Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡ. 2022-2023


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή13/11/2215:000-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή13/11/2215:002-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή13/11/2215:001-4
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή13/11/2215:001-2
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή13/11/2215:000-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή13/11/2215:001-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή13/11/2215:001-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή20/11/2215:003-1
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή20/11/2215:003-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/11/2215:001-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή20/11/2215:000-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή20/11/2215:001-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή20/11/2215:002-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή20/11/2215:001-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Σάββατο26/11/2215:002-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή27/11/2213:452-1
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή27/11/2215:001-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή27/11/2215:000-1
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή27/11/2215:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή27/11/2215:000-3
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή27/11/2215:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή04/12/2213:004-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή04/12/2215:004-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή04/12/2215:000-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή04/12/2215:002-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή04/12/2215:001-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/12/2215:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή11/12/2215:00
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή11/12/2215:00
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή11/12/2215:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή11/12/2215:00
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή11/12/2215:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Σάββατο17/12/2215:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Σάββατο17/12/2215:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΣάββατο17/12/2215:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΣάββατο17/12/2215:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Σάββατο17/12/2215:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/12/2215:00
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΣάββατο17/12/2215:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Τετάρτη21/12/2215:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Τετάρτη21/12/2215:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη21/12/2215:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΤετάρτη21/12/2215:00
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Τετάρτη21/12/2215:00
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Τετάρτη21/12/2215:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη21/12/2215:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή08/01/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή08/01/2315:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή08/01/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/01/2315:00
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή08/01/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή08/01/2315:00
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή08/01/2315:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή15/01/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή15/01/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή15/01/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή15/01/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή15/01/2315:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή22/01/2300:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή22/01/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/2315:00
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή22/01/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή22/01/2315:00
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή22/01/2315:00
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή22/01/2315:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/01/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή29/01/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή29/01/2315:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΣάββατο04/02/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Σάββατο04/02/2315:00
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Σάββατο04/02/2315:00
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Σάββατο04/02/2315:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΣάββατο04/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Σάββατο04/02/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Τετάρτη08/02/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη08/02/2315:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Τετάρτη08/02/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΤετάρτη08/02/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΤετάρτη08/02/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Τετάρτη08/02/2315:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή12/02/2315:00
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή12/02/2315:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή12/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή12/02/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή12/02/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή12/02/2315:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή19/02/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή19/02/2315:00
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή19/02/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή19/02/2315:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή19/02/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή19/02/2315:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή19/02/2315:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή26/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή26/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή26/02/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή26/02/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή26/02/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙΚυριακή26/02/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή26/02/2315:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ