Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/11/1611:30Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παπαβασιλείου Θ.3-4
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή13/11/1615:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Σταυρόπουλος Θ., Τριανταφύλλου Ρ.0-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Νίκα Π.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/11/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Καρύδας Κ., Τούμπας Σ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1611:30Ρούσσης Σ., Μανούχος Ε., Στατεράς Π.3-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΥΜΝΟΥΚυριακή27/11/1615:00Κορολής Β., Ταμπουρατζή Ο., Παραράς Σ.2-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/12/1611:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-2
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή11/12/1615:00Ρούσσης Σ., Θανασουλας θ., Μπούκουρα Μ.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/12/1615:00Κόλλιας Δ., Στατεράς Π., Παραράς Σ.2-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/12/1611:30Δημάκης (νέος) Γ., Θανασουλας θ., Παπασαχόπουλος Δ.2-3
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/12/1615:00Θεοδώρου Α., Κουτσούκος Γ., Παπαβασιλείου Θ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/01/1715:00Κόλλιας Δ., Παραράς Σ., Ρούσσης Σ.2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο21/01/1715:00Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΓΥΜΝΟΥΚυριακή22/01/1711:00Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Τούμπας Σ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/01/1711:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Παπασαχόπουλος Δ.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ