Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία

2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/11/2215:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Ραφαηλίδη Σ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/11/2211:00Κουτσούκος Γ., Κάτσουδας Π., Μπατάκος Κ.0-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή06/11/2213:45Κόλλιας Δ., Γκουριώτης Κ., Φλεβάρης Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΙΜΝΩΝΚυριακή06/11/2215:00Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.3-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/11/2215:00Μπέγκος Α., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.8-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/11/2216:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Κοτσοβός Κ.5-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή13/11/2211:00Κόλλιας Δ., Βεργέτης Δ., Αργύρης Ι.2-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή13/11/2211:00Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π., Φιλιππόπουλος Κ.2-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/2215:00Τσατσούλη Β., Κοτσοβός Κ., Φιλιππόπουλος Κ.1-5
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή13/11/2215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Καζάς Ι.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/11/2211:00Μπέγκος Α., Βεργέτης Δ., Βλαντούσης Ν.1-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Ραφαηλίδη Σ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/11/2212:00Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Μπούκουρα Μ.2-3
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Ορφανός Β.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2215:00Μπέγκος Α., Μελέτης Α., Στατεράς Π.5-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Δαγρέ Μ.1-3
Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο26/11/2218:30Κόλλιας Δ., Κοτσοβός Κ., Κορολής Β.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Μπατάκος Κ.3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή27/11/2214:30Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Ορφανός Β.2-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή27/11/2215:00Δρούζας Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Μελέτης Α.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/12/2218:30Κόλλιας Δ., Γκουριώτης Κ., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/12/2211:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Κορολής Β.2-5
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή04/12/2211:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/12/2211:30Μαρινόπουλος Π., Κάτσουδας Π., Κοτσοβός Κ.5-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/12/2215:00Μαρινόπουλος Π., Μελέτης Α., Δανοπούλου Α.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Ορφανός Β., Βλάχος Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο10/12/2215:00Δρούζας Α., Μπατάκος Κ., Ραφαηλίδη Σ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή11/12/2211:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Κυμπουρόπουλος Δ.1-0
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/12/2211:30Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.Ν.ΚΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.1-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/12/2218:00Δρούζας Α., Λυκομήτρος Ε., Κορολής Β.1-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/12/2210:30Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Γκουριώτης Κ.3-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/12/2214:15Μπέγκος Α., Γεώργας Κ., Αργύρης Ι.3-0 α.α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη04/01/2315:00Κουτσούκος Γ., Κοτσοβός Κ., Κορολής Β.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή08/01/2311:00Μπέγκος Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.1-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή08/01/2311:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Κορολής Β.3-0
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή08/01/2315:00Ζώης Μ., Ραφαηλίδη Σ., Βλάχος Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή08/01/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Κορολής Β.0-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΙΜΝΩΝΚυριακή08/01/2315:30Δρούζας Α., Καραχάλιος Ι., Μελέτης Α.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/01/2311:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.1-2
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή15/01/2311:00Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν., Δαγρέ Μ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή15/01/2315:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Ραφαηλίδη Σ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Καζάς Ι.4-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή15/01/2315:00Δρούζας Α., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.6-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/01/2318:30Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-2
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/01/2311:00Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α., Κοτσοβός Κ.0-0
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/01/2311:30Αθανασίου Ν., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.1-3
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή22/01/2312:00Τριανταφύλλου Ρ., Βλαντούσης Ν., Ρούσσης Σ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/01/2315:00Αθανασίου Ν., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/01/2311:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή29/01/2311:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Βασιλόπουλος Μ.6-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή29/01/2311:00Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή29/01/2315:00Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ., Κυμπουρόπουλος Δ.1-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή29/01/2315:00Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/02/2311:00
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή12/02/2311:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/02/2315:00
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή12/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο18/02/2315:00
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή19/02/2311:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/02/2311:00
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή19/02/2311:00
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΩΝΚυριακή19/02/2315:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Γ.Ο.Ν.
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΡΙΣΤΕΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ