ΑΡΙΣΤΕΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 11:00 | 4-0 |
2. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (2η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-0 |
3. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 5-0 |
4. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (5η αγ.) | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 2-3 |
5. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (6η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | 3-4 |
6. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | 4-0 |
7. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (8η αγ.) | ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 1-5 |
8. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (1η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 23/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
9. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (1η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Σάββατο | 13/01/24 | 10:30 | 0-2 |
10. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (2η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 0-4 |
11. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (10η αγ.) | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 1-2 |
12. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (2η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΘΛΗΣΙΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:00 | 2-0 |
13. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (3η αγ.) | ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 09:30 | 0-3 |
14. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 2-2 |
15. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (3η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 0-2 |
16. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 5-2 |
17. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (5η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 2-4 |
18. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 3-0 |
19. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (4η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Δευτέρα | 05/02/24 | 17:30 | 2-0 |
20. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (6η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2 | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | 2-1 |
21. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (13η αγ.) | ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 0-0 |
22. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (5η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 18:00 | |
23. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (7η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | Αναβλήθηκε |
24. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (6η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 2-0 |
25. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (7η αγ.) | ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:00 | 0-2 |
26. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (8η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:00 | 0-3 |
27. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (15η αγ.) | ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 1-8 |
28. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (8η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:00 | 2-0 |
29. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (9η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:15 | 2-0 |
30. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 3-1 |
31. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (10η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΘΛΗΣΙΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:00 | 3-0 |
32. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (9η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:00 | 0-2 |
33. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (17η αγ.) | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-0 |
34. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (18η αγ.) | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΦΙΧΤΙΩΝ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:15 | 0-2 |
35. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2023-2024 (10η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Καλτάκη-Μεφσούτ | Τετάρτη | 27/03/24 | 17:30 | 2-0 |
36. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (12η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | |
37. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | |
38. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (20η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 06/04/24 | 16:30 | |
39. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:30 | |
40. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (22η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | |
41. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
42. | 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ | 3-0 α.α. | ||||
43. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (13η αγ.) | ΑΡΙΣΤΕΑΣ 2 - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | |||||
44. | Κ-14 1οςΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ. 2023-2024 (14η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ |