Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2008-2009
Γ' Κατηγορία: 2ος Ομιλος

<< Γ' Κατηγορία: 1ος Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο07/02/0912:00Αθανασιάδης Ε., Τσακαγιάννης Σ., Παπούλιας Κ.0-6
ΑΡΙΖΟΝΑ - SPORT CLUBΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη11/03/0916:00Χειβιδόπουλος Β., Φιλιππόπουλος Γ.5-1
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - 00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - SPORT CLUBΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Κυριακή15/02/0910:30Καραγιάννης Γ., Ψαθάς Δ.5-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ - ΑΡΙΖΟΝΑΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/02/0915:30Φιλιππόπουλος Γ., Παπούλιας Κ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΔΑΝΑΟΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΙΖΟΝΑ00/00/0000:000-3 α.α.
SPORT CLUB - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ (ξερό)Σάββατο21/02/0910:30Χειβιδόπουλος Β., Καραγιάννης Γ., Παπούλιας Κ.0-2
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Σάββατο21/02/0915:00Χριστόπουλος Α., Γκολέμης Γ.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - SPORT CLUBΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο28/02/0914:00Χρόνης Δ., Ρόντος Α.5-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο28/02/0916:00Φιλιππόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Τόσκας Χ.1-4
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή01/03/0910:30Ζώης Μ., Καντζάβελος Γ., Αλωνιστιώτης Δ.6-4
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΡΓΟΛΙΔΑ 200000/00/0000:000-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή08/03/0912:00Χριστόπουλος Α., Στατεράς Π., Μακρής Γ.3-2
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΙΖΟΝΑΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚυριακή08/03/0912:30Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
Ρεπό: SPORT CLUB

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SPORT CLUB - 00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΡΙΖΟΝΑ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣάββατο14/03/0911:00Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι.4-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΔΑΝΑΟΙΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο09/05/0917:003-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΝΑΟΙ - 00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο28/03/0916:00Μαύρος Ε.5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ - SPORT CLUBΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη08/04/0917:00Φιλιππόπουλος Γ., Τσατσούλη Β.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΡΙΖΟΝΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ - 00/00/0000:003-0 α.α.
SPORT CLUB - ΑΡΙΖΟΝΑΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή29/03/0910:30Χριστόπουλος Α., Παπούλιας Κ.0-5
ΔΑΝΑΟΙ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠέμπτη16/04/0917:00Φιλιππόπουλος Γ., Μαύρος Ε.3-3
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
SPORT CLUB - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή05/04/0910:30Χρόνης Δ., Τσακαγιάννης Σ.3-2
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΠέμπτη16/04/0917:00Χειβιδόπουλος Β., Τσατσούλη Β.4-3
Ρεπό: ΔΑΝΑΟΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΖΟΝΑ - 00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη29/04/0917:00Τσατσούλη Β.3-4
ΔΑΝΑΟΙ - SPORT CLUBΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΤετάρτη29/04/0917:00Χειβιδόπουλος Β.6-2
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΙΖΟΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Τετάρτη22/04/0915:30Φιλιππόπουλος Γ., Μανούχος Ι.4-7
SPORT CLUB - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠέμπτη23/04/0917:00Γρυπάρη Χ., Μανούχος Ε.1-6
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο02/05/0912:00Καραγιάννης Γ., Στατεράς Π.3-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - 00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο25/04/0917:00Μαύρος Ε., Φιλιππόπουλος Γ.4-7
ΑΡΙΖΟΝΑ - ΔΑΝΑΟΙΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή10/05/0911:00Κορολής Β., Αλεφραγκής Φ.0-1
Ρεπό: SPORT CLUB

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- SPORT CLUB00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΡΙΖΟΝΑΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΣάββατο02/05/0917:00Κορολής Β., Ρόντος Α.1-3
ΔΑΝΑΟΙ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΤετάρτη06/05/0917:003-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΔΑΝΑΟΙ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Νταμάρι)Δευτέρα04/05/0917:002-1
SPORT CLUB - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη06/05/0917:00Χριστόπουλος Α., Φιλιππόπουλος Γ.1-2
Ρεπό: ΑΡΙΖΟΝΑ