Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία

<< 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο05/11/2215:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Δρούζας Α., Τούμπας Σ., Μπατάκος Κ.1-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κυμπουρόπουλος Δ., Βλάχος Α.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Τσατσούλη Β., Δαγρέ Μ., Μελέτης Α.1-1
Ρεπό: ΥΔΡΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο12/11/2215:00Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ.9-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο12/11/2215:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.2-3
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/11/2211:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κορολής Β.5-3
ΥΔΡΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΥΔΡΑΣΚυριακή13/11/2214:00Ρούσσης Σ., Βλάχος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.4-3
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο19/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.1-0
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/2217:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κοτσοβός Κ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/11/2214:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ., Φλεβάρης Ι.8-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β., Βλάχος Α.1-2
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/2211:00Μαρινόπουλος Π., Ραφαηλίδη Σ., Καραχάλιος Ι.7-0
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Ραφαηλίδη Σ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.1-1
ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΤετάρτη21/12/2212:00Τσατσούλη Β., Ραφαηλίδη Σ., Κορολής Β.4-1
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο03/12/2215:00Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ.0-9
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή04/12/2211:00Θεοδώρου Α., Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ.2-4
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/12/2212:00Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Τόλιας Π.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή04/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Κορολής Β.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο10/12/2215:00Μπέγκος Α., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.8-2
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/12/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.2-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/12/2215:00Τσατσούλη Β., Καπετάνιος Αθ. Π., Δημητρόπουλος Π.0-8
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη04/01/2312:00Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ.3-0
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή18/12/2210:30Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Τσατσούλη Β.1-5
ΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή18/12/2212:00Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Δανοπούλου Α.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/12/2214:15Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α.1-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο07/01/2315:00Μπατάκος Κ., Κουτσούκος Γ., Ραφαηλίδη Σ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή08/01/2311:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Κόλλιας Δ.1-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/01/2312:30Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Στατεράς Π.1-7
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/01/2318:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Κάτσουδας Π., Κοτσοβός Κ.3-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή15/01/2311:30Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Καζάς Ι.0-0
ΥΔΡΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή15/01/2312:00Κουτσούκος Γ., Κοτσοβός Κ., Καραχάλιος Ι.4-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.4-1
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.3-1
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο21/01/2315:00Δημητρόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ.2-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΤΟΛΟΥΚυριακή22/01/2311:45Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπατάκος Κ., Κατσάνης Ι.4-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/01/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ., Ορφανός Β.1-2
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/2315:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.7-1
Ρεπό: ΥΔΡΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο28/01/2315:00Μπατάκος Κ., Ορφανός Β., Ραφαηλίδη Σ.5-0
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο28/01/2315:00Γκουριώτης Κ., Καζάς Ι., Κορολής Β.3-8
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΥΔΡΑΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή29/01/2312:00Αθανασόπουλος Β., Δημητρόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π.3-3
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/01/2318:30Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.Διακόπηκε
Ρεπό: ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΥΔΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΥΔΡΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΦΙΧΤΙΩΝ
Ρεπό: ΛΥΓΚΕΥΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο11/02/2315:00
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/02/2311:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΤΟΛΟΥΚυριακή12/02/2312:00
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΚυριακή12/02/2315:30
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο18/02/2315:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/02/2311:00
ΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή19/02/2312:00
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/02/2315:00
Ρεπό: ΠΡΟΙΤΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑ
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΥΔΡΑ
Ρεπό: ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ