος Αναστάσιος τηλ.6934369949  ΕΕΣ (Τμήμα Σαμαρειτών) Υπεύθυνη κ. Στάσα Γκολέμη τηλ.6977425249  ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ: 1. ΜΠΟΓΡΗ ΔΑΜΑΣΚΗΝΗ τηλ. 6937617788  2. ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τηλ. 6979856420  3. ΦΟΥΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τη... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΑΚ ΛOYTRAKIOYΔευτέρα26/09/1615:300-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/10/1616:30Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ.
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/10/1616:30Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Σκιαδάς Δ.
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/10/1616:30Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β., Παπαγεωργόπουλος Ι.
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή02/10/1616:30Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή02/10/1616:30Δρούζας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Κόλλιας Δ.
6.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/10/1616:30Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.
7.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή02/10/1616:30Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Καπετάνιος Αθ. Π.
8.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/10/1616:30Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣΤΑΥΡΟΥΚυριακή02/10/1616:00
10.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή02/10/1616:00
11.ΘΗΒΑ - ΧΑΛΚΙΔΑΘΗΒΩΝΚυριακή02/10/1616:00
12.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή02/10/1616:00
13.ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΑΧΑΪΚΗΣΚυριακή02/10/1616:00
14.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή02/10/1616:00
15.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή02/10/1616:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.