Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας
Πέμπτη, 18/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΕΡΕΥΝΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ & ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΓΓΡΑΦΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
458 από 517
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Α1 Κατηγορία
(1η αγ.)
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ
Σάββατο
23/09/23
16:00
0-2
2.
Α1 Κατηγορία
(2η αγ.)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
30/09/23
16:00
2-4
3.
2ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (Α3)
Ν.ΚΙΟΥ
Τετάρτη
04/10/23
16:00
0-5
4.
Α1 Κατηγορία
(3η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Τετάρτη
11/10/23
16:30
2-1
5.
Α1 Κατηγορία
(5η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Κυριακή
29/10/23
15:00
2-0
6.
Α1 Κατηγορία
(6η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Σάββατο
04/11/23
15:00
1-6
7.
Α1 Κατηγορία
(7η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Κυριακή
12/11/23
15:00
3-0
8.
Α1 Κατηγορία
(8η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Σάββατο
18/11/23
15:00
2-0
9.
2ος Όμιλος Κυπέλλου
(2η φάση)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Τετάρτη
22/11/23
18:30
3-1
10.
Α1 Κατηγορία
(9η αγ.)
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Ν.ΚΙΟΥ
Σάββατο
25/11/23
15:00
1-1
11.
Α1 Κατηγορία
(10η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Σάββατο
02/12/23
15:00
4-1
12.
Α1 Κατηγορία
(11η αγ.)
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ
Κυριακή
10/12/23
15:00
0-8
13.
Α1 Κατηγορία
(12η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Σάββατο
16/12/23
15:00
4-1
14.
Α1 Κατηγορία
(13η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΟΛΟΥ
Τετάρτη
20/12/23
15:00
0-5
15.
Α1 Κατηγορία
(14η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Κυριακή
07/01/24
15:00
7-0
16.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(1η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
14/01/24
11:30
2-0
17.
Α1 Κατηγορία
(15η αγ.)
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΑΛΑΤΑ
Κυριακή
14/01/24
15:00
0-2
18.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(2η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
Σάββατο
20/01/24
12:00
0-2
19.
Α1 Κατηγορία
(16η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Κυριακή
21/01/24
15:00
1-0
20.
Α1 Κατηγορία
(17η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Σάββατο
27/01/24
15:00
3-0
21.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(4η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Κυριακή
04/02/24
10:30
2-0
22.
Α1 Κατηγορία
(20η αγ.)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΙΔΥΜΩΝ
Κυριακή
11/02/24
15:00
0-1
23.
Α1 Κατηγορία
(18η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Τετάρτη
14/02/24
15:00
2-2
24.
Α1 Κατηγορία
(21η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Σάββατο
17/02/24
15:00
3-2
25.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(6η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΟΛΟΥ
Σάββατο
17/02/24
18:30
2-0
26.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(7η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
Σάββατο
24/02/24
13:00
0-2
27.
Α1 Κατηγορία
(23η αγ.)
ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ
Σάββατο
24/02/24
15:30
1-4
28.
Α1 Κατηγορία
(24η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Σάββατο
02/03/24
15:30
3-0
29.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(8η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
Κυριακή
03/03/24
18:00
0-2
30.
Α1 Κατηγορία
(22η αγ.)
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΙΛΑΔΑΣ
Τετάρτη
06/03/24
15:30
3-0
31.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(9η αγ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Δημόπουλου
Σάββατο
09/03/24
09:30
2-0
32.
Α1 Κατηγορία
(25η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Κυριακή
10/03/24
15:30
0-1
33.
Α1 Κατηγορία
(26η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Σάββατο
16/03/24
16:00
3-1
34.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(10η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
Σάββατο
23/03/24
10:00
2-0
35.
Α1 Κατηγορία
(27η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΙΒΕΡΙΟΥ
Σάββατο
23/03/24
16:00
0-4
36.
Α1 Κατηγορία
(28η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Σάββατο
30/03/24
16:30
1-0
37.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(11η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΟΛΟΥ
Κυριακή
31/03/24
11:30
2-0
38.
Κύπελλο: Ημιτελικά
(1η φάση)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΤΟΛΟΥ
Τετάρτη
03/04/24
16:00
0-4
39.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(3η αγ.)
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΩΡΗΣ Κ
Τετάρτη
03/04/24
19:00
0-2
40.
Α1 Κατηγορία
(29η αγ.)
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
Κυριακή
07/04/24
17:00
2-5
41.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(13η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
Σάββατο
13/04/24
13:00
42.
Α1 Κατηγορία
(30η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
Σάββατο
13/04/24
17:00
2-0
43.
Α1 Κατηγορία
(4η αγ.)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
0-3
α.α.
44.
Α1 Κατηγορία
(19η αγ.)
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ
3-0
α.α.
45.
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024
(14η αγ.)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ