Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 08/02/20 | 10:30 | 1-5 | |
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 08/02/20 | 11:45 | ||
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Σάββατο | 08/02/20 | 12:00 | ||
ΠΟΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | 6-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | 4-6 | |
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΡΟΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | 4-6 | |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | 1-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:30 | 5-1 | |
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 11:00 | 1-3 | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 11:00 | 4-3 | |
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:00 | 6-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΗΣΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 29/02/20 | 11:00 | ||
ΜΕΘΑΝΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 29/02/20 | 11:30 | 4-8 | |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Σάββατο | 29/02/20 | 11:30 | 3-4 | |
ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 01/03/20 | 11:30 | 2-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΟΡΟΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ||
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ||
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ||||||
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ||||||
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ||||||
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | 2-3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ||||||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ||||||
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΗΣΕΑΣ | ||||||
ΠΟΡΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ||||||
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΕΘΑΝΑ | ||||||
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ | ||||||
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | 3-0 | |||||
ΘΗΣΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ||||||
ΠΟΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ||||||
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ |