Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΤΗ Γ.Γ.Α, 17/4/2024 10:30
Απο 15/4/2024 άνοιξε η πλατφόρμα για επικαιροποίηση των στοιχείων στη Γ.Γ.Α των σωματείων με κωδικούς TAXIS . H ... περισσότερα...
Απο 15/4/2024 άνοιξε η πλατφόρμα για επικαιροποίηση των στοιχείων στη Γ.Γ.Α των σωματείων με κωδικούς TAXIS . H ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΜΕΤΑΦΟΡΑ 22ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ , 08/4/2024 13:02
Μεταφέρεται η 22η αγωνιστική της Α2 κατηγορίας απο 21-22/4/2024 σε 27-28/4/2024 λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος πο... περισσότερα...
Μεταφέρεται η 22η αγωνιστική της Α2 κατηγορίας απο 21-22/4/2024 σε 27-28/4/2024 λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος πο... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Ο Α.Γ.Ο.Ν. σας προσκαλεί στην ημερίδα με θέμα «ο ρόλος του γονέα στην εξέλιξη του νεαρού αθλητή», 29/3/2024 13:00
Ο Α.Γ.Ο.Ν. σας προσκαλεί στην ημερίδα με θέμα «ο ρόλος του γονέα στην εξέλιξη του νεαρού αθλητή» π... περισσότερα...
Ο Α.Γ.Ο.Ν. σας προσκαλεί στην ημερίδα με θέμα «ο ρόλος του γονέα στην εξέλιξη του νεαρού αθλητή» π... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (21η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑ | ΦΙΧΤΙΩΝ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β., Μπούκουρα Μ. | 7-2 |
22η αγωνιστική | |||||||
2. | ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | Κατσάνης Ι., Μακρής Ν., Βασιλόπουλος Μ. | 6-1 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΠΑΝΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | Βασιλόπουλος Μ., Μπατάκος Κ., Κοτσοβός Κ. | 0-1 |
Κ-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ 2023-2024 (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΤΟΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 11:00 | 2-0 | |
5. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | ΤΟΛΟΥ | Πέμπτη | 25/04/24 | 18:30 | Βασιλόπουλος Μ. | |
6. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΤΟΛΟΥ | Πέμπτη | 25/04/24 | 19:30 | Βασιλόπουλος Μ. | |
Γ Εθνική (32η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ> | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 1-0 | |
8. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 3-0 | |
9. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | ||
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 1-1 | |
11. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ | ΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 0-1 | |
12. | ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 1-0 | |
13. | ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΙΑΛΥΣΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 2-2 | |
14. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 5-0 | |
15. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | 0-2 | |
33η αγωνιστική | |||||||
16. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 2-1 | |
17. | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | ||
18. | ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-1 | |
19. | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | ||
20. | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ | ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | ||
21. | ΜΑΡΚΟ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ | ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | ||
22. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-1 | |
23. | ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (Δ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | ||
24. | ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 3-0 α.α. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (22η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τσάμης Μ. | |
2. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 11:00 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσάμης Μ., Φιλιππόπουλος Κ. | |
3. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 11:00 | Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ. | |
4. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ. | |
5. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΤΟΛΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ. | |
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | Τσατσούλη Β., Ραφαηλίδη Σ., Βασιλόπουλος Μ. | |
7. | Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | ΦΙΧΤΙΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 11:00 | Τσατσούλη Β., Κοτσοβός Κ., Ραφαηλίδη Σ. | |
8. | ΥΔΡΑ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΥΔΡΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ., Κατσάνης Α. | |
9. | ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΛΙΜΝΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | Ρούσσης Σ., Κοτσοβός Κ., Ραφαηλίδη Σ. | |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 11:00 | Βασιλόπουλος Μ., Μπατάκος Κ., Καραχάλιος Ι. | |
11. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | Αργυρόπουλος Α., Κασκαφέτος Α., Δανοπούλου Α. | |
Τελικός Κυπέλλου (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 18:00 | ||
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ | ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
14. | ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - Π.Α.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΗΠ. ΑΣΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
15. | Π.Α.Σ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΔ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ Α.Ο | ΓΗΠ. ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
Γ Εθνική (34η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
17. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
18. | ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ | ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
19. | ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
20. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
21. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
22. | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
23. | ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (Δ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
24. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.