Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ, 17/1/2017 11:49
 Πέθανε σε ηλικία 60 ετών ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του Παναργειακού Αντώνης Μαυρομάτης.Το Δ.Σ. της ΕΠΣ Αργολίδας εκφράζει στους οικείους του τα θερμά του συλλυπητήρια.... περισσότερα...
Ημερομηνίες μετεγγραφών, 17/1/2017 11:45
 "Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ανακοινώνονται οι ημερομηνίες της χειμερινής μετεγγραφικής περιόδου 2017 για όλες τις κατηγορίες ποδοσφαιριστών.   1)Μετεγγραφές επαγγελματιών ποδοσφαιριστών: Θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα, 2/1/2017, (Κυριακή 1/1/2017 ανοίγει η διαδικασία μέσω TMS) και θα ολοκληρωθούν την Τρίτη, 31/1/2017. Την τε... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΑΙΚΤΩΝ Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ, 15/1/2017 22:00
 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο ΝΕΩΝ  ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 16-1-2017 ΣΤΙΣ 3:45 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ:  Τσιούλος Γιαν., Μπακατσέλος Αγγ., Αλεξανδρόπουλος Αντ., Καραντζούλης Γιωρ., Πίκος Ιωαν., Δουσεμετζής Κων., Ξιάρχος Θοδ., Λυκομήτρος Μιχ.(Αριστέα)  Κατσικάρης Ιωαν., Λέρμας Δημ., Γεώργας Αθ., Πιτερός Γρηγ. (ΑΟ Σχινοχωρίου)  Καζολιάς Παν., Διδασκά... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/01/1715:00Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)
1-5
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/01/1715:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Ψαθάς Δ.2-4
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/01/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ.3-3
4.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή15/01/1715:00Μανούχος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ.2-1
5.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη18/01/1715:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Γκουριώτης Κ.Αναβλήθηκε
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Βαρελά Β.2-3
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/01/1715:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.0-1
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΥΔΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/01/1714:00Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.4-0
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/01/1710:30Τριανταφύλλου Ρ., Θεοδώρου Α., Καρύδας Κ.0-6
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/01/1711:30Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Καρύκη Μ.5-4
11.ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00Γκουριώτης Κ., Θανασουλας θ., Παραράς Σ.3-0
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/01/1711:00Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.3-3
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη18/01/1715:001-0
14.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝΤετάρτη18/01/1715:001-3
15.ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη18/01/1715:006-0
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη18/01/1713:006-1
17.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη18/01/1713:003-1
18.ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη18/01/1713:002-0
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΚυριακή15/01/1715:000-0
20.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008Κυριακή15/01/1715:000-3
21.ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣΚυριακή15/01/1715:003-0
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/01/1715:00Αναβλήθηκε
23.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΧΑΪΚΗΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή15/01/1715:000-4
25.ΘΗΒΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΘΗΒΩΝΚυριακή15/01/1715:00Αναβλήθηκε
26.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/1715:000-0
27.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/1715:001-0
28.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή15/01/1715:006-0
29.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή15/01/1715:001-0
30.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή15/01/1715:002-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α1 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/01/1715:00
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή22/01/1715:00
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/01/1715:00
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/1715:00
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/01/1715:00
8.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00
10.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/01/1715:00
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/01/1715:00
12.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/1718:00
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/01/1715:00
14.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/01/1715:00
15.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/01/1715:00
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/01/1710:30
17.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή22/01/1711:30
18.ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΤΟΞΟΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΑΝΑΟΙ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/01/1715:00
20.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/01/1711:30
21.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή22/01/1715:00
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/01/1715:00
23.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΓΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/1711:00
24.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/01/1711:30
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝΤετάρτη25/01/1715:00
26.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη25/01/1715:00
27.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΩΝΤετάρτη25/01/1715:00
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη25/01/1713:00
29.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη25/01/1713:00
30.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη25/01/1713:00
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΦΕΙΔΩΝΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή22/01/1715:00
32.ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή22/01/1715:00
33.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΚυριακή22/01/1715:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/1715:00
35.ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚυριακή22/01/1715:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣΑΧΑΪΚΗΣΚυριακή22/01/1715:00
37.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΘΗΒΑΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή22/01/1715:00
38.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/1715:00
39.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΔΑΚ ΛOYTΡAKIOYΚυριακή22/01/1715:00
40.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή22/01/1715:00
41.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑΚυριακή22/01/1715:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.