Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΓΙΑΤΡΟΙ-ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ, 13/11/2018 15:39
 ΓΙΑΤΡΟΙ: Στο τηλ  27510-20000-01    1. Κόκκινος Σπύρος τηλ.27520-21511-6973323245    2. Μακρής Ευάγγελος  τηλ.6944780257    3. Ζαφειροπούλου  Αναστασία τηλ.6972358888    4. Λεζέ Ελένη τηλ.6945064234    5. Μπόμπος Γεώργιος τηλ.6972268111    6. Πανοβράκος Γεώργιος τηλ.6944327799    7. Νοικοκυράκης Γεώργιος τηλ.6930116500   8. Γαμβρουλά Αναστασία   τηλ. 6979247712   9. Παναγάκης  Ανδρέας  τηλ. 6939209764   ΝΟΣΗ... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-16, 09/11/2018 08:10
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. Κ-16 ΤΡΙΤΗ 13-11-2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:00 ΣΤΗΝ Ν. ΤΙΡΥΝΘΑ   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:     ΦΑΤΟΥΡΟΣ Π.,ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ Ρ.,ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ Γ.,ΖΟΥΓΛΗΣ Ν.,ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ Κ.,ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ν.,ΤΣΑΙΡΗΣ Γ., ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Γ.,ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ Δ.   ΠΡΩΤΕΑΣ:     ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ Β.,ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ Γ.   ΛΕΥΚΑΚΙΑ:     ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.,ΚΩΣΤΟΠΟΥ... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-14, 09/11/2018 08:00
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. Κ-14 ΔΕΥΤΕΡΑ 12-11-2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 16:00 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ Ν. ΤΙΡΥΝΘΑΣ   ΑΡΙΣΤΕΑΣ:   ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ Λ.,ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ Α.,ΦΛΕΒΑΡΗΣ Β.,ΔΕΡΒΙΣΗΣ Μ.,ΚΑΛΑΝΤΖΗ Χ.,ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.,ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ Ν.,ΠΙΚΟΥΛΗΣ Δ.,ΚΑΖΑΣ Γ.,ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤ.,ΖΑΦΕΙΡΗΣ Δ.   ΠΡΩΤΕΑΣ:  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.   ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ:  ΡΕΣΚΟΣ Γ.   ΛΕΥΚΑΚΙΑ:  ΣΤΕΦ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤρίτη13/11/1820:30Τριανταφύλλου Ρ.4-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.
3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/11/1815:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Βλάχος Χ.
4.ΠΟΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/11/1815:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1811:30Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.
9.ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/11/1815:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Βαρελά Β., Στατεράς Π.
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1815:00Θεοδώρου Α., Νώτης Χ., Παπαβασιλείου Θ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο17/11/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Τριανταφύλλου Ρ.
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00Κόλλιας Δ., Τσιλογιάννη Α., Μυλωνόπουλος Ν.
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/11/1811:30Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/11/1811:30Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Κ.
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/11/1815:00Τσατσούλη Β., Τούμπας Σ., Δαγρέ Μ.
18.ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή18/11/1814:00Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.
19.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.
20.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1815:30Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/11/1816:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Ελεφάντης Χ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/11/1818:00Ρούσσης Σ., Κουκουφιλίππου Ε., Κουτσούκος Ι.
23.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/11/1811:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.
24.ΚΛΕΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Δημητρόπουλος Π.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Κυριακίδης Χ.
26.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΓΥΜΝΟΥΣάββατο17/11/1815:00Τούμπας Σ., Σιαχάμη Α., Παπαβασιλείου Θ.
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1813:00
28.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή18/11/1815:00
29.ΠΑΜΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή18/11/1815:00
30.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00
31.ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή18/11/1815:00
32.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή18/11/1815:00
33.ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή18/11/1815:00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΠΟΡΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο17/11/1811:00
35.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο17/11/1811:00
36.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/11/1811:30
37.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/11/1812:00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ Κ-16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/11/1814:30
39.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη21/11/1814:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ Κ-14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/11/1812:30
41.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη21/11/1812:30
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή18/11/1815:00
43.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008Κυριακή18/11/1815:00
44.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή18/11/1815:00
Γ΄ΚΑΤ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΚυριακή18/11/1815:00
46.ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο24/11/1813:00
47.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟΣάββατο24/11/1815:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.