Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 3611 από 11269 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2001
Σωματείο: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.


Στατιστικά

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α., αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000150'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
150'---

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000194'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
---94'

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000022'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000213'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000100'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ05-11-221-1Γκολ!60'
2.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑ.Γ.Ο.Ν. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.12-11-225-1-
3.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ20-11-221-2-
4.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.27-11-222-2-
5.1ος Όμιλος Α2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.04-12-225-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
6.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ10-10-210-2-
7.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ24-10-210-318'
8.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.14-11-215-3Κόκκινη Κάρτα 75'
9.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ28-11-212-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
10.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ20-10-191-016'
11.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ26-10-193-06'
12.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ03-11-191-2-
13.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ09-11-191-4-
14.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ17-11-192-1-
15.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ23-11-190-1-
16.Β Φάση Κυπέλλου ΑργολίδαςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ27-11-191-0-
17.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ08-12-196-0-
18.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ15-12-190-1-
19.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ12-01-200-1-
20.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ19-01-206-2-
21.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ26-01-203-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
22.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ03-11-183-113'
23.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ11-11-182-253'
24.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ25-11-184-090'
25.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ13-01-194-015'
26.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ09-02-191-4-
27.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ03-03-192-3-
28.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ07-04-192-423'
29.Β ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1-3ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ05-05-190-119'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
30.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ22-10-172-0-
31.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ29-10-171-2-
32.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ05-11-170-0-
33.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ12-11-175-010'
34.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ19-11-174-0-
35.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.26-11-172-1-
36.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ03-12-171-0-
37.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ10-12-172-2-
38.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ16-12-170-2-
39.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ14-01-182-3-
40.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ21-01-182-2-
41.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ28-01-183-0-
42.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ04-02-180-1-
43.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 201711-02-181-4-
44.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ25-02-180-2-
45.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ04-03-182-0-
46.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ11-03-185-290'
47.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ18-03-181-1-
48.Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 31-03-181-1-
49.Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ22-04-180-1-