Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ, 16/2/2018 13:20
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. ΝΕΩΝ ΤΡΙΤΗ 20-02-2018 16:00 ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΤΙΡΥΝΘΑΣ:   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:ΦΑΤΟΥΡΟΣ Π.,ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ Κ.,ΤΣΙΟΥΛΟΣ Ι.,ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ Ρ.   ΠΡΩΤΕΑΣ:ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ Ι.,ΚΑΨΙΩΤΗΣ Π.,ΛΕΡΜΑΣ Δ.   ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ:ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.   ΛΕΥΚΑΚΙΑ:ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.,ΤΣΙΡΟΣ Κ.,ΤΣΙΡΟΣ Ν.   ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ:ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ Χ.   ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000:ΜΠΑΛΤ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ, 13/2/2018 11:15
 ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 14-02-2018  ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00                   ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ  ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ  ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥΣ:   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:ΔΑΡΔΑΝΗΣ Γ.,ΜΠΕΛΕΡΗΣ Β.,ΜΠΑΤΣΗ Α.,ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.   ΠΡΩΤΕΑΣ:ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ Γ.   ΛΕ... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ, 09/2/2018 16:22
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. ΝΕΩΝ ΤΡΙΤΗ 13-02-2018 16:30 ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΤΙΡΥΝΘΑΣ:   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:ΦΑΤΟΥΡΟΣ Π.,ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ Κ.,ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ Μ.,ΤΣΙΟΥΛΟΣ Ι.,ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ Ρ.   ΠΡΩΤΕΑΣ:ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ Ι.,ΚΑΨΙΩΤΗΣ Π.,ΛΕΡΜΑΣ Δ.,ΓΕΩΡΓΑΣ Α.   ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ:ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.   ΛΕΥΚΑΚΙΑ:ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.,ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ Χ.,ΤΣΙΡΟΣ Κ.,ΤΣΙΡΟΣ Ν.   ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο17/02/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.0-1
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/02/1815:00Δημάκης Γ., Κάτσουδας Π., Καρύκη Μ.1-1
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο17/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.6-0
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο17/02/1815:00Ζώης Μ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.1-4
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο17/02/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.0-0
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/02/1815:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ.0-1
7.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Μπατάκος Κ., Μπούκουρα Μ.5-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΠαρασκευή16/02/1814:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Στατεράς Π.1-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/02/1815:30Κουτσούκος Γ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.4-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/02/1816:30Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Φιλιππόπουλος Κ.4-1
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο17/02/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α.1-3
6η αγωνιστική
12.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/02/1815:00Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.5-4
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ Α1)Ν.ΚΙΟΥΤετάρτη14/02/1814:30Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι.2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/02/1811:15Ρούσσης Σ.
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑOΙΝΟΦΎΤΩΝΣάββατο17/02/1812:000-0
16.ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΘΗΡΑΣΣάββατο17/02/1812:002-1
17.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΡΑΦΗΝΑΣάββατο17/02/1815:001-0
18.ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΑΛΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/02/1815:000-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη21/02/1815:30Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.Διακόπηκε
2.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη21/02/1815:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Καρύκη Μ.Διακόπηκε
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΤετάρτη21/02/1815:30
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή18/02/1813:15

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.