Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 4ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/01/1215:00Τσιτουρίδης Π., Φωτόπουλος Α., Κάτσουδας Π.2-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο07/01/1215:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Κρεμαστιώτης Γ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/01/1215:00Ξιάρχος Δ., Χειβιδόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν.0-2
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή15/01/1215:00Τσιτουρίδης Π., Σαμπαριώτης Ε., Κρεμαστιώτης Γ.3-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/01/1215:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Τσιλογιάννη Α.1-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/01/1215:00Ρατσιάτος Ν., Αλωνιστιώτης Δ., Κάτσουδας Π.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο28/01/1215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αλωνιστιώτης Δ., Καραγεώργος Α.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/01/1215:00Σκιαδάς Δ., Καραγεώργος Α., Σαμπαριώτης Ε.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο04/02/1215:00Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β., Μποβέρος Δ.1-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00Ζώης Μ., Χριστόπουλος Α., Κάτσουδας Π.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/02/1215:00Σκιαδάς Δ., Αλωνιστιώτης Δ., Κρεμαστιώτης Γ.1-4
Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο11/02/1215:00Ξιάρχος Δ., Κουτσούκος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.1-2