Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2008-2009
Α' Κατηγορία - 2η Φάση: Α2 Όμιλος

<< Α' Κατηγορία - 2η Φάση: Α1 Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο07/02/0915:30Σμυρλής Α., Χριστόπουλος Α., Μαντάς Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)1-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο07/02/0915:30Μανούχος Ε., Αθανασιάδης Ε., Θεοδώρου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)3-2
ΑΡΓΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή08/02/0915:30Αθανασόπουλος Β., Μελέτης Α., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή08/02/0915:30Κόλλιας Γ., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)1-0
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/02/0915:30Μακρής Α., Τζαρίμας Σ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)3-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/02/0915:30Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/02/0915:30Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Ρόντος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-0
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΤετάρτη25/02/0915:30Χρήστου Δ., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α.1-0
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο21/02/0915:30Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)2-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο21/02/0915:30Μανούχος Ε., Μελέτης Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/02/0915:30Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Χ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-2
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή22/02/0915:30Σμυρλής Α., Μάγουλας Γ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-3
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΣΠΕΤΣΕΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο28/02/0916:00Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Σμυρλής Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)3-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο28/02/0916:00Μανούχος Ε., Τζαρίμας Σ., Χειβιδόπουλος Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Ευάγγελος)1-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο28/02/0916:00Τσιτουρίδης Π., Νενεκούμης Χ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)6-3
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο28/02/0916:00Μακρής Α., Στατεράς Π., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)1-4
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο07/03/0916:00Αθανασόπουλος Β., Καντζάβελος Γ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)0-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο07/03/0916:00Μανούχος Ε., Καραγεώργος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)1-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/03/0916:00Μακρής Α., Χριστόπουλος Α., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κρεμαστιώτης Σταύρος)4-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή08/03/0916:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Χειβιδόπουλος Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)5-2
Ρεπό: ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο14/03/0916:00Ρατσιάτος Ν., Τζαρίμας Σ., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)2-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/03/0916:00Μπαλωμένος Γ., Αθανασιάδης Ε., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)2-5
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/03/0916:00Σμυρλής Α., Τζαρίμας Σ., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)2-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/03/0916:00Ρατσιάτος Ν., Χριστόπουλος Α., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-0
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/03/0916:00Μπαλωμένος Γ., Μαντάς Ι., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)3-0
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/03/0916:00Χρήστου Δ., Αθανασιάδης Ε., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαλάνης Κωνσταντίνος)4-4
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή22/03/0916:00Μανούχος Ε., Δημάκης Χ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σταυρόπουλος Ιωάννης)0-0
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΠέμπτη26/03/0916:00Μακρής Α., Στατεράς Π., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αρμπερώρης Αθανάσιος)3-4
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο28/03/0916:00Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)5-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο28/03/0916:00Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Μυλωνόπουλος Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Οικονόμου Παναγιώτης)2-1
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή29/03/0913:30Τσιτουρίδης Π., Μάγουλας Γ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπουμπουρέκας Ιωάννης)3-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/03/0917:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Χ., Ψαθάς Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-1
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο04/04/0917:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Χειβιδόπουλος Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)1-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή05/04/0917:00Μπαλωμένος Γ., Στατεράς Π., Καραγιάννης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)1-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή05/04/0917:00Χρήστου Δ., Ζώης Μ., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)2-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή05/04/0917:00Μανούχος Ε., Αθανασιάδης Ε., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολίτσας Αθανάσιος)3-0
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΣΙΝΗΣΤετάρτη22/04/0917:00Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διόλας Νικόλαος)3-3
ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη22/04/0917:00Νενεκούμης Χ., Καντζάβελος Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)3-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη22/04/0917:00Μακρής Α., Μελέτης Α., Μανούχος Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΠέμπτη23/04/0916:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)4-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο25/04/0917:00Μπαλωμένος Γ., Τσατσούλη Β., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Λεμπέσης Γεώργιος)1-1
ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/04/0917:00Μανούχος Ε., Μάγουλας Γ., Ξιάρχου Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)0-1
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο25/04/0917:00Ρατσιάτος Ν., Ψαθάς Δ., Στατεράς Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)4-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/04/0916:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Μελέτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτάφης Νικόλαος)3-3
Ρεπό: ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο02/05/0917:00Αθανασιάδης Ε., Μάγουλας Γ., Γεωργίου Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)0-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΑΣΙΝΗΣΚυριακή03/05/0917:00Μανούχος Ε., Χειβιδόπουλος Β., Γρυπάρη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δαμάλας Γεώργιος)6-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/05/0917:00Τσιτουρίδης Π., Αθανασιάδης Ε., Χριστόπουλος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή03/05/0917:00Μπαλωμένος Γ., Τζαρίμας Σ., Καντζάβελος Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκουλής Δημήτριος)2-3
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ