Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/11/1611:30Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παπαβασιλείου Θ.3-4
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή13/11/1615:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Σταυρόπουλος Θ., Τριανταφύλλου Ρ.0-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Νίκα Π.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/11/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Καρύδας Κ., Τούμπας Σ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1611:30Ρούσσης Σ., Μανούχος Ε., Στατεράς Π.3-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΥΜΝΟΥΚυριακή27/11/1615:00Κορολής Β., Ταμπουρατζή Ο., Παραράς Σ.2-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/12/1611:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή11/12/1615:00Ρούσσης Σ., Θανασουλας θ., Μπούκουρα Μ.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/12/1615:00Κόλλιας Δ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.2-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/1611:30Δημάκης (νέος) Γ., Θανασουλας θ., Παπασαχόπουλος Δ.2-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/12/1615:00Θεοδώρου Α., Κουτσούκος Γ., Παπαβασιλείου Θ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/01/1715:00Κόλλιας Δ., Παραράς Σ., Ρούσσης Σ.2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/01/1715:00Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.2-5
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΓΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/1711:00Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Τούμπας Σ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/01/1711:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Παπασαχόπουλος Δ.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/02/1711:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Μαρινόπουλος Π.3-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/02/1711:00Νενεκούμης Χ., Παραράς Σ., Καρύδας Κ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο25/02/1715:30Κουτσούκος Γ., Καρύδας Κ., Καρύκη Μ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο18/02/1715:15Κόλλιας Δ., Θανασουλας θ., Δαγρέ Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/02/1711:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.2-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/02/1711:00Μπατάκος Κ., Παρασκευόπουλος Γ., Ταμπουρατζή Ο.1-8


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/03/1716:00Νενεκούμης Χ., Παπαβασιλείου Θ., Παπασαχόπουλος Δ.2-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/03/1712:00Δημάκης (νέος) Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/03/1716:00Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-7


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/03/1716:00Δημάκης (νέος) Γ., Θεοδώρου Α., Πρέσβελου Γ.4-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/03/1712:00Ρούσσης Σ., Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α.5-1
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΓΥΜΝΟΥΚυριακή19/03/1716:00Κουτσούκος Γ., Κατσώνας Χ., Παραράς Σ.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο25/03/1716:00Μπατάκος Κ., Κατσώνας Χ., Αργύρης Ι.5-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή26/03/1712:00Θανασουλας θ., Κουτσούκος Γ., Καρύδας Κ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή26/03/1717:00Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ., Νίκα Π.0-1